صفحه 41 از 80 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 794

موضوع: معرفی کالج های آلمان و شرایط لازم برای ورود به کالج

پیش فرض پاسخ : معرفی کالج های آلمان و شرایط لازم برای ورود به کالج

نقل قول نوشته اصلی توسط syst3m1371 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون
    یعنی منی که می خوام از صفر شروع کنم باید اینجا لیسانسم رو بگیرم بعد برم اونجا از کالج شروع کنم ؟
    آخه من اینجا 70 واحد پاس کردم و می خوام انصراف بدم ، یعنی هیچ راهی نیست ؟
    شما که دانشگاه آزادید باید لیسانس بگیرید حتما.چون سفارت میخواد لیسانس رو. تازه باید لیسانس داشته باشین که بتونین واسه کالج اقدام کنید.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام...من امسال دیپلم ریاضی میگیرم و میخوام برای ادامه تحصیل به المان برم میخواستم بدونم من چطور باید اونجا شروع کنم و جریان پیش دانشگاهی چطور میشه؟؟ممنون میشم بهم کمک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط bfk2121 نمایش پست ها
    سلام...من امسال دیپلم ریاضی میگیرم و میخوام برای ادامه تحصیل به المان برم میخواستم بدونم من چطور باید اونجا شروع کنم و جریان پیش دانشگاهی چطور میشه؟؟ممنون میشم بهم کمک کنید
    سلام کنکور بدید با گواهی قبولی توی کنکور سراسری میتونید واسه کالج اقدام کنید.لطفا صفحات قبل رو هم بخونید به خودتون کمک کردید.

Junior Member

من میخوام برم و پیش دانشگاهی رو اونجا بخونم یعنی امکانش نیست

من مجبورم برم ..یعنی دیگه نمیتونم ایران درس بخونم باید چیکار کنم...خواهشا کمکم کنید
    ویرایش توسط sepidehreg : June 10th, 2015 در ساعت 04:43 PM

من میخواستم بعد از تمام کردن دوره دبیرستان برای ادامه تحصیل برم المان و الان هم در دبیرستان استعداد های درخشان هستم میخواستم بدونم با وجود این که معدل دیپلم مهم هست و طبیعتا در این مدارس معدل ها کمی پایین تر از مدارس عادی هست به دلیل سختی دروس ایا امتیاز خاصی برای این مدارس قائل می شوند؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط syst3m1371 نمایش پست ها
    سلام دوستان من ترم 4 دانشگاه آزاد معماری می خونم و حالا می خوام انصراف بدم و برم تو یه کالج در آلمان از اول شروع کنم و برم دانشگاه
    بنظرتون با این شرایط کالجی هست پذیرش بده ؟
    این شرط که میگن باید مدرک قبولی تو کنکور سراسی داشته باشی چی هست ؟ من آزادم نمیشه ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط khodakiii1374 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز بچه های دانشگاه آزاد باید لیسانسشونو بگیرن بعد اقدام کنن.حالا آلمانم که نخواد سفارت تو چک لیستش زده که باید لسانستونو گرفته باشین.
    موفق باشید.
    دوست عزیز khodakiii در این مورد اشتباه میکنید
    اگر کسی لیسانس داره از دانشگاه آزاد اصلا نیازی به پذیرش کالج نیست و میتونه مستقیما تحصیلات دانشگاهی بچلر و مستر رو شروع کنه.
    اگر کسی هنوز لیسانسش رو از دانشگاه آزاد نگرفته، باید کالج بره. کسی که میخواد حتما کالج بره و علاقه ای به تموم کردن لیسانس رو نداره میتونه بدون مدرک لیسانس پذیرش کالج بگیره، ولی سفارت به دلیل سن بالاتر از سن کالج و گپ تحصیلی که داشتند ممکنه در دادن ویزا سخت گیری کنه که اون هم راه حل هایی داره مثل داشتن مدرک زبان بالاتر.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط khodakiii1374 نمایش پست ها
    سلام کنکور بدید با گواهی قبولی توی کنکور سراسری میتونید واسه کالج اقدام کنید.لطفا صفحات قبل رو هم بخونید به خودتون کمک کردید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط bfk2121 نمایش پست ها
    من میخوام برم و پیش دانشگاهی رو اونجا بخونم یعنی امکانش نیست

من مجبورم برم ..یعنی دیگه نمیتونم ایران درس بخونم باید چیکار کنم...خواهشا کمکم کنید
    تنها در صورتی میتونید برای کالج اقدام کنید که تحصیلات 12 ساله مدرسه داشته باشید، یعنی پیش دانشگاهی، یا اینکه یک سال تحصیلات موفق در یک دانشگاه سراسری داشته باشید، یا لیسانس از دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی.
    معدلی که مهم تر هست معدل سال 12 ام یعنی سال پیش دانشگاهی هست، شاید معدل های سال قبل مثلا دیپلم هم نقشی داشته باشه، مطمئن نیستم.
    گواهی قبولی کنکور سراسری در صورتی واجب هست که معدلتون پایین 15 باشه.
    با معدل 15 نیازی به ارائه قبولی کنکور سراسری برای گرفتن پذیرش ندارید.
    منبع رو سایت آنابین هست که صفحات قبل لینکش رو گذاشتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    تنها در صورتی میتونید برای کالج اقدام کنید که تحصیلات 12 ساله مدرسه داشته باشید، یعنی پیش دانشگاهی، یا اینکه یک سال تحصیلات موفق در یک دانشگاه سراسری داشته باشید، یا لیسانس از دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی.
    معدلی که مهم تر هست معدل سال 12 ام یعنی سال پیش دانشگاهی هست، شاید معدل های سال قبل مثلا دیپلم هم نقشی داشته باشه، مطمئن نیستم.
    گواهی قبولی کنکور سراسری در صورتی واجب هست که معدلتون پایین 15 باشه.
    با معدل 15 نیازی به ارائه قبولی کنکور سراسری برای گرفتن پذیرش ندارید.
    منبع رو سایت آنابین هست که صفحات قبل لینکش رو گذاشتم.
    فکر می کنم گواهی قبولی حتما لازم باشه . من معدلم 16 است ولی ازم خواستند (Interuniversitären Hochschulaufnahmeprüfung ) فقط نمیدونم گواهی قبولی اولیه که هفته اول مرداد میاد کافیه ؟ چون توی اون سراسری یا ازاد مشخص نیست و مجازی کلی است یا کارنامه نهایی که با انتخاب رشته همراهه ؟ موضوع دیگه وزارت علوم گفت واسه تحصیل در کالج یا لیسانس به هیچ عنوان نامه نمیده . پس فقط باید رفت و برنگشت ؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

سلام دوستان
    موضوع معرفی کالج های آلمان هست ولی من هرچی گشتم ندیدم معرفی شده باشند .
    لطفا اگه امکان داره لیست کالج هایی رو که میشه با دیپلم تجربی پذیرش گرفت برای مهندسی شیمی و یا مهندسی انرژی ارائه بدید . من چون اول راه یادگیری زبان المانی هستم نمیتونم از تو سایت assist دقیقا بررسی کنم . ممنون از راهنمایی بی منتتون

نقل قول نوشته اصلی توسط Ab0ozar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    موضوع معرفی کالج های آلمان هست ولی من هرچی گشتم ندیدم معرفی شده باشند .
    لطفا اگه امکان داره لیست کالج هایی رو که میشه با دیپلم تجربی پذیرش گرفت برای مهندسی شیمی و یا مهندسی انرژی ارائه بدید . من چون اول راه یادگیری زبان المانی هستم نمیتونم از تو سایت assist دقیقا بررسی کنم . ممنون از راهنمایی بی منتتون
    دوست عزیز شما میتونید اینجـــــــــــــــــــا لیست خوبی از کالج های آلمان و سایتشونو ببینید و هچنین ایمیل های پاسخ گوایشون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)