صفحه 47 از 80 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 794

موضوع: معرفی کالج های آلمان و شرایط لازم برای ورود به کالج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی کالج های آلمان و شرایط لازم برای ورود به کالج

سلام من با قبولي شيمي ايران براي دانشگاه هانوفر اقدام كردم و از كالج هانوفر براي winter 2015/16 پذيرش گرفتم من ميخوام بعد كالج داروسازي بخونم ولي تو ايميل نوشته پذيرش براي t-kurs بنظرتون با گذروندن اين كالج ميتونم دارو بخونم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Melika97 نمایش پست ها
    سلام من با قبولي شيمي ايران براي دانشگاه هانوفر اقدام كردم و از كالج هانوفر براي winter 2015/16 پذيرش گرفتم من ميخوام بعد كالج داروسازي بخونم ولي تو ايميل نوشته پذيرش براي t-kurs بنظرتون با گذروندن اين كالج ميتونم دارو بخونم؟؟
    برای علوم پزشکی باید M بگذرونید
    سحر نزدیک است...

*دوستان عزیز؛لطفا قبل از ارسال پیام،اول وبسایت مربوط به حیطه سوالتون(سفارت،دانشگاه،...) و بعد فروم و تاپیکهای مربوط رو کامل بخونید.*

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrubik نمایش پست ها
    خیر ربطی نداره کجا درس خونده باشید
    پس با این وضع بهتر نیست تا به مدرسه ی دیگری برم تا معدل دیپلم و پیش دانشگاهیم بالاتر باشه؟

Banned

M - kurs! بخونید.

Junior Member

ميدونم كه بايد m-kurs بخونم ولي چون برا شيمي اقدام كردم بهم t-kurs دادن من فكر ميكردم كالج m بدن كه بعدش بتونم دارو يخونم حالا نميدونم چطور اونا رو متقاعد كنم كه اين پذيرش رو برا m-kurs بدن !!!

ميدونم كه بايد m-kurs بخونم ولي چون برا شيمي اقدام كردم بهم t-kurs دادن من فكر ميكردم كالج m بدن كه بعدش بتونم دارو يخونم حالا نميدونم چطور اونا رو متقاعد كنم كه اين پذيرش رو برا m-kurs بدن !!!
    توی توضیحات هر کورس،نوشته شده که بعد از گذروندن اون کورس چه رشته هایی رو میتونید بخونید.این هم نوشته شده که تغییر کورس یا کالج امکان پذیر نیست.
    رشته شیمی توی تمام کالج های آلمان زیرگروه T حساب میشه.
    سحر نزدیک است...

*دوستان عزیز؛لطفا قبل از ارسال پیام،اول وبسایت مربوط به حیطه سوالتون(سفارت،دانشگاه،...) و بعد فروم و تاپیکهای مربوط رو کامل بخونید.*

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a013 نمایش پست ها
    توی توضیحات هر کورس،نوشته شده که بعد از گذروندن اون کورس چه رشته هایی رو میتونید بخونید.این هم نوشته شده که تغییر کورس یا کالج امکان پذیر نیست.
    رشته شیمی توی تمام کالج های آلمان زیرگروه T حساب میشه.
    خيلي ممنون از راهنماييتون فقط ببخشيد از كجا بدونم امكان تغيير كورس هست يا نه؟بايد به كالج ايميل بزنم بپرسم؟

خيلي ممنون از راهنماييتون فقط ببخشيد از كجا بدونم امكان تغيير كورس هست يا نه؟بايد به كالج ايميل بزنم بپرسم؟

خواهش می کنم.بله.
    سحر نزدیک است...

سلـــام به همه ی دوستان
    بـنده دیپلم پیـش دانشـگاهی ریاضی با معدل 19 دارم ولی مدرک زبان ندارم با یکی از دوستان روی یکی از سایت ها اشنا شدم که کارش فرستادن دانشجو هستش / این اقا می گه میتونه بدون مدرک زبان منو توی یکی از کالج ها ثبت نام کنه بعد از کالج و اخذ مدرک زبان منو در یکی از دانشگاه ها ثبت نام کنه
    از دوستان میخواستم با توجه به تجربه شون به این سوال جواب بدن که آیا ممکنه چنین کاری بدون مدرک زبان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_mirza نمایش پست ها
    سلـــام به همه ی دوستان
    بـنده دیپلم پیـش دانشـگاهی ریاضی با معدل 19 دارم ولی مدرک زبان ندارم با یکی از دوستان روی یکی از سایت ها اشنا شدم که کارش فرستادن دانشجو هستش / این اقا می گه میتونه بدون مدرک زبان منو توی یکی از کالج ها ثبت نام کنه بعد از کالج و اخذ مدرک زبان منو در یکی از دانشگاه ها ثبت نام کنه
    از دوستان میخواستم با توجه به تجربه شون به این سوال جواب بدن که آیا ممکنه چنین کاری بدون مدرک زبان؟
    هیچ کالجی بدون B1 حتی مدارک شمارو بررسی نمیکنه. سفارت هم از شما مدرک B1 میخواد.
    پذیرش گرفتن واقعا کار سختی نیست.به شرطی که مدارک لازم رو داشته باشید.بهترین کار اینه که زبانتون رو قوی کنید و سایت تک تک کالج هارو بخونید و سوالاتتون رو از خود کالج بپرسید تا بدونید شرایط به صورت کلی چطور هست.هزینه اضافی هم برای پذیرش نمیدید.شما بدون دونستن زبان حتی اگر بر فرض محال ویزا هم بگیرید،خیلی شرایطتون سخت خواهد بود در آلمان.
    بر اساس تجربه شخصی میگم که زبان رو داخل ایران بخونید(هرچی بیشتر بهتر)خیلی به نفعتون خواهد بود بخصوص از لحاظ هزینه.
    سحر نزدیک است...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)