صفحه 48 از 80 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 794

موضوع: معرفی کالج های آلمان و شرایط لازم برای ورود به کالج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی کالج های آلمان و شرایط لازم برای ورود به کالج

سلام
    من میخوام هرجوری شده رشته دندون پزشکی بخونم از طرفی رتبه کنکورم جوری بود که میدونستم روزانه قبول نمیشم بخاطره همین انتخاب رشته سراسری نکردم و فقط ازاد زدم
    بعد که پیگیر کالج آلمان شدم متوجه شدم حتما باید گواهی قبولیه سراسری داشته باشم
    سوال من اینه که الان راه حلی برای من هس که بتونم بدون این گواهی از یه کالج پذیرش بگیرم یا اینکه هیچ کاری نمی تونم بکنم و کلا باید بدون این مدرک بیخیال شم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sweeni نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام هرجوری شده رشته دندون پزشکی بخونم از طرفی رتبه کنکورم جوری بود که میدونستم روزانه قبول نمیشم بخاطره همین انتخاب رشته سراسری نکردم و فقط ازاد زدم
    بعد که پیگیر کالج آلمان شدم متوجه شدم حتما باید گواهی قبولیه سراسری داشته باشم
    سوال من اینه که الان راه حلی برای من هس که بتونم بدون این گواهی از یه کالج پذیرش بگیرم یا اینکه هیچ کاری نمی تونم بکنم و کلا باید بدون این مدرک بیخیال شم؟
    خیر راهی نیست
    سحر نزدیک است...

*دوستان عزیز؛لطفا قبل از ارسال پیام،اول وبسایت مربوط به حیطه سوالتون(سفارت،دانشگاه،...) و بعد فروم و تاپیکهای مربوط رو کامل بخونید.*

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره برای شرکت درAufnahmeprüfung کالج چه نوع ویزایی باید درخواست کرد؟
    و اینکه رشته ی بیوشیمی M-Kurs حساب می شه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Shirind نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی اطلاع داره برای شرکت درAufnahmeprüfung کالج چه نوع ویزایی باید درخواست کرد؟
    و اینکه رشته ی بیوشیمی M-Kurs حساب می شه؟
    ویزای دانشجویی.
    از خود کالج سوال کنید
    سحر نزدیک است...

*دوستان عزیز؛لطفا قبل از ارسال پیام،اول وبسایت مربوط به حیطه سوالتون(سفارت،دانشگاه،...) و بعد فروم و تاپیکهای مربوط رو کامل بخونید.*

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اینجا برای کالج هانوفر اقدام نکرده؟
    میخوام بدونم امتحان ورودی کالجش برای ترم تابستون کیه.. سایتش ظاهرا مثل اینکه آپدیت نشده و اطلاعاتش مال سال پیشه. با مسئول ادیمشن هم مکاتبه کردم که چه مدارکی لازمه و روز امتحان ورودیش کیه. گفتش یونی اسیست رو نگاه کن. اونجا هم چیزی در اینباره ننوشته.. کسی اطلاعی درباره این موضوع نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط musketeer نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخوام بدونم امتحان ورودی کالجش برای ترم تابستون کیه.. سایتش ظاهرا مثل اینکه آپدیت نشده و اطلاعاتش مال سال پیشه. با مسئول ادیمشن هم مکاتبه کردم که چه مدارکی لازمه و روز امتحان ورودیش کیه. گفتش یونی اسیست رو نگاه کن. اونجا هم چیزی در اینباره ننوشته.. کسی اطلاعی درباره این موضوع نداره؟
    شما باید اول برای دانشگاههای نیدرزاکسن اپلای کنید.توی سایت هرکدوم نوشته چه مدارکی میخوان و ددلاین کی هست.
    احتمالا اوایل Februar امتحان ورودی بعدی هست
    سحر نزدیک است...

دوستان سلام به همگی
    2 تا سوال داشتم

1:
    بنده الان در حال خوندن زبان آلمانی هستم که اگر بشه در چند ماه آینده B1 رو بگیرم که بعد برای کالج اقدام کنم
    حالا سوال من این هستش که این مدرک B1 حتما باید از جای خاصی باشه که مورد قبول کالج ( و همچنین در مرحله ی بعدی مورد قبول سفارت ) قرار بگیره ؟
    یعنی حتما مثلا باید برم گوته امتحان بدم یا مدرک موسسه ی دیگه ای هم اگر باشه قبوله ؟

2:
    به طور کلی تمامی کالج ها مدرک زبان آلمانی براشون الزامی هست ؟

پیشاپیش ممنونم ازتون
    ویرایش توسط kingzegon : September 3rd, 2015 در ساعت 01:19 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط kingzegon نمایش پست ها
    دوستان سلام به همگی
    2 تا سوال داشتم

1:
    بنده الان در حال خوندن زبان آلمانی هستم که اگر بشه در چند ماه آینده B1 رو بگیرم که بعد برای کالج اقدام کنم
    حالا سوال من این هستش که این مدرک B1 حتما باید از جای خاصی باشه که مورد قبول کالج ( و همچنین در مرحله ی بعدی مورد قبول سفارت ) قرار بگیره ؟
    یعنی حتما مثلا باید برم گوته امتحان بدم یا مدرک موسسه ی دیگه ای هم اگر باشه قبوله ؟

2:
    به طور کلی تمامی کالج ها مدرک زبان آلمانی براشون الزامی هست ؟

پیشاپیش ممنونم ازتون
    سفارت مدرک گوته رو قبول میکنه فقط. پس بهتره همون رو بگیرید.
    برای تمام کالج ها حداقل B1 لازمه. بعضی ها B2 میخوان. مثل برلین
    سحر نزدیک است...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط musketeer نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام من اين ترم از كالج هانوفر پذيرش گرفتم،امتحانش ١٠ سپتامبر يعني پنجشنبه ست.تاريخ و زمان امتحان توي سايت كالج بخش wichtige termin و نمونه سوالا و مباحث مورد سوال تو بخش aufnahmetest هستش.من بعد از مكاتبه با كالج متقاعدشون كردم كه امتحان رو تو ايران تو موسسه گوته بدم.ولي خودمم ميخوام بدونم كه سطح سوالا چطوره؟كسي تا حالا اين امتحان رو داده؟ اگه كسي راهنماييم كنه واقعا ممنون ميشم.

سلام من اين ترم از كالج هانوفر پذيرش گرفتم،امتحانش ١٠ سپتامبر يعني پنجشنبه ست.تاريخ و زمان امتحان توي سايت كالج بخش wichtige termin و نمونه سوالا و مباحث مورد سوال تو بخش aufnahmetest هستش.من بعد از مكاتبه با كالج متقاعدشون كردم كه امتحان رو تو ايران تو موسسه گوته بدم.ولي خودمم ميخوام بدونم كه سطح سوالا چطوره؟كسي تا حالا اين امتحان رو داده؟ اگه كسي راهنماييم كنه واقعا ممنون ميشم.
    مگه میشه ؟؟؟

میشه یکم توضیح بدین که چطوزی متقاعدشون کردین ؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)