صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 54

موضوع: برای تایید مدارک کپی (فارسی) به چه آدرس دادگستری در تهران مراجعه کنم ؟

Junior Member

پیش فرض برای تایید مدارک کپی (فارسی) به چه آدرس دادگستری در تهران مراجعه کنم ؟

لطفآ زود زود آدرس بدید ...دارم به deadline می خورم

I&#39;ve been strong and determined all my life about many things I&#39;ve wanted. <br />Calvin Klein

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برای تایید مدارک کپی (فارسی) به چه آدرس دادگستری در تهران مراجعه کنم ؟

اگر منظور شما کپي برابر اصل کردن مدارک فارسي هست مي‌تونيد به مجتمع قضايي صدر، خيابان مطهري، خيابان ميرعماد (بعد از بزرگراه مدرس) مراجعه کنيد که نسبتاً خلوت هم هست. جاهاي ديگه‌اي هم هست که اگه سرچ کنيد بچه‌ها قبلاً آدرس اونها را گذاشتن.

پیش فرض پاسخ : برای تایید مدارک کپی (فارسی) به چه آدرس دادگستری در تهران مراجعه کنم ؟

I also confirm the above location and address

Junior Member

من مجتمع قضایی تو خیابان سمیه رفتم.اصل مدرک رو هم باید همراه داشته باشید.

دوستان من اگر از دارالترجمه بخوام كه برام كپي تاييد شده تهيه كنه مگه انجام نميده؟ ديگه چه نيازي هست كه خودمون ببريم از دادگستري تاييد بگيريم؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنييد
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    دوستان من اگر از دارالترجمه بخوام كه برام كپي تاييد شده تهيه كنه مگه انجام نميده؟ ديگه چه نيازي هست كه خودمون ببريم از دادگستري تاييد بگيريم؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنييد
    خودتون ببرید = صرفه جویی در زمان و هزینه
    I)Always stand on your feet
    II)Use your head
    III)Never give up

مثل اينكه دارالترجمه ها زير بار گرفتن تاييد يا همون كپي برابر اصل مدارك نميرن يا حداقل اونجا كه من رفتم ( دارالترجمه دانشجو تو انقلاب) اينجور بود
    كسي از دوستان كه خودش رفته مجتمع قضايي و كپي برابر اصل كرده يك توضيحي بده كه غير از مدرك مورد نياز ديگه چه مدركي بايد ببريم براي كپي برابر اصل كردن؟ شناسنامه خودمون؟ كارت ملي؟...؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

نه دارالترجمه ها فقط منابع انگلیسی را تایید میکنند نه فارسی
    برای فارسی کپی برابر اصل برین به مجتمع های قضایی بزرگ(اصلی) مثل بهشتی تو خ سمیه یا اون بالایی که گفتن یا هر جا که بهتون نزدیک است . خیلی راحت و سریع انجام میدن یکم شاید تو صف واستین ولی راحته پیچیده نیست . اصل مدارک حتما باید همراتئن باشه + کپی هر چند تا که می خاین . هر صفحه 20 تک تومان اونجا پول تمبر است
    راستی کپی از بیرون بگیرین اونجا شلوغه
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

نقل قول نوشته اصلی توسط nafas
    نه دارالترجمه ها فقط منابع انگلیسی را تایید میکنند نه فارسی
    برای فارسی کپی برابر اصل برین به مجتمع های قضایی بزرگ(اصلی) مثل بهشتی تو خ سمیه یا اون بالایی که گفتن یا هر جا که بهتون نزدیک است . خیلی راحت و سریع انجام میدن یکم شاید تو صف واستین ولی راحته پیچیده نیست . اصل مدارک حتما باید همراتئن باشه + کپی هر چند تا که می خاین . هر صفحه 20 تک تومان اونجا پول تمبر است
    راستی کپی از بیرون بگیرین اونجا شلوغه
    دوستان يك سوال حياتي

حالا اگر بخوام مدارك انگليسي مثل كپي مدرك IELTS يا صفحه اول پاسپورتم رو كپي برابر اصل كنم مسلما" بايد روش مهر انگليسي بخوره. حالا بايد به چه آدرسي مراجعه كنم همون مجتمع قضايي توي مطهري ميشه برم؟ لطفا" رهنمايي كنيد كجا برم خيلي عجله دارم ممنونم

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

فکر نمی کنم مدارک انگلیسی رو کپی برابر اصل بکنند.

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)