صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 54

موضوع: برای تایید مدارک کپی (فارسی) به چه آدرس دادگستری در تهران مراجعه کنم ؟

پیش فرض پاسخ : برای تایید مدارک کپی (فارسی) به چه آدرس دادگستری در تهران مراجعه کنم ؟

سلام
    سوال من اینه که در حال حاضر اگر کسی بخواد کپی مدارک را برابر با اصل کنه و بفرسته باید چه کار کنه؟ دفترخونه ها که مهرشون فارسیه !! خب اون بابائی که اونوره ابه نمیتونه چیزی سر در بیاره. میتونین راهنمائی بفرمائید دوستان؟ دانشگاه و وزارت خونه که برابر با اصل نکردن برای من. تکلیف چیه؟
    honesty and rationality are keys to peace

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

پیش فرض پاسخ : برای تایید مدارک کپی (فارسی) به چه آدرس دادگستری در تهران مراجعه کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa2000 نمایش پست ها
    با سلام
    از تاریخ اکثر پست های بالا بیش از یک سال میگذرد. از دوستان جدیدا کسی هست که خواسته باشه کپی برابر اصل از دانشنامه و ریز نمرات خود تهیه کند؟
    و دیگر اینکه آیا دارالترجمه و دادگستری این کپی برابر اصل (بدون نیاز به نسخه اصل) را برای کارهای ترجمه قبول دارند؟
    دوست من مدرک اصلی رو شما گرفتی دیگه کپی برابر اصل رو میخوای چیکار؟
    شما مدارک غیر ترجمه شده رو باید ببری محضر که کپی برابر اصل میکنن
    میدونی چرا دوستان جواب نمیدن ؟چون کسی که مدرک اصلی رو داره و گرفته(چون دانشگاه که به این راحتی اصل مدرک رو نمیده و کپی برابر اصل هم نمیکنه که باید پول بدی یا کاریابی و ...مدرک رو ازاد کنی) چه نیازی به کپی هستش؟
    سربلند باشی

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

درود
    موضوع تاپیک کپی برابر اصل مدارک فارسی هست، خواهش دارم بیشتر به عنوان تاپیک ها توجه فرمایید.
    پست های اخیر به دلیل عدم ارتباط با تاپیک حذف شد.
    مدیریت تالار

به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Banned
    رشته و دانشگاه

سلام دوستای خوبم
    دوستانی که جدیدا میخوان اقدام به کپی برابر اصل کردن مدرک اصلی (ترجمه نشده)بکنن میتونن از طریق اسناد رسمی همین کار رو انجام بدن (محضر)
    تو شهرهای دیگه غیر از تهران قیمت هر مهر برجسته + مهر خود مرکز و امضا 1000تومن هستش لااقل تو تبریز که این طوریه
    ممکنه سوال بشه این مدرک به چه دردی میخوره؟
    دوستان بعضی از دانشگاهها چون notarized اصل مدرک رو واسه بررسی میخوان دیگه شما نمیتونی که اصل مثلا ریزنمرات یا دانشنامه یا دیپلم یا ...رو بفرستی پس میای همون کپی برابر اصل رو میفرستی
    مثلا دانشگاهWest Virginia این طوریه و ...
    سربلند باشی

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : برای تایید مدارک کپی (فارسی) به چه آدرس دادگستری در تهران مراجعه کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    سلام دوستای خوبم
    دوستانی که جدیدا میخوان اقدام به کپی برابر اصل کردن مدرک اصلی (ترجمه نشده)بکنن میتونن از طریق اسناد رسمی همین کار رو انجام بدن (محضر)
    تو شهرهای دیگه غیر از تهران قیمت هر مهر برجسته + مهر خود مرکز و امضا 1000تومن هستش لااقل تو تبریز که این طوریه
    ممکنه سوال بشه این مدرک به چه دردی میخوره؟
    دوستان بعضی از دانشگاهها چون notarized اصل مدرک رو واسه بررسی میخوان دیگه شما نمیتونی که اصل مثلا ریزنمرات یا دانشنامه یا دیپلم یا ...رو بفرستی پس میای همون کپی برابر اصل رو میفرستی
    مثلا دانشگاهWest Virginia این طوریه و ...
    سربلند باشی
    دوست عزیز بنظر من باید ترجمه رسمی مدارک تحصیلی با مهر خارجه و دادگستری را تهیه کنید من تمام اروپا و استرالیا و نیوزلند اینجوری فرستادم ایرادی نگرفتن البته به توصیه یکی از دوستان اخیرا با https://www.wes.org/ آشنا شدم که World Education Services همین کار را انجام می دهد:
    WES is a non-profit organization that provides research about international education and trends
    and offers expert credential evaluation services
    راستی یادم رفت بگم خود دارالترجمه های رسمی همه این فرایند را انجام می دهند بنظرم نیازی نیست دیگه دنبالش برید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز بنظر من باید ترجمه رسمی مدارک تحصیلی با مهر خارجه و دادگستری را تهیه کنید من تمام اروپا و استرالیا و نیوزلند اینجوری فرستادم ایرادی نگرفتن البته به توصیه یکی از دوستان اخیرا با https://www.wes.org/ آشنا شدم که World Education Services همین کار را انجام می دهد:
    WES is a non-profit organization that provides research about international education and trends
    and offers expert credential evaluation services
    راستی یادم رفت بگم خود دارالترجمه های رسمی همه این فرایند را انجام می دهند بنظرم نیازی نیست دیگه دنبالش برید
    دوست خوب من سام عزیز
    درسته حق با شماست خود دارالترجمه یه مهر رو میزنه اخر مدرک کپی شده فارسی ولی:
    بنده بحث ترجمه نکردم
    دقت کنید بحث کپی برابر اصل مدرک فارسی هستش نه چیز دیگه
    ترجمه رو کپی برابر اصل نمیکنن درسته قانونی هستش ولی خوب نمیکنن دیگه...میدونیم که قانون عملگر نیست اینجا
    بعضی دانشگاهها مدرک اصلی رو میخوان واسه بررسی و خودشون با مترجم قرارداد دارن
    من که نمیتونم اصل رو بفرستم(اصل مدرک فارسی رو میام کپی برابر اصل رو میفرستم)
    عین چیزی که خواستن
    سربلند باشی

دوستان عزیز کسی به تازگی نسخ فارسی ضمیمه مدارک دانشگاهی را تونسته برابر اصل بکنه? ممنون ميشم آخرین تجربيات خودتونو بگیرد، چون بیشتر پست ها قدیمیه.

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

سلام بچه ها
    اگه میشه آدرس یه دادگستری که یرای مهر مدارک باید بریم را برام بفرستین
    ممنون
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

با سلام،

من ریز نمرات رو به صورت انگلیسی دارم که دانشگاه صادر کرده و میخاستم اون رو کپی برابر اصل کنم. آیا این کار رو دانشگاه با مهر انگلیسی باید انجام بده یا باید از طریق مرجع قضایی اقدام کنم؟

سلام من جواب سوالم رو از دانشگاه گرفتم، امیدوارم دوستانی که این سوال براشون پیش اومده این مطلب مفید باشه براشون:

اونجا بهم گفتن هر موقع که خواستی مدارکت رو بفرستی میتونیم دوباره برات صادر کنیم یعنی اینکه مدارک با مهر دانشگاه و هولوگرام به انضمام ریزنمرات فارسی. فقط باید هزینه ها رو پرداخت کنم که خیلی خیلی کمتر از هزینه ترجمه میشه. فقط باید مدرک دانشنامه رو از طریق دارالترجمه اقدام کنم چون انگلیسی اون توسط دانشگاه ارائه نمیشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)