صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 54 , از مجموع 54

موضوع: برای تایید مدارک کپی (فارسی) به چه آدرس دادگستری در تهران مراجعه کنم ؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : برای تایید مدارک کپی (فارسی) به چه آدرس دادگستری در تهران مراجعه کنم ؟

سلام من جواب سوالم رو از دانشگاه گرفتم، امیدوارم دوستانی که این سوال براشون پیش اومده این مطلب مفید باشه براشون:

اونجا بهم گفتن هر موقع که خواستی مدارکت رو بفرستی میتونیم دوباره برات صادر کنیم یعنی اینکه مدارک با مهر دانشگاه و هولوگرام به انضمام ریزنمرات فارسی. فقط باید هزینه ها رو پرداخت کنم که خیلی خیلی کمتر از هزینه ترجمه میشه. فقط باید مدرک دانشنامه رو از طریق دارالترجمه اقدام کنم چون انگلیسی اون توسط دانشگاه ارائه نمیشه.

پیش فرض پاسخ : برای تایید مدارک کپی (فارسی) به چه آدرس دادگستری در تهران مراجعه کنم ؟

سلام دوستان.
    ميشه راهنمايي كنيدكه نزديك ميدان انقلاب يا ترجيحا ميدان فردوسي دادگستري هست؟ كه يه سري مدارك دانشگامو ميخوام كپي برابر اصل كنم.
    با تشكر.

Junior Member

کپی برابر اصل مدارک تحصیلی مورد نیاز چه جاهایی هست؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa2000 نمایش پست ها
    با سلام
    از تاریخ اکثر پست های بالا بیش از یک سال میگذرد. از دوستان جدیدا کسی هست که خواسته باشه کپی برابر اصل از دانشنامه و ریز نمرات خود تهیه کند؟
    و دیگر اینکه آیا دارالترجمه و دادگستری این کپی برابر اصل (بدون نیاز به نسخه اصل) را برای کارهای ترجمه قبول دارند؟
    دوست من مدرک اصلی رو شما گرفتی دیگه کپی برابر اصل رو میخوای چیکار؟
    شما مدارک غیر ترجمه شده رو باید ببری محضر که کپی برابر اصل میکنن
    میدونی چرا دوستان جواب نمیدن ؟چون کسی که مدرک اصلی رو داره و گرفته(چون دانشگاه که به این راحتی اصل مدرک رو نمیده و کپی برابر اصل هم نمیکنه که باید پول بدی یا کاریابی و ...مدرک رو ازاد کنی) چه نیازی به کپی هستش؟
    سربلند باشی

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)