صفحه 1 از 57 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 652

موضوع: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

سلام
    دوستان من معاقیت پزشکی گرفتم سال 89 و گذرنامه هم دارم . گفتن کسایی که بعد از 88 معافیت و پایان خدمت گرفتن برن پ+10 و درخواست کارت هوشمند بدن . 1 ماه هم وقت داره که دو هفتش رفته . اگه نریم واسه تعویض اتفاقی میافته ؟ مشکلی که پیش نمیاد ؟!
    همیشه انتهای قصه تلخ است
    و شاعری که حکمش ...

پیش فرض پاسخ : تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

دوستان این هم فرم تعویض

الان در یه سایت دیگه دیدم یک نفر دیگه هم مثل من۳هفته هست برای تعویض کارتش با هوشمند اقدام کرده ولی خبری نشده هنوز

Junior Member

الان که دیگه وقت بچه های 88 تموم شده دیگه قبول نمکنند ؟ چیکار کنیم
    اطلاع رسانی خیلی ضعیف بود

Junior Member

Question پاسخ : تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

سلام به همه

از دوستانی که میرن واسه تعویض کارتا، میشه لطفا در مورد کسانی که مقیم ایران نیستن هم سوال کنن؟ که آیا پدر و مادر با وکالتنامه ای که از من دارن میتونن این کارو انجام بدن؟ ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط M0hajer نمایش پست ها
    سلام به همه

از دوستانی که میرن واسه تعویض کارتا، میشه لطفا در مورد کسانی که مقیم ایران نیستن هم سوال کنن؟ که آیا پدر و مادر با وکالتنامه ای که از من دارن میتونن این کارو انجام بدن؟ ممنونم.
    دوست عزیز روالش اینه که سفارت مدارک و فرم براتون پر می کنه میفرسته تهران حالا در عمل؟ من یه سفارت دیدم اطلاعیه زده بود اینکارو می کنه.از سفارت ایران درجایی که هستی سوال کن

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط M0hajer نمایش پست ها
    سلام به همه

نقل قول نوشته اصلی توسط avayeeshgh نمایش پست ها
    دوست عزیز روالش اینه که سفارت مدارک و فرم براتون پر می کنه میفرسته تهران حالا در عمل؟ من یه سفارت دیدم اطلاعیه زده بود اینکارو می کنه.از سفارت ایران درجایی که هستی سوال کن
    کسی در خارج از کشور تونسته کارتش رو تعویض کنه؟
    آبا دفتر حفاظت منافع در واشینگتن این کارو انجام میده؟ کسی از مراحلش خبر داره؟
    با وکالتنامه و با اختیار تام میشه از ایران کسی این کار رو انجام بده؟

در ضمن سرور سایت پلیس + ۱۰ خطا میده نمیتونم سایت رو بیارم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    کسی در خارج از کشور تونسته کارتش رو تعویض کنه؟
    آبا دفتر حفاظت منافع در واشینگتن این کارو انجام میده؟ کسی از مراحلش خبر داره؟
    با وکالتنامه و با اختیار تام میشه از ایران کسی این کار رو انجام بده؟

در ضمن سرور سایت پلیس + ۱۰ خطا میده نمیتونم سایت رو بیارم.
    فعلن از داخل کشورهم کسی کاملا موفق نشده هنوز بعضی پلیس+10 ها هنوز دستور تغییر رو دریافت نکردن حتی!(امروز به چش خودم دیدم!)
    چی از سایتش میخواید من براتون باز کنم عکس بگیرم بزارم؟
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط blue-sky نمایش پست ها
    برید عوض کنید.اگر گفت گذشته بگو پرسیدم از ن.و گفتن میشه. +۱۰ها بهونه میارن.اگر قرار بود شما الان که۱ماهت گذشته قبول نکنن،نمی گفت از۲/۹۱کارتا بی اعتبار هست می گفت کارت۸۸و۸۹ها از ۱۲/۹۰بی اعتباره

نقل قول نوشته اصلی توسط blue-sky نمایش پست ها
    نگران نباش دوست عزیز من امروز رفتم اقدام کردم در حالی که طبق زمانبندی اینا وقت من تموم شده بود خانمه گفت یه ماه دیگه وقت داره برای کسایی که کارتشون 88 به بعده !

صفحه 1 از 57 123456789101151 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)