صفحه 10 از 66 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 652

موضوع: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

پیش فرض پاسخ : تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

دوستام با این اوضاع تلفن های مشاوره نظام وظیفه من از طریف سایتشون تو بخش مشاوره یک سوال پرسیدم
    امروز جوابمو دادن

متن سوال جواب این بوده

شرح درخواست: سلام براي تعويض كارت هاي معافيت سوال داشتم.... من زماني كه دانشجوي ارشد بودم معاف شدم ولي چون با دانشگاه تصويه حساب نكردم حتي به من گواهي موقت فارغ التحصيلي دوره ارشد را هم نمي دن ..روي كارتم مدرك تحصيلي ليسانس ذكر شده مي تونم موقع تحويل مدارك براي تعويض كارت معافيت همون مدرك ليسانسم را ارئه بدم؟ مشكلي ايجاد نمي شه؟
    و سوال بعدي در مورد تعويض كارتهاست .. شايع شده كه قراره بخش زيادي از معافيت هاي قديمي را به دلايل مختلف كنسل كنن؟ آيا اين حقيقت داره؟

شرح پاسخ:
    باسلام كارت شما همان مدرك قبلي ثبت مي شود درضمن خير قانون جديدي نيامده است و فعلا چيزي كنسل نمي شود .

منظورش این بوده که همون مدرک لیسانس ( یعنی مدرک قبلی) را در کارت جدید درج می کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط keivanpro نمایش پست ها
    دوستام با این اوضاع تلفن های مشاوره نظام وظیفه من از طریف سایتشون تو بخش مشاوره یک سوال پرسیدم
    امروز جوابمو دادن

متن سوال جواب این بوده

شرح درخواست: سلام براي تعويض كارت هاي معافيت سوال داشتم.... من زماني كه دانشجوي ارشد بودم معاف شدم ولي چون با دانشگاه تصويه حساب نكردم حتي به من گواهي موقت فارغ التحصيلي دوره ارشد را هم نمي دن ..روي كارتم مدرك تحصيلي ليسانس ذكر شده مي تونم موقع تحويل مدارك براي تعويض كارت معافيت همون مدرك ليسانسم را ارئه بدم؟ مشكلي ايجاد نمي شه؟
    و سوال بعدي در مورد تعويض كارتهاست .. شايع شده كه قراره بخش زيادي از معافيت هاي قديمي را به دلايل مختلف كنسل كنن؟ آيا اين حقيقت داره؟

شرح پاسخ:
    باسلام كارت شما همان مدرك قبلي ثبت مي شود درضمن خير قانون جديدي نيامده است و فعلا چيزي كنسل نمي شود .

منظورش این بوده که همون مدرک لیسانس ( یعنی مدرک قبلی) را در کارت جدید درج می کنن؟
    بله دقیقا منظور همین بوده که همون مدارک لیسانس رو بدید حله. شماره ن.و واقعا بده. اصلا نمیگیره و چند بار یکبار هم میگه اشتباست! یعنی از طریق سایت استعلام کنم که تعویضم چه مرحله ای هست جواب میدن سریع؟یا به همون گفته+۱۰ که گفت صادر شده اکتفا کنم و چند روز صبر کنم اگر نیومد پست پیگیر شم؟
    باور نکن تنهائی ات را، من در تو پنهانم تو در من ...

امروز جوابمو دادن

متن سوال جواب این بوده

شرح پاسخ:

منظورشون چی بوده فعلاً کنسل نمیشه؟؟؟ یعنی برنامه دارن کنسل کنند در آینده؟ ای ....... من خنگ رو بگو که کارت نازنینم رو دادم به این ...
    well begun is half done

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط avayeeshgh نمایش پست ها
    بله دقیقا منظور همین بوده که همون مدارک لیسانس رو بدید حله. شماره ن.و واقعا بده. اصلا نمیگیره و چند بار یکبار هم میگه اشتباست! یعنی از طریق سایت استعلام کنم که تعویضم چه مرحله ای هست جواب میدن سریع؟یا به همون گفته+۱۰ که گفت صادر شده اکتفا کنم و چند روز صبر کنم اگر نیومد پست پیگیر شم؟
    من موقعی که معاف شدم دیپلم داشتم ولی الان ارشد دارم. به نظر شما همون مدرک دیپلم رو ببرم بهتره یا ارشد رو؟
    راستش من از این می ترسم که این قانون جدید که با توجه به مدرک تحصیلی باید یه هزینه برای معاف شدن بپردازی رو برای این کارتهای جدید بخوان اعمال کنن.
    خدایا نگویم دستم بگیر... عمریست گرفته ای ... مبادا رها کنی

راستش من سه بار سوال پرسیدم
    یک بار بعد از دو ساعت توی سایت جوابمو دادن
    یک بار بعد از دو روز جواب دادن(همینی که اینجا کپی کردم)
    یدونه هم هنوز بعد از دو روز جواب ندادن
    من اگر جای شما بودم از طریق سایت هم صد در صد استعلام می کردم
    اگر سایت جواب استعلام مثبت بده و بگه که صادر شده دیگه خیالتون صد در صد راحت باشه
    من که جریان خودم را برای شما گفتم.... حتی برای من بعد از این که بار کد صادر شد گفتن بعد از یک هفته می یاد در خونه ولی بعد از حدود 15 روز یا بیست روز آمد
    من اگر بار کدم صادر شده بود ... جای شما بودم اینقدر نگران نبودم.... صدور بارکد پستی یعنی کار تمامه

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil136 نمایش پست ها
    من موقعی که معاف شدم دیپلم داشتم ولی الان ارشد دارم. به نظر شما همون مدرک دیپلم رو ببرم بهتره یا ارشد رو؟
    راستش من از این می ترسم که این قانون جدید که با توجه به مدرک تحصیلی باید یه هزینه برای معاف شدن بپردازی رو برای این کارتهای جدید بخوان اعمال کنن.
    با مدرک جدید برو. نه دوست من اصلا همچین چیزی نیست!شما که درخواست معافیت ندادی!شما داری تعویض می کنی.پولشم دادی.۶+۸تومن. تموم شد. اصلا به همچین چیزی فکر نکن.نه قانونی هست و نه عرف ن.و اینه. شما داره کارتت هوشمند میشه پس باید اطلاعات روش هم به روز باشه.همین.

راستش من سه بار سوال پرسیدم
    یک بار بعد از دو ساعت توی سایت جوابمو دادن
    یک بار بعد از دو روز جواب دادن(همینی که اینجا کپی کردم)
    یدونه هم هنوز بعد از دو روز جواب ندادن
    من اگر جای شما بودم از طریق سایت هم صد در صد استعلام می کردم
    اگر سایت جواب استعلام مثبت بده و بگه که صادر شده دیگه خیالتون صد در صد راحت باشه
    من که جریان خودم را برای شما گفتم.... حتی برای من بعد از این که بار کد صادر شد گفتن بعد از یک هفته می یاد در خونه ولی بعد از حدود 15 روز یا بیست روز آمد
    من اگر بار کدم صادر شده بود ... جای شما بودم اینقدر نگران نبودم.... صدور بارکد پستی یعنی کار تمامه
    یه خبر جدید که اعصابمو ریخت بهم!
    الان برام اس ام اس اومد:
    متقاضی گرامی درخواست تعویض کارت معافیت شما در حال بررسی است
    یعنی بعد از یکماه تازه بررسی؟!!!!!! یعنی بارکد کشک؟!!!!!!!

از این شماره: ۹۸۳۰۰۰۵۱۱۱
    دوستان دیگم هر وقت این اس ام اسو گرفتن با ذکر تاریخ درخواست و تاریخ اس ام اس خبر بدن لطفا

یه خبر جدید که اعصابمو ریخت بهم!
    الان برام اس ام اس اومد:
    متقاضی گرامی درخواست تعویض کارت معافیت شما در حال بررسی است
    یعنی بعد از یکماه تازه بررسی؟!!!!!! یعنی بارکد کشک؟!!!!!!!

از این شماره: ۹۸۳۰۰۰۵۱۱۱
    دوستان دیگم هر وقت این اس ام اسو گرفتن با ذکر تاریخ درخواست و تاریخ اس ام اس خبر بدن لطفا
    دوست عزیز من هم امروز این اس ام اس رو گرفتم، من هفته قبل اقدام کرده بودم حدسم اینه که تا الان شروع به بررسی نکرده بودن و تازه شروع کردند

Senior Member mas0o0ud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

سلام دوستان
    من 10 روز میشه دادم کارتم رو عوض کنن همین sms به منم اومد که در حال بررسی هست.

دوستان یکی از دوستانی که همزمان با من درخواست تعویض داده بهم دقیقاً اینو گفت:
    من از پلیس + ۱۰ پیگیری کردم گفت چیزی تو سیستم ما نمیاد زیر بر گه هم نوشته یا از سایت یا از تلفنی پیگیری کنید … از سایت پیگیری کردم میگه منتظر بمانید .. ولی آقایی که تو پلیس + ۱۰ بود گفت ما دیروز جلسه داشتیم گفتنند که ۲- ۳ ماه طول میکشه هنوز هیچ کارتی صادر نشده

ایکاش یکی از مسئولین ن.و با گذشت دوره اول و رسیدن گروه دوم به نیمه بازه ی زمانیشون، مصاحبه ای میکرد و اطلاعاتی میداد و مثلا اعلام میکرد این تعداد صادر شده یا نشده یا تا X روز دیگه میشه... پ+۱۰ ها حرف درست نمی زنن به آدم. بنظر من جوابی که این+۱۰ به دوستم داده درست نیست. شما ببینید الان مرحله دوم۱۰ روزه شروع شده اما در سایت epolice.ir که دفاتر همه زیرنظرش هستن هنوز نوشته۸۸و۸۹!
    ویرایش توسط avayeeshgh : February 9th, 2012 در ساعت 03:46 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)