صفحه 11 از 66 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 652

موضوع: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

پیش فرض پاسخ : تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

دوستان عزیز بنده از سفارت ایران در آلمان آمار گرفتم. گفتند برو بابا! این کارا 2 تا 3 سال وقت میبره. مگه چندین میلیون کارت عوض کردن کار یکی دو ماهه؟ بعدم گفتند راحت برو کسی کاری به کارت نداره و خیالت راحت !
    Ich drucke dir die Daumen

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    دوستان عزیز بنده از سفارت ایران در آلمان آمار گرفتم. گفتند برو بابا! این کارا 2 تا 3 سال وقت میبره. مگه چندین میلیون کارت عوض کردن کار یکی دو ماهه؟ بعدم گفتند راحت برو کسی کاری به کارت نداره و خیالت راحت !
    فقط همین قدر بگم که تمام ۲و۳سالش رو خود سفارت وقت تلف میکنه! معلومه اونا نمیخوان وقت واسه اینکار بذارن!
    درمورد اینکه کسی با شما کار نداره گفتم خدمتتون.کارتای قدیمی همه جا بی اعتبار میشه جز خود نظام وظیفه.چرا؟چون شما معاف شدید و نمیشه که معافیتو لغو کرد همینجوری و منوط کرد به تعویض کارت! این غیر قانونی هست.معافیت شما سرجاش هست منتها کارت شما رو هیچ جایی نمی پذیرن و شما اگر مراجعه کردید ایران و جایی از شما کارت خواستن باید برید ن.و و تعویض کنید تا جاهای دیگه بپذیرن.همین.هیچوقت ن.و به شما نمیگه کارتتو تعویض نکردی برو خدمت!!! بلکه توضیح و مدرک میدید ایران نبودید و اصلا خبر هم ندارید (این اصل حقوقی که جهل رافع مسئولیت نیست،مربوط به داخل مرزهای هر حاکمیتی هست،شما که تو ایران نبودی جهلت به موضوع مقبول هست) و درخواست تعویض میدید.شاید هم تا اون موقع اینقدر عادی باشه که یک روزه صادر کنن!!!
    باور نکن تنهائی ات را، من در تو پنهانم تو در من ...

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام به همه.

من هم 86 معافیت پزشکی گرفتم و این تاپیک رو امروز دیدم پست ها رو هم خوندم.

الان وسط پروسه پذیرش هستم به نظرتون کارت رو ببرم یا نه؟

البته هنوز دانشگاهی به من جوابی نداده ولی اون ور سال جواب میاد حتماً می ترسم برای ویزا مسئله ساز بشه این قضیه.

ممنون میشم جواب بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط audir8 نمایش پست ها
    سلام به همه.

من هم 86 معافیت پزشکی گرفتم و این تاپیک رو امروز دیدم پست ها رو هم خوندم.

الان وسط پروسه پذیرش هستم به نظرتون کارت رو ببرم یا نه؟

البته هنوز دانشگاهی به من جوابی نداده ولی اون ور سال جواب میاد حتماً می ترسم برای ویزا مسئله ساز بشه این قضیه.

ممنون میشم جواب بدید.
    سلام برشما
    دوست من کارتا حداقل۴۰روز حد اکثر نهایتا۳ماهه دستتونه.من روز۳۲م هستم و ظاهرا صادر شده یا رفته واسه صدور(تو پستای قبلی توضیح دادم).هنوز کارتی نیومده که بدونیم چقدر طول میکشه اما مطمئنا بین۴۰تا۹۰روز هست حالا با توجه به شرایطتون تصمیم بگیرید.

Junior Member

به نظر من قضیه خیلی ساده تر از این حرفاس.اینجا ایرانه و اصولا امور اداری با تاخیر و سختی همراهه . بیخود جو ندین.الکی بزرگش نکنین.تعویض شناستامه یا گواهی نامه هم با گرفتاری های زیادی همراهه کارت رو با مدارک تحویل بدید و بعد از مدتی کار انجام میشه . تمام.

سلام. ۲تا نکته.
    ۱- از سایت ن.و استعلام کردم، فقط گفت: منتظر باشید انجام بشه! بعد از۳۵روز
    ۲-دوباره بارکد رو پیگیری کردم.به اسم من بارکد چاپ شده اما صدور بارکد۱۳.۴.۹۰هست!!!!من۸۸معاف شدم و ۱۹دی۹۰ درخواست دادم،۱۳تیر ۹۰ چی به اسم من بارکد خورده؟!!!!! در نتیجه بارکد که الکی بود متاسفانه!

Junior Member

بچه ها هرکی کارتش اومد تر خدا بگه تا بقیه هم از دلنگرانی در بیان... ما که کارتو دادیم رفت... بقیش با خداست!!! من موندمو یه تیکه رسیده به درد نخور که هیچ جا قبولش نداره!

نقل قول نوشته اصلی توسط pota10010 نمایش پست ها
    بچه ها هرکی کارتش اومد تر خدا بگه تا بقیه هم از دلنگرانی در بیان... ما که کارتو دادیم رفت... بقیش با خداست!!! من موندمو یه تیکه رسیده به درد نخور که هیچ جا قبولش نداره!
    دوست عزیز پستای بالا رو بخون.هیچ کارتی صادر نشده! من فکر کنم اولین کسی هستم مدارک دادم چون تا حالا کسی ندیدم زودتر از۱۹دی داده باشه. ۱۰دی تازه خبرش اعلام شد.تا۵روز بعدش همه+۱۰ها می گفتن هنوز بخشنامه نیومده. وقتی هم اومد انجام نمی دادن و ۱۹دی جلو خودم چند نفرو پروند و من هم گیر دادم و ۳ساعت معطل شدم تا انجام داد!با قراینی که می بینم من که سری اول بودم امیدی ندارم زودتر از۵فروردین بیاد!

Junior Member

این sms که اومده جریانش چیه؟یعنی اینکه مدارکمون رو تحویل گرفتن دارن بررسی میکنن؟ من زنگ زدم 09680 خانمه گفت به ما ربطی نداره مدارکتون اینجا نمیاد میره شرکت توسعه و پژوهش ناجی! دوباره زنگ زدم گفت 60 روز زودتر منتظرش نباش!

نقل قول نوشته اصلی توسط pota10010 نمایش پست ها
    این sms که اومده جریانش چیه؟یعنی اینکه مدارکمون رو تحویل گرفتن دارن بررسی میکنن؟ من زنگ زدم 09680 خانمه گفت به ما ربطی نداره مدارکتون اینجا نمیاد میره شرکت توسعه و پژوهش ناجی! دوباره زنگ زدم گفت 60 روز زودتر منتظرش نباش!

تونستی تماس بگیری؟ من که نمی تونم! ولی ظاهرا فرقی نداره. نمی دونم چرا جواب نمی دن! بیخود گفته! جلو خودم +۱۰ روش آدرس گیرنده رو زد آدرس ن.و ! بعدشم گیرم بره شرکت ناجی، بهرحال اونا زیر مجموعه هستن و سیستمشون یکپارچه هست و اگر نیست چرا رو خود رسید نوشته با ۰۹۶۸۰ تماس بگیرید؟!!!!!!! فقط جواب سربالا میدن.خدا بخیر کنه!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)