صفحه 13 از 66 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 652

موضوع: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

پیش فرض پاسخ : تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط pota10010 نمایش پست ها
    بچه ها سلام.من امروز دوباره با چند تا پلیس +10 تماس گرفتم.همشون گفتن یک تا 3 ماه طول میکشه. مطمینا" همه پرونده و مدارک دوباره چک میشه که اینقدر طول میکشه.الان کسانی که تازه معاف میشن کمتر از یک هفته کارتاشون میاد.ولی دلیل اینقدر طول کشیدن برای تعویض چی میتونه باشه؟ به خانمه گفتم تو این مدت اگر به کارت احتیاج پیدا کنیم باید چی کار کنیم؟ گفت : صبر!!!!چه اشتباهی ماها کردیم زود رفتیم کارتامونو دادیم.من چند نفر رو میشناسم که میگن امکان نداره برن تعویض کنن! تا ببینن تکلیف بقیه چی میشه!
    ببینید،جدا از اون احتمال بدبینانه که هممون هم میدونیم بیجا هم نیست متاسفانه، یک احتمال دیگه هم بدیم.
    مقدمات:
    ۱-اصرار جانشین محترم ن.و بر اینکه ۱۰دی طرح آغاز شده
    ۲-اصرار +۱۰ها که بخشنامه ای نیومده(تا روزها پس از ۱۰دی)
    ۳-تاکید مسئولین بر اینکه طرح همان۱۰دی آغاز شده و اشکال از سیستم برخی +۱۰ها بوده و ن.و مشکلی در اجرا نداره
    ۴-تعلل و دست دست کردن+۱۰ در مورد اخذ مدارک مراجعین
    ۵-عدم بروزرسانی صفحه تعویض در سایت epolice.ir (هنوز ۸۸و۸۹ رو نشون میده!) در صورتیکه ن.و در اطلاعیه هاش دايم تاکید داشت برای اطلاع از نوبتهای بعدی به epolice (سایت +۱۰) مراجعه کنید درصورتی که جدولهای بعدی در سایت خود ن.و آپدیت شد ولی در +۱۰ نه!! درصورتیکه تو خود سایت+۱۰ هم نوشته تاریخ کارتهای بعدی از همین سایت اعلام میشه!
    ۶-تاکید ن.و و +۱۰ها بر صبر بدون هیچ توضیح اضافی.

نتیجه=> مسئولین بر اجرای طرح سر موعد مقرر تاکید دارن اما شرایط اجرای طرح وجود نداره هنوز و آماده نیست(لا اقل تا همین اواخر آماده نبوده) و از مسئولین اصرار و از مجریان طرح انکار که این قضیه در ایران بسیار زیاد اتفاق افتاده و میفته.
    (تمام مقدماتی که گفتم همگی در اخبار سایتهای ن.و، تابناک و عصرایران در همان اوایل یعنی۱۰دی تا۱۴دی درج شده و گوینده خبر یا رئیس ن.و و یا جانشین ایشان یا جانشین فرمانده ناجا بوده و جواب +۱۰ها و بخش استعلام سایت ن.و هم که چند تن از دوستان دقیقا همین پاسخ منتظر باشید رو گرفتن و تماس دوستمون pota)

نظرتون چیه؟

پ.ن: امروز خبری جدید از یکی از مسئولین ن.و منتشر شد ولی توش هیچ اشاره یا توضیحی راجع به این طرح نبود
    ویرایش توسط avayeeshgh : February 15th, 2012 در ساعت 11:55 AM
    باور نکن تنهائی ات را، من در تو پنهانم تو در من ...

نقل قول نوشته اصلی توسط pota10010 نمایش پست ها
    بچه ها سلام.من امروز دوباره با چند تا پلیس +10 تماس گرفتم.همشون گفتن یک تا 3 ماه طول میکشه. مطمینا" همه پرونده و مدارک دوباره چک میشه که اینقدر طول میکشه.الان کسانی که تازه معاف میشن کمتر از یک هفته کارتاشون میاد.ولی دلیل اینقدر طول کشیدن برای تعویض چی میتونه باشه؟ به خانمه گفتم تو این مدت اگر به کارت احتیاج پیدا کنیم باید چی کار کنیم؟ گفت : صبر!!!!چه اشتباهی ماها کردیم زود رفتیم کارتامونو دادیم.من چند نفر رو میشناسم که میگن امکان نداره برن تعویض کنن! تا ببینن تکلیف بقیه چی میشه!
    دوست عزیز،

من هم به مانند کسانی که میشناسید تا مطمئن نشم کارتم رو نمیدم دست اینها. توی این سایت با این تعداد کاربر فکر کنم 10 نفر هم اقدام نکرده باشند! نظام وظیفه ارگانی نیست که کاری رو سریع انجام بده. در ضمن تجربه ای که دارم اینه که اینها هر بار که مدرکم میرفت زیر دستشون یک بار دیگه میخوندند! این کارشون کمک به این میکنه که تقلب ها کم بشه ولی ممکنم هست کارتون گیر یک آدم عوضی بیفته و بخواد اذیت کنه!! دوستان دیگری هم که اینجا رو میخونند تحت تاثیر جو واقع نشوند و اقدامی نکنند.
    Ich drucke dir die Daumen

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    دوست عزیز،

من هم به مانند کسانی که میشناسید تا مطمئن نشم کارتم رو نمیدم دست اینها. توی این سایت با این تعداد کاربر فکر کنم 10 نفر هم اقدام نکرده باشند! نظام وظیفه ارگانی نیست که کاری رو سریع انجام بده. در ضمن تجربه ای که دارم اینه که اینها هر بار که مدرکم میرفت زیر دستشون یک بار دیگه میخوندند! این کارشون کمک به این میکنه که تقلب ها کم بشه ولی ممکنم هست کارتون گیر یک آدم عوضی بیفته و بخواد اذیت کنه!! دوستان دیگری هم که اینجا رو میخونند تحت تاثیر جو واقع نشوند و اقدامی نکنند.
    دوست عزیز فرمایش شما درسته اما شرایط شما که ایران نیستید فرق داره با کسانی که هستند. اگر بخواید آینده نگر باشید کسی که اینجا بوده و مثلا نرفته تعویض تا۶ماه بعد مدت فرق داره با شما که عذر موجه دارید که ایران نبودید. هرکسی باید شرایط خودشو بسنجه. مثلا کسی که میخواد فوری همین الان واسه پاسپورت اقدام کنه یا تا۴ماه دیگه می خواد بره خارج منطقیش اینه که نده تعویض چون طول بکشه... اما دوستان اینم حواسشون باشه اگر در مدتشون نرفتن تعویض بعد با کارت قدیمی واسه مثلا پاسپورت اقدام کردند و گذرنامه گفت کارتت اعتبار نداره از الان فکرشو کرده باشن. درضمن نمونه آماری این سایت ملاک نیست.خیلی ها هستن میشناسم دادن تعویض که عضو اینجا نیستن. بازم میگم شرایط شخصی هرکسی مهمه و خودش باید بسنجه و تصمیم بگیره. مثلا کسی که نیاز به کار نداره و مثلا تو مغازه پدرشه و از نظر مالی هم نگرانی نداره و دانشگام نمیخواد بره و پاس و ویزام داره خوب منم باشم نمیدم تعویض اما کسی که ۷ماه دیگه استخدام یا فارغ التحصیلی داره و نظام وظیفه هم نامه داده که از تاریخ فلان بی اعتباره، لنگ استخدام و مدرکه و اگر یه روز کار نکنه میمیره چی؟میتونه بیخیال بشینه ببینه چی میشه؟! آخرش میخواد۴ماه طول بکشه،پس هرچی زودتر بهتر.نمیان معافیت۱۸ملیونو باطل کنن که.پس نتیجه هرکس با توجه به شرایط و برنامه ریزیش تصمیم بگیره

دوستان الان یه خبری گرفتم که هیچ اصراری بر صحتش ندارم و فقط چیزیو که شنیدم نقل می کنم. یکی از آشناهام در بخش حقوقی یک روزنامه معتبر خبرنگار هست.پرسیدم خبری داری؟گزارشی؟ گفت گفتن هنوز شروع نکردن و شروع کنن حداقل۲ماه طول میکشه!

Junior Member sikma آواتار ها

بعید بخوان کارتهایی معافیت های قدیمی باطل کنن، احتمالش هست کسی کفیل پدرش شده و بعدش پدرش فوت کرده دیگه اون شخص شامل معافیت نمیشه و اگه هم بخوان باطل کنن برای کسایی باطل میکنن که جدید گرفتن
    پرستویی که به فکر مهاجرت هست، از ویرانی آشیانه نمی هراسد

نقل قول نوشته اصلی توسط sikma نمایش پست ها
    بعید بخوان کارتهایی معافیت های قدیمی باطل کنن، احتمالش هست کسی کفیل پدرش شده و بعدش پدرش فوت کرده دیگه اون شخص شامل معافیت نمیشه و اگه هم بخوان باطل کنن برای کسایی باطل میکنن که جدید گرفتن
    ابطال کارت کسایی که۵سال از صدورشون گذشته تحت هیچ شرایط امکان نداره حتی اگر مثلا برای کفالت تقلب کرده باشن چراکه براساس قانون تا۵سال رییس حوزه ن.و میتونه درصورتی که اطمینان حاصل کنه تقلب شده دستور بررسی مجدد بده پس فقط ابطال زیر۵سالا امکان داره اون هم پس از احضار فرد و معاینه یا بررسی مجدد نه همینجوری رو هوا و درغیر اینصورت با شکایت به دیوان عدالت اداری تصمیم ن.و ابطال میشه.
    یا مثلا کسی کفیل پدر شده و۲سال پیش معاف شده و الان پدر فوت شده.تحت هیچ شرایط نمیتونن باطل کنند.معافیت ها تحت قانون زمان صدور هستند نه قانون لاحق. از نظر قانونی هم چشم پوشی کنیم، هر کسی که مشمول کفیلش میشه معلومه یه روزی فوت می کنه!اگر اینجور بود تو قانون می گفتن معافیت موقت! حالا این منطقیش بود و نیازی بهش نیست چون قانون صریحا(اصول مسلم حقوقی) میگه ابطال نمیشه
    ویرایش توسط avayeeshgh : February 15th, 2012 در ساعت 07:51 PM

سلام دوستان.یه پیشنهاد دارم. همگی از بخش خدمات الکترونیکی سایت ن.و بخش استعلام و یا مشاوره، بدون نیاز به نام و کد ملی پیام بدید و راجع به مدت طول کشیدن تعویض و... بپرسید تا با زیاد شدن ایمیل های استعلام تعویض در همین اوایل راه بفهمن ما بوق نیستیم .بی تاثیر نیست. موی دماغ نشیم میگن بیخیالن بیشتر طول میدن یعنی از خداشونه طول بدن کارشون سبک شه

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

اونهایی که سال 82 خدمتشون تمام شده چی؟ زمانی خاصی رو اعلام کردن برا تعویض؟
    اینجا رو هم نگاه کردم چیزی ننوشته.

http://www.epolice.ir/page.php?13

نقل قول نوشته اصلی توسط dariush81 نمایش پست ها
    اونهایی که سال 82 خدمتشون تمام شده چی؟ زمانی خاصی رو اعلام کردن برا تعویض؟
    اینجا رو هم نگاه کردم چیزی ننوشته.

http://www.epolice.ir/page.php?13
    خیر. تعویض پایان خدمت ها بعد از اتمام فراخوان معافیت هاست که بنابر آنچه الان اعلام شده میشه اواسط اردیبهشت۹۱

Junior Member

ميخواستم بدونم خريد خدمت هايي كه تو همين ايران خريدند و همچنين كساني كه خارج بودند و خدمتشون رو خريدند هم بايد الان برن كارت هاشونو تعويض كنند يا نه؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)