صفحه 14 از 66 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 652

موضوع: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

پیش فرض پاسخ : تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafad نمایش پست ها
    ميخواستم بدونم خريد خدمت هايي كه تو همين ايران خريدند و همچنين كساني كه خارج بودند و خدمتشون رو خريدند هم بايد الان برن كارت هاشونو تعويض كنند يا نه؟
    ممنون
    هرنوع معافیت از خدمتی که کارتش قدیمی باشه و هوشمند نباشه باسد تعویض شه. اگر روی کارت نوشته ((کارت معافیت از خدمت)) و داخل نوششته تای کارت هم جایی داره که نوشته ((نوع معافیت)) که میتونه نوشته باشه روبروش پزشکی کفالت موارد خاص (مال شما رو ندیدم.احتمالا نوشته مواردن خاص یا خرید خدمت درسته؟)
    باور نکن تنهائی ات را، من در تو پنهانم تو در من ...

Member m_qashqai آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earth and planetary sciences, Macquarie University

کسی میدونه سفارتها کارتهای قبلی رو قبول میکنند، منظورم سفارت استرالیا است، من اگه الان کارتم رو بدم واسه پروسه ویزا چیکار باید بکنم؟
    God does not play dice
    Albert Einstein

نقل قول نوشته اصلی توسط m_qashqai نمایش پست ها
    کسی میدونه سفارتها کارتهای قبلی رو قبول میکنند، منظورم سفارت استرالیا است، من اگه الان کارتم رو بدم واسه پروسه ویزا چیکار باید بکنم؟
    بهتره از سفارت بپرسید. اما قاعدتاً قبوله جون هنوز کارتی عوض نشده و بی اعتبار نشده و اعتباره کارت شما در لحظه ای که ارائه میدید مهم هست.

اینو یه دوست گفت:
    ((من کارتم مفقود شده بود . 2-3 ماه پیش مدارک رو کامل کردم فرستادم . تازه کارت اومده برام بعد از این همه مدت، اما هوشمند شده . یحتمل کسایی هم که برای تعویض اقدام کردن نباید به این زودی ها منتظر کارتشون باشند و کم کم 2 ماه رو باید صبر کنند .))

Junior Member

بچه ها کسی خبر جدیدی نداره؟ کارت کسی هنوز نیامده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pota10010 نمایش پست ها
    بچه ها کسی خبر جدیدی نداره؟ کارت کسی هنوز نیامده؟
    خبری نیست متاسفانه.من دوباره استعلام کردم لی درخواستمو حذف کردند!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

من مدارکم رو 25 دادم امروز (30 ام) برام sms اومد که درخواست تعویض کارتم در سازمان نظام وظیفه عمومی مورد بررسی قرار گرفت. بعد از این برای شما sms ای نیومده؟

اولّش هم نوشته مشمول گرامی!

نقل قول نوشته اصلی توسط audir8 نمایش پست ها
    من مدارکم رو 25 دادم امروز (30 ام) برام sms اومد که درخواست تعویض کارتم در سازمان نظام وظیفه عمومی مورد بررسی قرار گرفت. بعد از این برای شما sms ای نیومده؟

اولّش هم نوشته مشمول گرامی!
    ۲۵بهمن دادید؟قضیه پیچیده شد!به ما (بعضیا بعد۱ماه بعضیا۲هفته بعضیا یه هفته) همزمان اس اومد که متقاضی گرامی(ما مشمول،شما مشمول نیستی!) درخواست تعویض شما در حل بررسی است! من که قاطی کردم از کارای اینا

Junior Member

اینم جواب کامل در خواست استعلام من !!!!!!!

• 1390/11/30 يكشنبه
      شرح درخواست: درخواست تعويض كارت معافيت قديمي به هوشمند دادم مدت يك ماه و اندي مي گذرد ولي هنوز كارت به دستم نرسيد تا چند روز ديگر هم محل سكونتم تغيير ميكنه تكليف چيه؟
      كد ملي:
      شرح پاسخ: باسلام منتظرباشيد تاكارتتان صادر وبه دستتان برسد

نقل قول نوشته اصلی توسط parsteam نمایش پست ها
    اینم جواب کامل در خواست استعلام من !!!!!!!

• 1390/11/30 يكشنبه
      شرح درخواست: درخواست تعويض كارت معافيت قديمي به هوشمند دادم مدت يك ماه و اندي مي گذرد ولي هنوز كارت به دستم نرسيد تا چند روز ديگر هم محل سكونتم تغيير ميكنه تكليف چيه؟
      كد ملي:
      شرح پاسخ: باسلام منتظرباشيد تاكارتتان صادر وبه دستتان برسد
    دقیقا پاسخی که به من دادند! نمی دونم والا.یا دارن می پیچونن یا اصلا هنوز کلید نخورده.از۲۰اسفند تا۱۴فروردینم که کلا حساب نمیشه! بازم پیگیری،خبری،رسیدن به دستتون... به ما اطلاع بدید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)