صفحه 16 از 66 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 652

موضوع: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

پیش فرض پاسخ : تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_plove نمایش پست ها
    کلا جریانش مشکوکه. تنها دلیلی که من فکر میکنم درست باشه اینه که می خوان آمار همرو دربیارن از عکس جدید گرفته تا آدرس. یه بمب بخوره تو این مملکت با اجازه هممون مشمولیم دسته جمعی باید بریم تنگه ببندیم . من که فعلا دست نگه می دارم چون خارجم.
    راستی بعد تموم شدن مهلت تویض کارت اگه ایران بیام 2 3 هفته بخوام سر بزنیم (کارت باطل شده به گفته اینا) پاسمون هنوز اعتبار داره دیگه؟ میشه خارج شد دیگه؟
    با شما موافقم اما بهرحال قانونا در زمان جنگ همه مشمول هستن حتی معاف پزشکی مگر مثلا نقص عضو باشه.و میشه به دستور فرمانده کل قوا تا بالای ۵۰ساله ها رو هم مشمول کرد!
    من که۵۰روزه دادم نیومده!
    نه،پاس مشکل نداره
    باور نکن تنهائی ات را، من در تو پنهانم تو در من ...

نقل قول نوشته اصلی توسط audir8 نمایش پست ها
    یعنی این که نوشته مشمول یا متقاضی مهمه؟؟؟!!!!

من پزشکی گرفتم، چشم بود، ولی الان عمل کردم!

چجوری بخوان دوباره بررسی کنن آخه؟

ضمن این که پاسپرتم هنوز 3 سال و نیم اعتبار داره!

برای خروج که کارت معافیت لازم نیست آخه! همین که توی پاسپورت زده «تعداد دفعات ندارد» یعنی مشکلی نیست درسته؟
    ۲حالت داره. یا گیج بازی بوده یا عمدی. اگر عمدی بوده باشه یعنی قضیه مشکوکه(نه واسه شما،واسه همه ما) چون کسی که معاف شده و کارش همیشه با ن.و تمام شده که مشمول نمیگن بهش!! مشمول کسیه که هنوز وضعیت ن.و رو معلوم نکرده! نمی دونم والا.توکل بخدا
    باور نکن تنهائی ات را، من در تو پنهانم تو در من ...

Junior Member

من هنوز برای تعویض کارت اقدام نکردم ، سال 86 کارت معافیم صادر شده ، شاید بهتره اول برای گذرنامه اقدام کنم بعد کارت رو بدم بهشون ؟
    آخه این کارا یعنی چی ؟ مملکت گل و بلبله دیگه ...

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط C-N-A نمایش پست ها
    من هنوز برای تعویض کارت اقدام نکردم ، سال 86 کارت معافیم صادر شده ، شاید بهتره اول برای گذرنامه اقدام کنم بعد کارت رو بدم بهشون ؟
    آخه این کارا یعنی چی ؟ مملکت گل و بلبله دیگه ...
    اگر قبول کنن آره حتمن این کارو بکنید. من که نگه داشتم ویزامو بگیرم یعد اقدام کنم (در پی پرسش و پاسخ و بررسی های زیاد)
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    اگر قبول کنن آره حتمن این کارو بکنید. من که نگه داشتم ویزامو بگیرم یعد اقدام کنم (در پی پرسش و پاسخ و بررسی های زیاد)
    آره فردا میرم دقیق میپرسم خبرش رو میدم همینجا ...

يعنی با کارتهای قديمی نميشه پاسپورت جديد گرفت ؟
    Power Start

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHIN_TTFU نمایش پست ها
    يعنی با کارتهای قديمی نميشه پاسپورت جديد گرفت ؟
    بعید میدونم چنین چیزی وجود داشته باشه چون کارتهای معافیت جدید رو هنوز به کسی ندادن. اگه به فرض گفتن باید کارت جدید داشته باشید شما می تونید بگید که من عجله دارم و می خوام به زودی مسافرت خارج از کشور برم و نمی تونم منتظر صدور کارت معافیت جدید باشم.
    خدایا نگویم دستم بگیر... عمریست گرفته ای ... مبادا رها کنی

اصلاً به نظر من اشتباه هستش تا وقتی به کسی کارت جديد ندادن آدم اقدام کنه واسه گرفتن کارت جديد چون واقعاً معلوم نيست کارت جديد کی ميدن، اصلاً ميدن يا آخرش ميگن بياين همون کارت قديمياتون و بگيريد
    Power Start

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHIN_TTFU نمایش پست ها
    اصلاً به نظر من اشتباه هستش تا وقتی به کسی کارت جديد ندادن آدم اقدام کنه واسه گرفتن کارت جديد چون واقعاً معلوم نيست کارت جديد کی ميدن، اصلاً ميدن يا آخرش ميگن بياين همون کارت قديمياتون و بگيريد
    بستگی به شرایطتون داره. اگه مطمئن هستید که تا چند ماه آینده به کارتتون احتایج ندارید، خب از الان اقدام کنید بهتره. چون بالاخره دیر یا زود داره ولی سوخت و سوز نداره. این که بعضی ها میگن ممکنه معافیت یه عده لغو بشه هم فکر نکنم درست باشه. تازه اگه هم درست باشه مطمئنا سیستم شناسایی افراد این طوری نیست که هر کس کارت قدیمش رو داد پس باید معافیتش لغو بشه!!
    خدایا نگویم دستم بگیر... عمریست گرفته ای ... مبادا رها کنی

Junior Member

آقا من اون رسید و که بهم دادن هم گم کردم
    البته اسمسه اومد برام
    این شماره پیگیری 09680 که میگن رو برگه رسید نوشته کسی زنگ زده؟ اصلا شماره درسته؟ نتیجه داره زنگ برنی سوال کنی؟
    20 دی بود که مدارکم رو کامل تحویل دادم بعد عید هم خونمون و عوض می کنیم موندم از اینجا رفتیم تکلیف کارت من چی میشه؟!!!!!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)