صفحه 2 از 66 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 652

موضوع: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

پیش فرض پاسخ : تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

سلام
    اینجا تاریخ مراجعه واسه سال های مختلف رو زده
    http://www.police.ir/Portal/Home/Sho...2-578db36d1e55

دوستان ما تو این تاپیک مفصل قبلاً راجع به هوشمند بحث کردیمومن ۳هفته بیشتره کارتمو دادم برای تعویض. دوستان عوض نکنید از اردیبهشت۹۱ همه کارتای معافیت قدیمی بی اعتباره! برای اینکه تکرار نکنم میتونید اطلاعات بیشتر رو در صفحات۱۰۲به بعد لینک زیر ببینید
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...%D8%AA/page107

نقل قول نوشته اصلی توسط Armik نمایش پست ها
    من الان تازه این خبر رو می بینم کارتم مال اردیبهشت 89 هستش ولی طبق زمانبندی اینا دو روز پیش وقت من تموم شده ای خدا بازم دردسر چکار کنم؟ این خبرو کی دادن؟
    اشکال نداره.برو همین امروز فردا دنبالش

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    بچه ها کسی خبر داره بدی بهشون چند روز تحویل میدن؟
    میترسم بپیچونن کارتو!
    گفتن حداکثر یک ماهه میدن.من که فعلا روز۲۳م هستم. منم میترسم!

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    خبر

اینجا گفته 88 به بعد فلان تاریخ بیان. من کارت معافیتم ماله آخر 89 و از این تراشه ها داره مثل کارت سوخت! فکر نمی کنم مشمول این طرح بشم درسته؟
    نه دوست عزیز مال شما هوشمند هست!
    مرحله اول۸۸ و نیمه اول۸۹بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط iraj12345 نمایش پست ها
    فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد. به هر دلیلی که معاف شدین در نهایت کارت معافیت دایم دادن بهتون. تو این پروسه فقط کارت تعویض میشه، قرار نیست دوباره پرونده معافیتتون بررسی بشه

موفق باشید
    +۱۰ واسه من تو سیستم ماده معافیت رو درست وارد کرده اما بندش رو غلط! از این نگرانم که کارم پیچ بخوره!

یه خواهش از تمام دوستان دارم:
    هرکدام از شما برای تعویض اقدام می کنید تا روزی که کارت برسه دستتون ان شاء الله،هر مرحله و خبر و تماس و مکاتبه ای میشه لطفاً اینجا مطرح کنید.ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط avayeeshgh نمایش پست ها
    یه خواهش از تمام دوستان دارم:
    هرکدام از شما برای تعویض اقدام می کنید تا روزی که کارت برسه دستتون ان شاء الله،هر مرحله و خبر و تماس و مکاتبه ای میشه لطفاً اینجا مطرح کنید.ممنون
    سلام
    من معافیت کفالت گرفتم و کارتم ماله سال 85 هستش، امروز تازه با خبر شدم که باید کارت رو تعویض کرد البته ظاهرا برای سال های 80 تا 87 تازه شروع شده و تا 10 اسفند وقته، لطف میکنید بگید کلا مراحلش چیه و چیکار باید کنم و چه چیزایی لازمه و چه چیزی اخرش دستم میمونه؟
    من تو کارتم مدرکم پیش دانشگاهی ذکر شده چون اون موقع دانشجوی کارشناسی بودم اما الان ارشد دارم اینجور چیزا رو هم باید اطلاع بدیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط roberto11 نمایش پست ها
    سلام
    من معافیت کفالت گرفتم و کارتم ماله سال 85 هستش، امروز تازه با خبر شدم که باید کارت رو تعویض کرد البته ظاهرا برای سال های 80 تا 87 تازه شروع شده و تا 10 اسفند وقته، لطف میکنید بگید کلا مراحلش چیه و چیکار باید کنم و چه چیزایی لازمه و چه چیزی اخرش دستم میمونه؟
    من تو کارتم مدرکم پیش دانشگاهی ذکر شده چون اون موقع دانشجوی کارشناسی بودم اما الان ارشد دارم اینجور چیزا رو هم باید اطلاع بدیم؟
    بروwww.epolice.ir
    همه چیزو گفته. شما آخرین مدرکو می برید. میرید فرم پر می کنید و مدارک میدید و یه بار هم تو سیستم وارد می کنه و رسید بگیر حتماً.بقیه اش رو نمی دونه کسی!هنوز نیومده!
    فقط تاکید می کنم رسید یادتون نره! دوستان به مشکلاتی خوردن.کارت شما و کپی مدارک و اثرانگشت جوهری و کامپیوتری میگیرن و رسید میدن با مهر اگر ندن یعنی درخواست ثبت نکردن!
    ویرایش توسط avayeeshgh : February 1st, 2012 در ساعت 04:40 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط avayeeshgh نمایش پست ها
    بروwww.epolice.ir
    همه چیزو گفته. شما آخرین مدرکو می برید. میرید فرم پر می کنید و مدارک میدید و یه بار هم تو سیستم وارد می کنه و رسید بگیر حتماً.بقیه اش رو نمی دونه کسی!هنوز نیومده!
    فقط تاکید می کنم رسید یادتون نره! دوستان به مشکلاتی خوردن.کارت شما و کپی مدارک و اثرانگشت جوهری و کامپیوتری میگیرن و رسید میدن با مهر اگر ندن یعنی درخواست ثبت نکردن!
    مرسی
    پس کارت دیگه دستمون نمیمونه تا زمانی که کارت جدید بیاد، یعنی حواسم باشه که در ازای دادن کارت و مدارک حتما رسید مهردار بگیرم ازشون که جایی لازم شد لا اقل اونو داشته باشم، حالا تو رسیدش چیزی نوشته که معلوم باشه دیگه؟ منظورم اینه کارت رو که احتمالا چند ماهی نداریم شاید جایی لازم بشه میشه به رسید استناد کرد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)