صفحه 3 از 66 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 652

موضوع: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

دوستان امروز رفت پلیس به علاوه 10 ، این اطلاعاتو گرفتم:
    حضور شخص برای ثبت درخواست الزامی است. تاکید زیادی رو این قسمت هست.
    8200تومان بانک ملی به نام شرکت پژوهش و توسعه ناجی جت صدور کارت هوشمند به شماره حساب 0106374479003(2سری کپی از فیش)
    مدارک:
    1.اصل کارت معافیت
    2. برگه درخواست تعویض کارت (همونی که اتچ کردم)
    3.اصل کارت ملی پشت و رو
    4.اصل شناسنامه از تمامی صفخات
    5. دو قطعه عکس رنگی با سیاه سفید 3در4 پشت زمینه سفید
    6.اصل آخرین مدرک تحصیلی یا گواهی مربوطه

دوستان همه مدارک باید دو سری کپی هم بشن ، حواستون باشه !
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

نقل قول نوشته اصلی توسط roberto11 نمایش پست ها
    مرسی
    پس کارت دیگه دستمون نمیمونه تا زمانی که کارت جدید بیاد، یعنی حواسم باشه که در ازای دادن کارت و مدارک حتما رسید مهردار بگیرم ازشون که جایی لازم شد لا اقل اونو داشته باشم، حالا تو رسیدش چیزی نوشته که معلوم باشه دیگه؟ منظورم اینه کارت رو که احتمالا چند ماهی نداریم شاید جایی لازم بشه میشه به رسید استناد کرد؟
    توی رسید دقیقا کارت هوشمند هست(اطلاعاتش،عکست)همونجوری که قراره رو کارت باشه!یک ماه اعتبار داره.گفتن جای کارت هست حالا جز خود ناجا جای دیگه قبول کنه نمی دونم

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    دوستان امروز رفت پلیس به علاوه 10 ، این اطلاعاتو گرفتم:
    حضور شخص برای ثبت درخواست الزامی است. تاکید زیادی رو این قسمت هست.

مدارک:

2. برگه درخواست تعویض کارت (همونی که اتچ کردم)

بله چون اثر انگشه جوهری و کامپیوتری میگیرن
    نه دوست عزیز.چیزی که اتچ کردید برای روی پاکت ارسال به ن.و هست!
    شما یه فرم داری که مشخصات کاملت ،محل کارت !!! و... رو همه رو میخواد!(اجباری) و همچنین اطلاعات روی کارتتو و عین همون فرم رو هم یکبار خود+۱۰ جلوی شما وارد سیستم می کنه و همونو پرینت هم میگیره میشه رسید!مهر هم باید بزنه

دوستان این هم فرم تعویض

الان در یه سایت دیگه دیدم یک نفر دیگه هم مثل من۳هفته هست برای تعویض کارتش با هوشمند اقدام کرده ولی خبری نشده هنوز

Junior Member

الان که دیگه وقت بچه های 88 تموم شده دیگه قبول نمکنند ؟ چیکار کنیم
    اطلاع رسانی خیلی ضعیف بود

Junior Member

Question پاسخ : تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

سلام به همه

از دوستانی که میرن واسه تعویض کارتا، میشه لطفا در مورد کسانی که مقیم ایران نیستن هم سوال کنن؟ که آیا پدر و مادر با وکالتنامه ای که از من دارن میتونن این کارو انجام بدن؟ ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط blue-sky نمایش پست ها
    الان که دیگه وقت بچه های 88 تموم شده دیگه قبول نمکنند ؟ چیکار کنیم
    اطلاع رسانی خیلی ضعیف بود
    برید عوض کنید.اگر گفت گذشته بگو پرسیدم از ن.و گفتن میشه. +۱۰ها بهونه میارن.اگر قرار بود شما الان که۱ماهت گذشته قبول نکنن،نمی گفت از۲/۹۱کارتا بی اعتبار هست می گفت کارت۸۸و۸۹ها از ۱۲/۹۰بی اعتباره

نقل قول نوشته اصلی توسط M0hajer نمایش پست ها
    سلام به همه

از دوستانی که میرن واسه تعویض کارتا، میشه لطفا در مورد کسانی که مقیم ایران نیستن هم سوال کنن؟ که آیا پدر و مادر با وکالتنامه ای که از من دارن میتونن این کارو انجام بدن؟ ممنونم.
    دوست عزیز روالش اینه که سفارت مدارک و فرم براتون پر می کنه میفرسته تهران حالا در عمل؟ من یه سفارت دیدم اطلاعیه زده بود اینکارو می کنه.از سفارت ایران درجایی که هستی سوال کن

Junior Member

من هم 89 بودم، امروز صبح رفتم، مدارک رو تحویل دادم و فرمها رو پر کردم. +10 اییه خیلی اطلاع نداشت (به نظرم اولین تجربه اشون بود در مورد تعویض کارت) و گفتش شنبه باهام تماس میگیره برای اینکه رسید رو بهم بده. در مورد دوستانی که ایران نیستم هم ازش پرسیدم و گفت اگه وکیل بیاد مشکلی نداره (ولی بازم شاید از بی اطلاعیش بوده باشه).

حالا بدبختی من اینجاس که میخوام برای پاسپورت اقدام کنم و این گفت که اداره گذرنامه رسید خود ناجا رو قبول نمیکنه توی این یک ماه!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)