صفحه 4 از 66 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 652

موضوع: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

پیش فرض پاسخ : تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

این که این همه روی کار و آدرس محل کار و نوع مهارت ها و نوع مدرک و اینها حساس هستن خیلی مشکوک می زنه آخه این مسائل چه ربطی به نظام وطیفه داره؟

فقط یا حضرت عباس... یا قمر بنی هاشم ... آقا خودت به دادمان برس

نقل قول نوشته اصلی توسط blue-sky نمایش پست ها
    الان که دیگه وقت بچه های 88 تموم شده دیگه قبول نمکنند ؟ چیکار کنیم
    اطلاع رسانی خیلی ضعیف بود
    نگران نباش دوست عزیز من امروز رفتم اقدام کردم در حالی که طبق زمانبندی اینا وقت من تموم شده بود خانمه گفت یه ماه دیگه وقت داره برای کسایی که کارتشون 88 به بعده !

ApplyAbroad Senior Veteran

درود بر دانش پژوهان ایران زمین

بچه ها کارتهای پابان خدمت هم هست یا فقط معافیت ؟؟؟ منم 89 پایان خدمت گرفتم!!!
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود بر دانش پژوهان ایران زمین

بچه ها کارتهای پابان خدمت هم هست یا فقط معافیت ؟؟؟ منم 89 پایان خدمت گرفتم!!!
    فعلا معافیتها هست
    باور نکن تنهائی ات را، من در تو پنهانم تو در من ...

نقل قول نوشته اصلی توسط keivanpro نمایش پست ها
    این که این همه روی کار و آدرس محل کار و نوع مهارت ها و نوع مدرک و اینها حساس هستن خیلی مشکوک می زنه آخه این مسائل چه ربطی به نظام وطیفه داره؟

فقط یا حضرت عباس... یا قمر بنی هاشم ... آقا خودت به دادمان برس
    دقیقاً سوال منم همینه!

من توی کارت معافیم مدرک تحصیلی را نوشته لیسانس
    در صورتی که اون زمان دانشجوی ارشد بودم و یک نامه هم از طرف دانشگاه برای کمیسیون معافی بردم که اونجا توی کمیسیون خوندنش مبنی بر این که دانشجوی ارشدم ولی باز توی کارت همون مدرک لیسانس را زدن
    حالا هم مدرک ارشدم را آزاد نکردم ولی می تونم راحت مدرک لیسانسم را بگیرم
    به نظر شما مشکلی پیش نمی یاد اگر توی همین فرمی که دادن برای تعویض کارت ها اصلا" اسمی از مدرک ارشدم نبرم؟ یعنی فکر می کنید اینها برای تک تک آفرادی که درخواست تعویض کارت می دن از همه سازمان ها از جمله وزارت علوم استعلام می کنن؟
    چه ربطی به نظام وظیفه داره این مساله مدرک؟ ممکنه من دلم بخواد توی کارتم مدرکم را دیپلم بنویسم این چه ربطی می تونه به مساله معافیت داشته باشه ؟ من نمی فهمم

من توی کارت معافیم مدرک تحصیلی را نوشته لیسانس
    در صورتی که اون زمان دانشجوی ارشد بودم و یک نامه هم از طرف دانشگاه برای کمیسیون معافی بردم که اونجا توی کمیسیون خوندنش مبنی بر این که دانشجوی ارشدم ولی باز توی کارت همون مدرک لیسانس را زدن
    حالا هم مدرک ارشدم را آزاد نکردم ولی می تونم راحت مدرک لیسانسم را بگیرم
    به نظر شما مشکلی پیش نمی یاد اگر توی همین فرمی که دادن برای تعویض کارت ها اصلا" اسمی از مدرک ارشدم نبرم؟ یعنی فکر می کنید اینها برای تک تک آفرادی که درخواست تعویض کارت می دن از همه سازمان ها از جمله وزارت علوم استعلام می کنن؟
    چه ربطی به نظام وظیفه داره این مساله مدرک؟ ممکنه من دلم بخواد توی کارتم مدرکم را دیپلم بنویسم این چه ربطی می تونه به مساله معافیت داشته باشه ؟ من نمی فهمم
    اون زمان زدن لیسانس چون آخرین مدرک ملاک هست نه ارشدتون که هنوز دانشجوش بودین و مدرکش نبوده.الان باید بزنید ارشد.سری که درد نمی کنه دستمال نمیبندن!نیاز نیست اصل مدرک ارشدتونو آزاد کنید، همون گواهی موقت فارغ التحصیلی کافی هست دوست عزیز
    ربطش برای مشخص شدن غیبت و اینکه بعضی معافیا با مدرک تحصیلیای مختلف فرق داره.چون اولش میخوان الانم باید رو کارت جدید منتقل شه.روتین هست. اما اینکه میگین چه ربطی داره؟ برادر شغل و نام موسسه یا اداره محل کارت رو هم میخوان!!!!! مدرک که عادیه

نقل قول نوشته اصلی توسط avayeeshgh نمایش پست ها
    اون زمان زدن لیسانس چون آخرین مدرک ملاک هست نه ارشدتون که هنوز دانشجوش بودین و مدرکش نبوده.الان باید بزنید ارشد.سری که درد نمی کنه دستمال نمیبندن!نیاز نیست اصل مدرک ارشدتونو آزاد کنید، همون گواهی موقت فارغ التحصیلی کافی هست دوست عزیز
    ربطش برای مشخص شدن غیبت و اینکه بعضی معافیا با مدرک تحصیلیای مختلف فرق داره.چون اولش میخوان الانم باید رو کارت جدید منتقل شه.روتین هست. اما اینکه میگین چه ربطی داره؟ برادر شغل و نام موسسه یا اداره محل کارت رو هم میخوان!!!!! مدرک که عادیه
    دوست من اصلا" امکان نداره کسی غیبت داشته باشه حتی یک درصد بتونه معافی بگیره... توی همون کمیسیون معافی اولین چیزی را که بررسی می کنن همین مساله غیبته... یعنی کسی که کارت معافیتش قانونی باشه... یعنی از ***** کمیسیون معافی رد شده باشه ... امکان نداره غیبت داشته باشه و بتونه با غیبت معافی بگیره
    و در مورد معافیت کفالت مدرک تحصیلی کوچکترین تاثیری نداره... اون مساله مدرک تحصیلی برای بعضی معافیت های پزشکی مثل چشم و... تاثیر داره
    در مورد آخرین مدرک شما درست می گید حرفتون منطقیه..... ولی مشکل من اینجاست که با دانشگاه تصویه نکردم و اونها هم گواهی موقت بدون تصویه حساب نمی دن ... من ارشدم از دانشگاه تهران گرفتم ... مدارکشو برای گواهی موقت رفتم چک کردم .... بدون تصویه حساب گواهی موقت هم نمی دن... و کارهای تصویه هم حسابی دوندگی داره و وقت گیره حالا با توجه به این شرایط اگر ارشد را ننویسم باز ممکنه برام دردسر بشه؟
    من از چند نفر دیگه هم پرسیدم... پدر یکی از دوستهای خودم سرهنگ تمام نیروی انتظامیه و یک مدت رئیس کل نظام وظیفه یکی از شهرستانها بوده
    این اطلاعات دقیق را برای درج توی کارت می خوان چون از این به بعد اطلاعات کارت را می شه خیلی راحت عوض کرد برای همین تمام اطلاعات فرد را ازش می گیرن......و اگر در آینده اطلاعات شغلی و تحصیلی عوض شد اینها را توی کارت تغییر می دن.... البته مطمئنا" برای نهاد های امننیتی هم از این اطلاعات استفاده می کنن ... اون جای خودش داره
    ویرایش توسط keivanpro : February 4th, 2012 در ساعت 03:25 AM

دوست من اصلا" امکان نداره کسی غیبت داشته باشه حتی یک درصد بتونه معافی بگیره... توی همون کمیسیون معافی اولین چیزی را که بررسی می کنن همین مساله غیبته... یعنی کسی که کارت معافیتش قانونی باشه... یعنی از ***** کمیسیون معافی رد شده باشه ... امکان نداره غیبت داشته باشه و بتونه با غیبت معافی بگیره
    و در مورد معافیت کفالت مدرک تحصیلی کوچکترین تاثیری نداره... اون مساله مدرک تحصیلی برای بعضی معافیت های پزشکی مثل چشم و... تاثیر داره
    در مورد آخرین مدرک شما درست می گید حرفتون منطقیه..... ولی مشکل من اینجاست که با دانشگاه تصویه نکردم و اونها هم گواهی موقت بدون تصویه حساب نمی دن ... من ارشدم از دانشگاه تهران گرفتم ... مدارکشو برای گواهی موقت رفتم چک کردم .... بدون تصویه حساب گواهی موقت هم نمی دن... و کارهای تصویه هم حسابی دوندگی داره و وقت گیره حالا با توجه به این شرایط اگر ارشد را ننویسم باز ممکنه برام دردسر بشه؟
    من از چند نفر دیگه هم پرسیدم... پدر یکی از دوستهای خودم سرهنگ تمام نیروی انتظامیه و یک مدت رئیس کل نظام وظیفه یکی از شهرستانها بوده
    این اطلاعات دقیق را برای درج توی کارت می خوان چون از این به بعد اطلاعات کارت را می شه خیلی راحت عوض کرد برای همین تمام اطلاعات فرد را ازش می گیرن......و اگر در آینده اطلاعات شغلی و تحصیلی عوض شد اینها را توی کارت تغییر می دن.... البته مطمئنا" برای نهاد های امننیتی هم از این اطلاعات استفاده می کنن ... اون جای خودش داره
    منظورم اینه که کارتهای معافی یک دست هستند.و اطلاعات روی همشون یه جور هست جز علت معافی.و چون رو کارت قدیم هم بوده الانم رو جدید باید باشه. نه اگه اینجوریه فکر نکنم بزنی لیسانس مشکلی باشه.نمی فهمن.بعدش هم منظور آشناتون اینه که ما هر شغل و مدرکی عوض کردیم باید بریم بگیم؟!
    یکم از این آشناتون اطلاعات بگیر خیالمون تخت شه.بابا دو روز دیگه میشه یکماه که درخواست تعویض دادم!
    بعدش یه چیزی؟مشکل+۱۰ها چیه؟! چرا هرکسی(از جمله خودم) میره تعویض می پیچوننش تابلو؟! از زیر انجامش در میرن؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط avayeeshgh نمایش پست ها
    منظورم اینه که کارتهای معافی یک دست هستند.و اطلاعات روی همشون یه جور هست جز علت معافی.و چون رو کارت قدیم هم بوده الانم رو جدید باید باشه. نه اگه اینجوریه فکر نکنم بزنی لیسانس مشکلی باشه.نمی فهمن.بعدش هم منظور آشناتون اینه که ما هر شغل و مدرکی عوض کردیم باید بریم بگیم؟!
    یکم از این آشناتون اطلاعات بگیر خیالمون تخت شه.بابا دو روز دیگه میشه یکماه که درخواست تعویض دادم!
    بعدش یه چیزی؟مشکل+۱۰ها چیه؟! چرا هرکسی(از جمله خودم) میره تعویض می پیچوننش تابلو؟! از زیر انجامش در میرن؟!
    اون آشنای ما هم دقیق نمی دونست ... ولی در کل دارن هوشمند می کن به دو دلیل اصلی اول کارت های جعلی را پیدا کنن دوم تمام اطلاعات افراد در لحظه به روز باشه ... حالا نمی دونم هر تغییر شغلی که دادیم یا هر تغییر محل و مدرک تحصیلی را خودمون باید به نظام وظیفه گزارش بدیم یا خودشون استعلام می کنن؟ ولی می دونم که علت اصلی هوشمند کردنش همینه ... اون آشنای ما هم در همین حد می دونست ... خودشونم دقیق نمی دونن چه خبره؟ (یا نمی خوان بگن نمی دونم)
    ولی با هر کس که توی نظام وظیفه است صحبت می کنیم خیلی خونسرد ابرو بالا می اندازن و پوزخند می زنن می گن نترسید فقط تعویض کارته ... حالا خدا می دونه راست می گن یا یک آشی برامون پختن... خلاصه که فکر ما را خیلی مشغول کرده
    من امروز یک خبر می خوندم فرمانده ناجا گفته بود تا اخر خرداد قراره کار کارت های معافیت تموم بشه از اول تیر می رن سراغ کارتها ی پایان خدمت
    ولی مثل این که این کارتهایی که الان دست ماست تا دوسال دیگه اعتبار داره
    من به فکرم افتاده که فعلا" نرم برای تعویض تا ببینیم چی می شه... شاید یک مدت دیگه سرشون شلوغتر بشه همینطوری فله ای کار کنن و دقیق نشن... بعضی وقتها نظام وظیفه به معنی واقعی کلمه گیج بازی در می یاره
    برای خودم یک مورد پیش اومد
    من احتیاج داشتم که یک بار به مدت دو ماه تاریخ اعزامم را عقب بندازم ( همون اول که ارشد قبول شده بودم و موقعی که هنوز معاف نشده بودم) ولی تا هشت ماه بعد یعنی تا زمانی که ترم دوم ارشد بودم هر چند ماه یک بار یک نامه از طرف نظام وظیفه می اومد که اتوماتیک دو ماه سربازی ام را عقب انداخته بودن در صورتی که همون زمان یکی از دوستای خودم در به در دنبال عقب انداختن دو ماه بود ولی قبول نمی کردن ... خیلی خر تو خره
    شما منظورتون چیه که می گید پلیس+10 کارها را راه نمی اندازه؟ فکر می کنید علتش چی باشه؟ جریانش دقیقا" چطوریه؟ چی می گن بتون؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)