صفحه 53 از 66 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 652

موضوع: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

پیش فرض پاسخ : تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed354635 نمایش پست ها
    با سلام دوستان من همه پست ها رو خوندم و استفاده کردم، حالا سوالی داشتم ممنون میشم کمکم کنید:

من آخر سال ۸۳ معافیت گرفتم و آموزشی نداشتم .
    در فرم درخواست تعویض کارت معافیت که باید به آن عکس چسبانده شده و به ۱۰+ تحویل داده شود، قسمتی هست که مربوط به مشخصات کارت معافیت میباشد ، در این قسمت به جای "شماره دفتر اساس" و "محل و مدت آموزش " و "سازمان آموزش دهنده " چه باید بنویسم؟

ممنون از همتون و امیدوارم زودتر کارت هاتون دستتون برسه
    سلام
    جلوی هرسه خط تیره بذارید
    باور نکن تنهائی ات را، من در تو پنهانم تو در من ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical Psychology, Tehran University of Medical Sciences

دوستان من استعلام کردم:
    با اس ام اس جواب دادن : با پوزش از تاخیر به وجود آمده درخواست تعویض کارت شما در حال بررسی می باشد
    اما در جواب استعلام توی سایتشون نوشتن که برای پیگیری تعویض کارت معافیت به وظیفه ی عمومی محل سکونت مراجعه کنید
    به نظرتون مساله چیه؟ یعنی مشکلی پیش اومده؟
    تاریخ اقدام :1390/11/12

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام دوستان ،کارت من هم که 9 اسفند ارسال کرده بودم و کفالت بود رسید.

سلام دوستان،من آخرین مدرک تحصیلیم کارشناسی هست ولی بنا به دلایلی هنوز صادر نشده، بنظرتون مشکل پیش میاد اگه همون دیپلم رو ارایه بدم؟

Junior Member

سلام
    من بعد از تقریبا یک هفته که از طریق سایتشون این موضوع را اعلام کردم این جواب رو برای بنده ارسال کردند شما هم بخون خیالت راحت باشه اصلاکاری به شماره تلفن یا کد پستی نداره :
    با سلام و عرض خسته نباشيد من براي تعوض كارت معافيت چند روزي است كه اقدام كرده ام اما به صورت كاملا ناگهاني متوجه شدم كه كارمند پليس + 10 تمامي مشخصات بنده رو در رسيدي كه دادند كاملا صحيح وارد كرده اند غير از يك رقم از كد پستي آيا اين مورد احتمال اين رو ايجاد ميكنه كه در رسيدن كارت به دست اينجانب مشكلي بوجود آيد ؟ با تشكر -
    شرح پاسخ: باسلام كارت هوشمند شما درسيرمراحل صدوركارت مي باشد وازطريق پست به آدرس شما ارسال مي گردد.

سلام دوستان کارت منم اومد .
    درخواست 09-12-90 کنگان
    صدور 25-02-91
    تحویل 03-03-91

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yekraha نمایش پست ها
    دوستان من استعلام کردم:
    با اس ام اس جواب دادن : با پوزش از تاخیر به وجود آمده درخواست تعویض کارت شما در حال بررسی می باشد
    اما در جواب استعلام توی سایتشون نوشتن که برای پیگیری تعویض کارت معافیت به وظیفه ی عمومی محل سکونت مراجعه کنید
    به نظرتون مساله چیه؟ یعنی مشکلی پیش اومده؟
    تاریخ اقدام :1390/11/12
    سلام.برای منم بعد از چهار ماه همین پیامکو دادن!از سایت که استعلام کردم هنوز نوشتن در حال رسیدگی به پرونده میباشد!
    شما به نظام وظیفه مراجعه کردید؟
    راستی از کدوم شهر اقدام کردید؟

Junior Member

من در تاریخ 2 اردیبهشت برای تعویض اقدام کردم. معافیت پزشکی قد و وزن داشتم (سال 83 گرفته بودم). امروز 9 خرداد کارت جدید رو برام آوردن. 30 اردیبهشت صادر شده. البته اصلاً انتظارش رو نداشتم!
    بهتر هست که کسی نگرانی نداشته باشه. معافیت قد و وزن قطعاً یکی از بحث برانگیزترین انواع معافی ها بود که به هر حال خیلی سریع جواب دادن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical Psychology, Tehran University of Medical Sciences

نقل قول نوشته اصلی توسط gerdoo نمایش پست ها
    سلام.برای منم بعد از چهار ماه همین پیامکو دادن!از سایت که استعلام کردم هنوز نوشتن در حال رسیدگی به پرونده میباشد!
    شما به نظام وظیفه مراجعه کردید؟
    راستی از کدوم شهر اقدام کردید؟
    من از یکی از شهرهای استان بوشهر اقدام کردم/ رفتم نظام وظیفه دیدم پروندم برگشت خورده همونجا گذاشتن!!!!
    کل مدارک رو برگشت داده بودن به خاطر اینکه دفتر پلیس+10 حوزه ی رسیدگی کننده رو اشتباه ثبت کرده بود.
    نظام وظیفه گفت برو راحت خونه بشین تا کارتت بیاد. ما خودمون درستش می کنیم!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arashm123 نمایش پست ها
    من در تاریخ 2 اردیبهشت برای تعویض اقدام کردم. معافیت پزشکی قد و وزن داشتم (سال 83 گرفته بودم). امروز 9 خرداد کارت جدید رو برام آوردن. 30 اردیبهشت صادر شده. البته اصلاً انتظارش رو نداشتم!
    بهتر هست که کسی نگرانی نداشته باشه. معافیت قد و وزن قطعاً یکی از بحث برانگیزترین انواع معافی ها بود که به هر حال خیلی سریع جواب دادن.

سلام
    منم معافیت قد و وزن هستم...84 معاف شدم...9 اسفند مدارکمو داده بودم ولی هنوز نیومده ... امروز رفتم پلیس 10+ گفت پیگیری می کنیم هفته بعد بیا جواب بگیر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)