صفحه 54 از 66 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 652

موضوع: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

پیش فرض پاسخ : تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

با درود.
    دوستان من الان دارم فرم مربوطه رو پر کنم و در قسمتی که در زیر میبینید نمیدونم باید ردیف اول رو پر کنم یا هر دو ردیف رو؟در ستون مهارت و تخصص چی باید بنویسم؟
    knmxn903u7f06hc0hf7p.jpg
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    با سپاس فراوان و بدرود.

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezakarimi نمایش پست ها
    با درود.
    دوستان من الان دارم فرم مربوطه رو پر کنم و در قسمتی که در زیر میبینید نمیدونم باید ردیف اول رو پر کنم یا هر دو ردیف رو؟در ستون مهارت و تخصص چی باید بنویسم؟
    knmxn903u7f06hc0hf7p.jpg
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    با سپاس فراوان و بدرود.

دوست عزیز تا اونجایی من که یادم میاد و می دونم این موارد اصلا اهمیتی نداره و حتی به من گفت یه چیزی بنویس!!
    ولی جوابش این هست که از شما درباره وضعیت حرفه ای یا تخصصی سوال کرده و گفته که چه مهارتی داری؟ (مثلا برنامه نویسی!) و بعد گفته چقدر تحربه عملی داری و کجا و چقدر کار کردی. یه خلاصه از وضعیت حرفه ایت می خواد! من برای خودم چون نداشتم نوشتم بیکار هستم!!
    نظر شما درباره این عکس چی هست؟؟
    -بسم الله ارحمن و ارحیم. سوال مشکل داره!!

Junior Member

با سلام
    من امروز با یک موضوع عجیب مواجه شدم. من مدارکمو حدودا یک ماه و نیم پیش به پلیس +10 تحویل دادم.کارتم معافیت پزشکی هست. چند روز پیش از سایته نظام وظیفه استعلام کردم جواب امد که پرونده شما ثبت نشده از دفتر پلیس +10 پیگیری کنید. با دفتر تماس گرفتم گفت ما فعلا معافیت پزشکی ها رو نمیفرستیم.منتظر یک نامه هستیم که به ما اعلام کنن بعد میفرستیم. گفت چون داخل کارت هوشمند بند معافیت پزشکی نوشته نمیشد فعلا متوقف کردن. حالا میخواستم بدونم ایا این حرف درسته و برای کسی پیش اومده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alen82 نمایش پست ها
    با سلام
    من امروز با یک موضوع عجیب مواجه شدم. من مدارکمو حدودا یک ماه و نیم پیش به پلیس +10 تحویل دادم.کارتم معافیت پزشکی هست. چند روز پیش از سایته نظام وظیفه استعلام کردم جواب امد که پرونده شما ثبت نشده از دفتر پلیس +10 پیگیری کنید. با دفتر تماس گرفتم گفت ما فعلا معافیت پزشکی ها رو نمیفرستیم.منتظر یک نامه هستیم که به ما اعلام کنن بعد میفرستیم. گفت چون داخل کارت هوشمند بند معافیت پزشکی نوشته نمیشد فعلا متوقف کردن. حالا میخواستم بدونم ایا این حرف درسته و برای کسی پیش اومده؟
    سلام
    مسلما این حرف صحیح نیست. من که روی کارت هوشمندم ماده و بند پزشکی چاپ شده!
    باور نکن تنهائی ات را، من در تو پنهانم تو در من ...

Junior Member

سلام
    من اوایل برج 2 سال 91 اقدام کردم برای تعویض کارت معافیت امروز مورخه 91.03.20 به دستم رسید ، معافیت پزشکی هم بودم تقریبا یک ماه و نیم طول کشید که برسه به دستم .
    ویرایش توسط joint : June 9th, 2012 در ساعت 12:13 PM

Junior Member

سلام دوستان
    من 9 اسفند کارت معافیتم رو که معافیت پزشکی قد و وزن بود تحویل پلیس +10 داده بودو ولی تا 9 خرداد که 3 ماه کامل شد دیدم کارتم نیومد..رفتم پلیس +10 گفت ما پیگیری میکنیم هفته بعد بیا جواب بگیر ..منم امروز رفتم و گفت که کارت من 14 فروردین صادر شده و تحویل پست شده و به من یه بارکد داد و منم بارکد رو بردم پست و کارتم رو تحویل گرفتم... اشتباهی که باعث شده بوده کارت به دست من نرسه این بوده که نظام وظیفه اصلا یک آدرسی رو پشت پاکت من زده بوده که من نمیدونم از کجا آورده...من آدرسی که به پلیس+10 دادم و آدرسی که تو رسید من ثبت شده با اون آدرس که نظام وظیفه به پست داده کاملا تفاوت داره... مامور پست هم کارتو به اون آدرس برده بوده ولی چون کسی به اسم من اونجا نبوده کارتو برگشت زده بوده به پست... من تا حالا فکر می کردم که اگه اشتباه آدرسی هم هست این اشتباه از طرف پست ممکنه باشه ولی امروز کاملا متوجه شده که کلا نظام وظیفه آدرس منو یه چیز دیگه به پست اعلام کرده... یک موضوع دیگه هم این که این متصدی پلیس+10 امروز به من گفت از همین امروز (یعنی روز شنبه) بارکد هم وارد سیستم پلیس+10 شده ...یعنی دیگه لازم نیست کسی واسه پیگیری کارتش مثل من یک هفته معطل بمونه...همون پلیس+10 برای طرف چک میکنه و اگه کارت تحویل پست شده باشه بهش بارکد میده و اگرم هنوز به پست نداده باشن که خوب طبیعتا دست نظام وظیفه هست... این طوری آدم میدونه کجا باید بره دنبال کارتش... منم این مطلبو نوشتم که به دوستانی که کارتوشن خیلی وقته نیومده بگم که از طریق پلیس+10 پیگیری کنن و با توجه به اینکه بارکد وارد سیستم پلیس+10 شده خیلی راحت از همونجا بارکد بگیرن..و برن پست دنبال کارتشون

Junior Member

سلام به دوستان عزیز،

یه سوالی داشتم، من هنوز برای تعویض کارتم اقدام نکردم، آخرین مدرک تحصیلی دست دانشگاه هستش و برای آزاد کردنش علاوه بر سفته اصل شناسنامه و یا کارت ملی رو گرو نگه می دارن!
    در صورتی که +10 به دو تای این مدارک نیاز داره، کسی از دوستان تجربه ای مثل من داره بتونه راهنمایی کنه؟؟ ممنون می شم.

Junior Member

مال من هم بعد از حدود 4 ماه آمد.
    تحویل:90/11/30
    رسید: 91/03/20

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط stuntman نمایش پست ها
    سلام
    منم معافیت قد و وزن هستم...84 معاف شدم...9 اسفند مدارکمو داده بودم ولی هنوز نیومده ... امروز رفتم پلیس 10+ گفت پیگیری می کنیم هفته بعد بیا جواب بگیر

سلام

منم معافیت قد و وزن هستم، هنوز اقدام نکردم برای تعویض، شما وزن موقع صدور کارتو نوشتین؟ وزن الان من تغییر کرده بعد از 9 سال، وزن فعلی بنویسم مشکلی پیش نمیاد؟

مال من هم اومد
    پزشکی
    ۸۱
    من خودم ایران نبودم، خانواده پیگیری کردند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)