صفحه 59 از 66 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 652

موضوع: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

Banned

پیش فرض پاسخ : تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

دوستان من سال 87 معافیت گرفتم و 1 آذر کارتم رو بردم برای تعویض پلیس +10 ، الان دقیقا 43 گذشته و خبری از کارت جدید نیست. دوستان برای تعویض کارت چند روز باید صبر کرد؟ امروز زنگ زدم پلیس +10 میگه معلوم نیست از 2 هفته داشتیم تا 6 ماه ؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1986 نمایش پست ها
    دوستان من سال 87 معافیت گرفتم و 1 آذر کارتم رو بردم برای تعویض پلیس +10 ، الان دقیقا 43 گذشته و خبری از کارت جدید نیست. دوستان برای تعویض کارت چند روز باید صبر کرد؟ امروز زنگ زدم پلیس +10 میگه معلوم نیست از 2 هفته داشتیم تا 6 ماه ؟؟؟
    نگران نباش حتما میاد، ۱۰ هفته طول کشید برای من

Junior Member

با سلام
    من کارت پایان خدمتم آبان 89 صادر شد. 2 هفته دیگه میخوام از کشور خارج بشم. پاسپورتم هم قدیمیه به نظر شما تو خروج از کشور به مشکل میخورم؟
    ممنون
    ما که فرمون رو دادیم دست خدا، حالا فقط گاز میدیم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط korok نمایش پست ها
    با سلام
    من کارت پایان خدمتم آبان 89 صادر شد. 2 هفته دیگه میخوام از کشور خارج بشم. پاسپورتم هم قدیمیه به نظر شما تو خروج از کشور به مشکل میخورم؟
    ممنون
    اگه تاریخ پاست نگذشته باشه که مشکلی نیست. اما اگه گذشته باشه باید سریعا بری پلیس +10 پایان خدمتت رو تعویض کنی . بعدش با رسید پایان خدمتت بری درخواست تعویض پاس کنی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1986 نمایش پست ها
    اگه تاریخ پاست نگذشته باشه که مشکلی نیست. اما اگه گذشته باشه باید سریعا بری پلیس +10 پایان خدمتت رو تعویض کنی . بعدش با رسید پایان خدمتت بری درخواست تعویض پاس کنی.
    من سال 87 پاسپورت با مهر یک بار خروج گرفتم. سال 89 بعد از اینکه کارت پایان خدمتت اومد رفتم پاسپورت و کارت پایان خدمت رو دادم و وضعیتم رو به خروج مکرر تغییر دادم. توش مهری هم نزدن. دیروز رفتم اداره گذرنامه تو ستارخان گفتن هیچ مشکلی نداری. فقط برو با همین کارتت پاسپورتت روتعویض کن. گفتن کارت معافیتی ها باید حتما الکترونیکی کنن نه ما که کارت پایان خدمت داریم.
    ما که فرمون رو دادیم دست خدا، حالا فقط گاز میدیم.

با سلام خدمت دوستان

من کارت پایان خدمتمو هفته پیش فرستادم تو رسیدی که بهم دادن اطلاعات کارتو ناقص نوشته و فقط شماره کارت - ارگان خدمتی- تاریخ شروع و پایان خدمت رو نوشته و بقیه قسمتها مثل شماره دفتر اساس و یا شماره دفتر تفضیلی و مرکز آموزش رو خالی گذاشته البته ازش پرسیدم گفت اونا نیازی نیست و همون شماره کارت کافیه. به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram_tiesto نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

من کارت پایان خدمتمو هفته پیش فرستادم تو رسیدی که بهم دادن اطلاعات کارتو ناقص نوشته و فقط شماره کارت - ارگان خدمتی- تاریخ شروع و پایان خدمت رو نوشته و بقیه قسمتها مثل شماره دفتر اساس و یا شماره دفتر تفضیلی و مرکز آموزش رو خالی گذاشته البته ازش پرسیدم گفت اونا نیازی نیست و همون شماره کارت کافیه. به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟
    هیچ مشکلی‌ پیش نمیاد، همهٔ اطلاعات قدیمی‌ تو کارت جدید ثبت نمیشه

Junior Member

مدت زمان لازم برای تعویض کارت پایان خدمت چقدر است ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط julius نمایش پست ها
    هیچ مشکلی‌ پیش نمیاد، همهٔ اطلاعات قدیمی‌ تو کارت جدید ثبت نمیشه
    ممنونم ازتون یعنی با همون اطلاعات هم میتونن پرونده رو پیدا بکنن؟

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

همسرم روز سی مهر ماه کارت پایان خدمت را تحویل پلیس+10 داده و هنوز کارت جدید نیومده، دوستان در شرایط مشابه کارت امده؟ دیر نشده؟
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)