صفحه 6 از 66 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 652

موضوع: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

پیش فرض پاسخ : تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    سلام و درود!
    : نامه قراره به تمام ارگانا بدن برا بعضی ها هم رسیده که این کارتها باطل هستند!بزار برات بپرسم ببینم چی باید بکنی (این رفیق ما سرباز هست در یک محلی که بالای 90% احتمال میدم جواب معتبری بم بده!)
    کدوم کارتا باطلن؟! همه رو که نمی تونن باطل کنن دوست عزیز.موردی.اونم پست بالا رو ببین. پ+10 بمن گفت صادر شده(26روزه) و بارکد داد که هنوز به پست نرسیده.30تا+10 زنگ زدم طبق معمول پیچوندن اما یکیشون دفعه سوم جواب داد.یه نصیحت. من7ماه ن.ا خدمت کردم.حرفایی که تو سربازی بین سربازا بود...=باور نکن
    باور نکن تنهائی ات را، من در تو پنهانم تو در من ...

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط avayeeshgh نمایش پست ها
    کدوم کارتا باطلن؟! همه رو که نمی تونن باطل کنن دوست عزیز.موردی.اونم پست بالا رو ببین. پ+10 بمن گفت صادر شده(26روزه) و بارکد داد که هنوز به پست نرسیده.30تا+10 زنگ زدم طبق معمول پیچوندن اما یکیشون دفعه سوم جواب داد.یه نصیحت. من7ماه ن.ا خدمت کردم.حرفایی که تو سربازی بین سربازا بود...=باور نکن
    کارتای معافیت بعد از تاریخی که اعلام کردن باطله!عین همین رو هم سایت نظام وظیفه گقته!
    نه این رفیق ما از حرف بین سربازا نمیگه!سرباز دبیرخونس خودش!
    نظام وظیفه سرباز-سرباز نیود کادری اونجاس خیلی وقته- دس کشید سمت یه مشت مدارک بود گقت اینجان هنوز ارسالی نشده که صادر بشن!گفتم تهرانم دادن یک ماه هست هنو حبری نی!گفت اونجام اقدام نکردن هنوز!شما مظمنی 100% صادر شده؟!البته ینده اعتمادی بشون ندارم منتها خوب همینارو دستم میرسید!
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    کارتای معافیت بعد از تاریخی که اعلام کردن باطله!عین همین رو هم سایت نظام وظیفه گقته!
    نه این رفیق ما از حرف بین سربازا نمیگه!سرباز دبیرخونس خودش!
    نظام وظیفه سرباز-سرباز نیود کادری اونجاس خیلی وقته- دس کشید سمت یه مشت مدارک بود گقت اینجان هنوز ارسالی نشده که صادر بشن!گفتم تهرانم دادن یک ماه هست هنو حبری نی!گفت اونجام اقدام نکردن هنوز!شما مظمنی 100% صادر شده؟!البته ینده اعتمادی بشون ندارم منتها خوب همینارو دستم میرسید!
    آها! آره دیگه.اردیبهشته۹۱باطله کارت قدیمیای معافیت
    ببین نظام وظیفه شهر دیگه از تهران خبر نداره.واسه اینکه خودشون زیرسوال نرن میگن تهران هم خبری نیست. نمی دونم.توکل بخدا اما +۱۰ بهم بارکد داد
    باور نکن تنهائی ات را، من در تو پنهانم تو در من ...

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط M0hajer نمایش پست ها
    سلام به همه

از دوستانی که میرن واسه تعویض کارتا، میشه لطفا در مورد کسانی که مقیم ایران نیستن هم سوال کنن؟ که آیا پدر و مادر با وکالتنامه ای که از من دارن میتونن این کارو انجام بدن؟ ممنونم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط avayeeshgh نمایش پست ها
    دوست عزیز روالش اینه که سفارت مدارک و فرم براتون پر می کنه میفرسته تهران حالا در عمل؟ من یه سفارت دیدم اطلاعیه زده بود اینکارو می کنه.از سفارت ایران درجایی که هستی سوال کن
    کسی در خارج از کشور تونسته کارتش رو تعویض کنه؟
    آبا دفتر حفاظت منافع در واشینگتن این کارو انجام میده؟ کسی از مراحلش خبر داره؟
    با وکالتنامه و با اختیار تام میشه از ایران کسی این کار رو انجام بده؟

در ضمن سرور سایت پلیس + ۱۰ خطا میده نمیتونم سایت رو بیارم.

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    کسی در خارج از کشور تونسته کارتش رو تعویض کنه؟
    آبا دفتر حفاظت منافع در واشینگتن این کارو انجام میده؟ کسی از مراحلش خبر داره؟
    با وکالتنامه و با اختیار تام میشه از ایران کسی این کار رو انجام بده؟

در ضمن سرور سایت پلیس + ۱۰ خطا میده نمیتونم سایت رو بیارم.
    فعلن از داخل کشورهم کسی کاملا موفق نشده هنوز بعضی پلیس+10 ها هنوز دستور تغییر رو دریافت نکردن حتی!(امروز به چش خودم دیدم!)
    چی از سایتش میخواید من براتون باز کنم عکس بگیرم بزارم؟
    پروژه آپلود پادکستهای
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Junior Member

سلام

راجع به تعویض کارت معافیت در خارج از کشور من از پدرم خواستم که بره پلیس+۱۰ محلات مختلف و سوال کنه راجع به این قضیه. ایشون وقت گذاشته بود به جاهای مختلف سر زده بود و قضیه اینطور بود که هر کدوم از مراکز یه چیزی میگفتن! به بعضی‌ از مراکز اصلا کلا ابلاغ نشده بوده (یعنی‌ حتا واسه کسانی‌ که ایران زندگی‌ می‌کنن نمیدونستن باید چیکار کنن!)، بعضی‌‌ها گفته بودن که واسه کسانی‌ که خارج هستن از سفارت مطبوع پیگیری کنین، بعضی‌‌ها گفت بودن که همه مدارکشو بیارین + وکالتنامه ما قبول می‌کنیم! خلاصه داستان قشنگیه واسه خودش!

گفتم تجربمو بذارم اینجا شاید بدرد بخوره. من که خودم نفهمیدم نهایتا چه کاری بهتره؟!

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

سلام دوستان. من مدارکمو برای تعویض کارت به پلیس+10 دادم .
    من تقریباً سه سال پیش معافیت کفالت گرفتم : پدر بالای 59 سال و برادر کوچکتر از 18 سال...
    منتها الآن ظاهرا دیگه این قانون وجود نداره. یعنی اگر برادر کمتر از 18 سال داشته باشی گویا این قانون شامل نمیشه.
    میخواستم بدونم آیا برای تعویض کارتهای جدید ممکنه قانون جدید اعمال بشه یا عطف به ماسبق نمیشه؟
    ضمناً چقدر طول میکشه کارت جدید بیاد به آدرس خونه؟
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Jupiter1 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من مدارکمو برای تعویض کارت به پلیس+10 دادم .
    من تقریباً سه سال پیش معافیت کفالت گرفتم : پدر بالای 59 سال و برادر کوچکتر از 18 سال...
    منتها الآن ظاهرا دیگه این قانون وجود نداره. یعنی اگر برادر کمتر از 18 سال داشته باشی گویا این قانون شامل نمیشه.
    میخواستم بدونم آیا برای تعویض کارتهای جدید ممکنه قانون جدید اعمال بشه یا عطف به ماسبق نمیشه؟
    ضمناً چقدر طول میکشه کارت جدید بیاد به آدرس خونه؟
    ممنون.
    سلام
    آقا منم مشکلم تقریبا" شبیه شماست
    با این تفاوت که الان اون قانون من عوض نشده
    چون من کفیل مادرم شدم (چون پدرم فوت شده) و برادرم اون زمان زیر 18 سالش بود ... خوشبختانه رفتم پرسیدم این قانون عوض نشده یعنی هنوزم اگر کسی برادر زیر 18 سال داشته باشه با توجه به کفالتی که من گرفتم معافش می کنن
    ولی چون برادرم الان بالای 18 سالشه می ترسم این برام مشکل بشه من از چند نفر پرسیدم اکثریت که می گن فقط این برای عوض کردن کارته و شناسایی کارتها ی جعلی و ربطی به بررسی مجدد پرونده مفافی نداره
    از طرفی همه می گن قانون عطف به ماسبق نمی شه یعنی ما بر اساس شرایط اون زمان معاف شدیم و معافیتمون قانونیه ... به نظر من این حرف منطقیه وگرنه اگر اینوطری باشه و معافیت خیلی ها کنسل می شه

دوستان لطفا شایعه نکنید ! - طرح فقط تعویض کارتهای قدیمی به کارت های جدید الکترونیکی فقط جهت بالا بردن امنیت کارتها و به روز رسانی تصاویر و اطلاعات افراد می باشد

----------------------------------------------------------------------------
    طرح تعويض‌ کارت‌هاي معافيت و پايان خدمت نظام وظيفه عمومي

به آگاهي مي‌رساند طرح تعويض کارت‌هاي معافيت و صدور کارت‌ هوشمند شروع شده است، از اين رو کليه متقاضياني که کارت‌ معافيت آنها غير هوشمند بوده و مربوط به تمامي سال 1388 و نيمه اول سال 1389 مي‌باشد، مي‌توانند با همراه داشتن مدارک زير به دفاتر خدمات الکترونيک انتظامي مراجعه و نسبت به تعويض کارت معافيت خود اقدام نمايند.

ضمناً زمان اجرايي شدن طرح تعويض کارت‌هاي پايان خدمت متعاقباً از طريق همين سايت(epolice.ir) اعلام خواهد شد.

1- اصل و تصوير پشت و رو كارت ملي.
    2- اصل شناسنامه عکسدار به همراه تصویر تمام صفحات و صفحه توضيحات.
    3- دو (2) قطعه عكس 4×3 سياه و سفيد با زمينه روشن و تمام رخ، مطابق با شئونات اسلامي فاقد زيور آلات، کراوات يا هرگونه آرايش سر و صورت.
    4- اصل و تصوير آخرين مدرک تحصيلي يا گواهي مربوطه.
    5- اصل کارت معافیت قبلي که داراي مهر طلاکوب بوده، شماره سريال آن مشخص و با اطلاعات ارائه شده از سوي متقاضي مطابقت داشته باشد.
    6- فيش واريزي به مبلغ 82000 ريال (هشت هزار و دويست تومان) به شماره حساب 0106374479003 به نام شرکت پژوهش و توسعه ناجي(بابت صدور کارت هوشمند)

توجه: کساني که کارت خود را مفقود نموده‌ و يا غير قابل استفاده باشد مي بايست براي دريافت کارت مراحل مربوط به صدور کارت المثني را طي نمايند.
    مدارک مورد نياز جهت دريافت کارت معافيت المثني

نرخ اين خدمت در دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی مبلغ 60،000 ریال(شش هزار تومان) می‌باشد.

برگرفته از http://epolice.ir/page.php?36
    Ma patrie est dans le coeur de ceux que j'aime
    وطن من در قلب کسانيست که دوستشان ميدارم
    Marguerite Bickel

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

امروز با توجه به نظراتی که رسید و زمان احتمالی رسیدن کارت جدید به حجت شرعی رسیدم بزارم بعد از گرفتن ویزا اقدام کنم!حتی در نهایت که قضیه پیچ بخوره بازی فکری با نظام وظیفه بهتر است از بازی فکری با سقارت کانادا و عقب افتادن ویزا!
    پروژه آپلود پادکستهای
    امضا کنید اینجا رو لطفا

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)