صفحه 63 از 66 نخستنخست ... 135354555657585960616263646566 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 652

موضوع: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_slash85 نمایش پست ها
    کارت من هم هنوز نیومده و هرچی پیگیری میکنم میگه در حال بررسی میباشد ! آخی یه کارت مگه چیه که اینهمه طول میکشه !؟ آخه چررررااا ؟!؟؟!؟!
    دوست عزیز اگر کارت پایان خدمت دارید باید شخصآ از محل خدمت تاییدیه بگیرید و همون جا در دایره وظیفه همون پادگان یا قسمت بدین داخل سیستم ثبت کنند.
    حتمآ با خودتون رسید پلیس + 10 و کپی کارت قبلی رو بعلاوه مدارک شناسایی ببرید
    اگر میخواید کارتو سریعتر دریافت کنید این تنها راهشه
    من فردا برای بار سوم از شهرستان میرم پادگان محل خدمتم یعنی تهران ببینم چی میشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط alex2010 نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر کارت پایان خدمت دارید باید شخصآ از محل خدمت تاییدیه بگیرید و همون جا در دایره وظیفه همون پادگان یا قسمت بدین داخل سیستم ثبت کنند.
    حتمآ با خودتون رسید پلیس + 10 و کپی کارت قبلی رو بعلاوه مدارک شناسایی ببرید
    اگر میخواید کارتو سریعتر دریافت کنید این تنها راهشه
    من فردا برای بار سوم از شهرستان میرم پادگان محل خدمتم یعنی تهران ببینم چی میشه!
    دوستم من کارت معافیت داشتم هنوز در حال بررسی هست ، آخه تمام پرونده معافیت ها ،توی سیستم و بایگانی سازمان هست ، ولی نمیدونم دلیل این همه تاخیر چی هست ؟! الان هم چند روزه هر چی با شماره 09648 تماس میگیرم میگه با عرض پوزش سامانه قادر به پاسخگویی نیست و اوپراتور آزاد وجود ندارد.

Junior Member

دوستم من کارت معافیت داشتم هنوز در حال بررسی هست ، آخه تمام پرونده معافیت ها ،توی سیستم و بایگانی سازمان هست ، ولی نمیدونم دلیل این همه تاخیر چی هست ؟! الان هم چند روزه هر چی با شماره 09648 تماس میگیرم میگه با عرض پوزش سامانه قادر به پاسخگویی نیست و اوپراتور آزاد وجود ندارد.
    فکر نمی کنم مشکل خاصی باشه . کلآ در همه شهر ها اوضاع همینه . نگران نباشید
    میگم من که خودم از یک قسمت پادگان رفتم دوباره تاییدیه خدمتی گرفتم و به دایره وظیفه همون قسمت تحویل دادم هنوز داخل سیستم ثبت و تایید نشده !
    پس این مشکل هیچ ربطی به وضعیت شما در نظام وظیفه نداره و مشکل سیستمی هست.
    در ضمن طبق آخرین پیگیری های بنده برای اخذ پاسپورت و جواز کسب همون رسید پلیس + 10 کافیه
    ولی امیدوارم یه فکری بکنن که زودتر همه از این وضعیت بلاتکلیفی و انتظار در بیان

فکر نمی کنم مشکل خاصی باشه . کلآ در همه شهر ها اوضاع همینه . نگران نباشید
    میگم من که خودم از یک قسمت پادگان رفتم دوباره تاییدیه خدمتی گرفتم و به دایره وظیفه همون قسمت تحویل دادم هنوز داخل سیستم ثبت و تایید نشده !
    پس این مشکل هیچ ربطی به وضعیت شما در نظام وظیفه نداره و مشکل سیستمی هست.
    در ضمن طبق آخرین پیگیری های بنده برای اخذ پاسپورت و جواز کسب همون رسید پلیس + 10 کافیه
    ولی امیدوارم یه فکری بکنن که زودتر همه از این وضعیت بلاتکلیفی و انتظار در بیان
    من امروز به یه مشکل تازه بر خوردم !! بعد از اینهمه صبر کردن و مشکل در سیستم تلفن گویا امروز که با شماره 096480 چک کردم گفت پرونده ای جهت رسیدگی به درخواست تعویض کارت شما از دفاتر پلیس +10 ارسال نشده !!!!!!!!!!!!! تا هفته پیش میگفت در حال بررسی میباشد !!! دوستان کسی این اتفاق براش افتاده ؟!؟!؟

Junior Member

من امروز به یه مشکل تازه بر خوردم !! بعد از اینهمه صبر کردن و مشکل در سیستم تلفن گویا امروز که با شماره 096480 چک کردم گفت پرونده ای جهت رسیدگی به درخواست تعویض کارت شما از دفاتر پلیس +10 ارسال نشده !!!!!!!!!!!!! تا هفته پیش میگفت در حال بررسی میباشد !!! دوستان کسی این اتفاق براش افتاده ؟!؟!؟
    بله به من هم همین پیغامو داد

Junior Member

دوستان!

آیا میدونید که مدرک تحصیلی از دانشگاه خارج از کشور را قبول می کنند یا نه؟
    اگر نه٬ من چه مدرک تحصیلی ببرم؟

ممنون.

بله به من هم همین پیغامو داد
    یعنی قبلش هم به شما میگفت در حال بررسی میباشد ؟!

من معافیت کفالت داشتم.سی خردادماه تحویل دادم.آخر ماه رمضون رسید دستم.
    تو!
    با دلتنگیای من
    تو با این جاده، همدستی.....

Junior Member

یعنی قبلش هم به شما میگفت در حال بررسی میباشد ؟!
    بله . باید صبر کرد چون تعداد مراجعین زیاد شده نمیرسن انجام بدن

Junior Member

کارت ما که رفت واسه صدور! بعد از 7 ماه
    انشاالله که کار بقیه هم رو به راه بشه
    ولی اینطورکه من فهمدیم اصلآ جای نگرانی نیست . چه در مورد پایان خدمتها و چه در مورد معافیتها
    با همون برگه رسید پلیس + 10 پاسپورت که میدن و برای جواز کسب هم همون برگه کافیه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)