صفحه 8 از 66 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 652

موضوع: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

پیش فرض پاسخ : تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil136 نمایش پست ها
    مرسی به خاطر جوابتون ولی این لینک خرابه.
    والا شرمنده ارور aspه اشکال از سایتشونه این متن خبرشه من سیو کرده بودم 2-3 روز پیش:
    اعلام جدول زمانبندي اجراي طرح تعويض كارت‌هاي قديمي معافيت ازخدمت با كارت هوشمند
    گروه ناجا- سازمان وظيفه عمومي ناجا جدول زمانبندي اجراي طرح تعويض كارت‌هاي قديمي معافيت از خدمت با كارت هوشمند را اعلام نمود.به گزارش اداره اجتماعي سازمان وظيفه عمومي ناجا ،از آنجا كه طرح تعويض كارت‌هاي معافيت و پايان خدمت قديمي با كارت هوشمند از تاريخ دهم دي ماه سال جاري با تعويض كارت‌هاي قديمي معافيت از خدمت آغاز گرديده، سازمان وظيفه عمومي ناجا به منظور رفاه حال متقاضيان و تسريع در رسيدگي به درخواست‌هاي آنان براي اجراي اين طرح اولويت‌بندي بر اساس سال اخذ كارت قديمي معافيت و پايان خدمت در نظر گرفته است كه دارندگان كارت‌هاي معافيت قديمي طبق زمانبندي ذيل فرصت داشته تا به منظور اخذ كارت هوشمند خود به يكي از دفاتر خدمات الكترونيك انتظامي (پليس+10) مراجعه نمايند.
    É از سال 1388 به بعد از تاريخ 10/10/1390 تا 10/11/1390
    É از سال 1380 تا 1387 از تاريخ 10/11/1390 تا 10/12/1390
    É از سال 1370 تا 1379 از تاريخ 10/12/1390 تا 10/1/1391
    É و از سال 1360 تا 1369 از تاريخ 10/1/1391 تا 10/2/1391
    لازم به ذكر است: تاريخ مذكور قابل تمديد نبوده و پس از انقضاي مهلت فوق كارت‌هاي قديمي از اعتبار ساقط خواهند شد.
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram20002002 نمایش پست ها
    سلام دوستان من هم تازه همین چهارشنبه هفته پیش کارتم را برای تعویض دادم البته کارت من مال تاریخ 89.3.29 بود البته معافی پزشکی این پ+10 دادم مشخصات کارتم رو برگه که بوده ننوشته مال شما نوشتن فقط نوشته مطابق با مشخصات روی کارت و سریال کارتم رو فقط نوشته بنظر شما مشکلی پیش نیاد . راستی من هرچی امروز زنگ ن.و زنگ زدم همش اشغال بود . شما با چه شماره ای تماس میگیرید من که خیلی دلهره دارم عجب بابا نمیدونم نمیشد بگن مبلغ 100000 تومان بریزین پای حساب دیگه نمیخواد تعویض کنید .

راستی مهلت تعویض کارت من تموم شده بود که بردم پ+10 اونها گفتن هنوز به ما چیزی ابلاغ نشده
    نظام وظیفه تلفنش همش اشغاله.من از۸تا۲پاش بودم. ببین +۱۰ بیماریمو غلط زد تو سیستم،خوب؟ اما طبق حرف یه پ+۱۰ دیگه،کارتم صادر شده! اگر انشاء الله درست باشه خیال شمام جمع
    باور نکن تنهائی ات را، من در تو پنهانم تو در من ...

Junior Member

دوستان این مراکز پلیس10+ ساعت چند باز میشن ؟
    این طوری که میگین آدم به دلشوره می افته !

ساعت 7.30 باز میشه راستی بهت پیشنهاد میکنم بین ساعت 7.30 تا 10 برید چون +10 بهم گفت فایل ن.و بین این ساعت باز میشه و در بقیه زمان ها جز این تایم بسته میشه

Junior Member

ساعت 7.30 باز میشه راستی بهت پیشنهاد میدم بین ساعت 7.30 تا 10 برید چون +10 بهم گفت فایل ن.و بین این ساعت باز میشه و در بقیه زمان ها جز این تایم بسته میشه
    ممنون !
    باید به حساب 0106374479003 پژوهش و توسعه ناجی 8200 تومن بریزیم دیگه ؟ میخوام همه کارا رو انجام بدم و یه جا برم که خلاص بشم !

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط Bingo نمایش پست ها
    ممنون !
    باید به حساب 0106374479003 پژوهش و توسعه ناجی 8200 تومن بریزیم دیگه ؟ میخوام همه کارا رو انجام بدم و یه جا برم که خلاص بشم !
    بله همین هست! برای آخرین مدرک تحصیلی هم اگر مدرکتون رو تحویل دادین و دانشجو هستین باید اشتغال به تحصیل ببرید براشون.
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram20002002 نمایش پست ها
    ساعت 7.30 باز میشه راستی بهت پیشنهاد میکنم بین ساعت 7.30 تا 10 برید چون +10 بهم گفت فایل ن.و بین این ساعت باز میشه و در بقیه زمان ها جز این تایم بسته میشه
    دوست عزیز همش بهانه هست! به من هم گفتن اما +۱۰که آخر سر من کارمو انجام دادم بعد از کلی پیچیدون آخر سر یاعت۱۲.۳۰زد تو سیستم و رسید داد!

دوستان من توی یک سایت نظرات کاربراش رو که خوندم همه نوشته بودند ما که استخدام شدیم دیگه هم به این کارت نیازی نداریم. واسه چی بیایم پول بدیم ؟ تازه خبر گویا از تلویزیون پخش نشده؟ شده؟ در ضمن، گیریم کارت رو دادیم و رفت 6 ماه بعد هم خبری نشد ازش! بنده خودم به شخصه از این 1 یا 2 ماههای ن.و. تجربیاتی دارم که بایستی کتابش کنم.
    من که فعلا خارجم و کارتمم ایران! من که اقدام نمیکنم. هر کاری دلشون خواست بکنند! بیشتر شبیه یک منبع تامین درآمد! فکر میکنید از کجا پول در میارن هی مانور انجام میدن!
    Ich drucke dir die Daumen

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    دوستان من توی یک سایت نظرات کاربراش رو که خوندم همه نوشته بودند ما که استخدام شدیم دیگه هم به این کارت نیازی نداریم. واسه چی بیایم پول بدیم ؟ تازه خبر گویا از تلویزیون پخش نشده؟ شده؟ در ضمن، گیریم کارت رو دادیم و رفت 6 ماه بعد هم خبری نشد ازش! بنده خودم به شخصه از این 1 یا 2 ماههای ن.و. تجربیاتی دارم که بایستی کتابش کنم.
    من که فعلا خارجم و کارتمم ایران! من که اقدام نمیکنم. هر کاری دلشون خواست بکنند! بیشتر شبیه یک منبع تامین درآمد! فکر میکنید از کجا پول در میارن هی مانور انجام میدن!
    یه جورایی از استدلالت خوشم اومد رفیق... منم شاید همین کارو بکنم... اعتباری به حرف این عزیزان نیست... البته منم خارجم اگر ایران بودم شاید بیشتر به این قضیه فکر میکردم...

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    دوست من نیاز به کارت خدمت محدود به استخدام نیست.شما از اول دی امسال هر وامی بخوای بگیری باید کارت داشته باشی.بعد از هوشمند سازی تمام کارتها باطل میشه(کارتای قدیمی) و این موضوع به همه ادارات و سازمانها و بانکها ابلاغ شده و داره میشه.وام یه نمونه کوچکش بود.قبول شدن در دانشگاه هم نمونه بعدی که از شما کارت میخوان و از تاریخ ابطال قدیمیا اونام قبول نخواهند کرد. چاره ای جز تعویض نیست.سری اولی ها الان یکماه هست مدارک دادن و وقتی کارتشون برسه انشاء الله خیال همه راحت میشه.
    شما که الان ایران نیستید بله، وقتی اومدید میتونید برید ن.و و اقدام برای تعویض کنید اما اونی که تو ایرانه هر لحظه نیاز میتونه پیدا کنه و یا هر لحظه قانوناً میتونن جلوشو بگیرن و کارت بخوان. پس برای اوناییکه ایران هستن و برای دوستانی که نیستن اما وقتی که میان(که بمونن نه مثلا برای۲هفته،برای زندگی) عاقلانه ترین کار اقدام برای تعویض هست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)