صفحه 9 از 66 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 652

موضوع: تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

پیش فرض پاسخ : تعویض کارتهای قدیمی معافیت و پایان خدمت با کارتهای هوشمند جدید

سلام دوستان عزیز امروز من رفتم +10 بعد از یک هفته طرف بهم گفت کارتت بین 1 ماه تا 40 روز دیگه میاد گفت شاید هم بیشتر طول بکشه منم گفتم میشه پیگیری کنید ببینید کارتم توی چه مرحله ای است طرف بهم گفت ن.و هنوز سیستمی برای پیگیری کارت ها ارایه نداده و گفت نمیشه پیگیری کنید این حرفو اون +10 که برده بودم مدارک رو تحویل داده بودم هم بهم گفت راستی امروز هرچی زنگ ن . و زدم همش اشغال بود شک کردم شاید خودشون همش خطاشون رو اشغال میکنند اخه نمیشه همش اشغال باشه راستی توی برگه ای که بهم داده یک شماره ای هست 09680 این شمارو میگیرم بهم میگه شماره اشتباه هست آیا مال شما هم اینجوری یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط avayeeshgh نمایش پست ها
    دوست من نیاز به کارت خدمت محدود به استخدام نیست.شما از اول دی امسال هر وامی بخوای بگیری باید کارت داشته باشی.بعد از هوشمند سازی تمام کارتها باطل میشه(کارتای قدیمی) و این موضوع به همه ادارات و سازمانها و بانکها ابلاغ شده و داره میشه.وام یه نمونه کوچکش بود.قبول شدن در دانشگاه هم نمونه بعدی که از شما کارت میخوان و از تاریخ ابطال قدیمیا اونام قبول نخواهند کرد. چاره ای جز تعویض نیست.سری اولی ها الان یکماه هست مدارک دادن و وقتی کارتشون برسه انشاء الله خیال همه راحت میشه.
    شما که الان ایران نیستید بله، وقتی اومدید میتونید برید ن.و و اقدام برای تعویض کنید اما اونی که تو ایرانه هر لحظه نیاز میتونه پیدا کنه و یا هر لحظه قانوناً میتونن جلوشو بگیرن و کارت بخوان. پس برای اوناییکه ایران هستن و برای دوستانی که نیستن اما وقتی که میان(که بمونن نه مثلا برای۲هفته،برای زندگی) عاقلانه ترین کار اقدام برای تعویض هست.
    اضافه میکنم نقل و انتقالات ملکی و خودرویی، عموم فعالیت های مرتبط به دفاتر ثبت اسناد، فکر کنم برا ازدواج هم وضعیت نظام وظیفتو میخوان برای ثبت و ...... هم کارت میخوان!
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram20002002 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز امروز من رفتم +10 بعد از یک هفته طرف بهم گفت کارتت بین 1 ماه تا 40 روز دیگه میاد گفت شاید هم بیشتر طول بکشه منم گفتم میشه پیگیری کنید ببینید کارتم توی چه مرحله ای است طرف بهم گفت ن.و هنوز سیستمی برای پیگیری کارت ها ارایه نداده و گفت نمیشه پیگیری کنید این حرفو اون +10 که برده بودم مدارک رو تحویل داده بودم هم بهم گفت راستی امروز هرچی زنگ ن . و زدم همش اشغال بود شک کردم شاید خودشون همش خطاشون رو اشغال میکنند اخه نمیشه همش اشغال باشه راستی توی برگه ای که بهم داده یک شماره ای هست 09680 این شمارو میگیرم بهم میگه شماره اشتباه هست آیا مال شما هم اینجوری یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
    نه دوست عزیز دروغه! همه‌+۱۰ها بهم همینو گفتن حتی همون +۱۰ که داده بودم! اما منطقیش چیه؟! قرار نیست نظام وظیفه سیستمی بده! کارت کارته! و در سیستم+۱۰ با کد ملی نشون میده.نظان وظیفه یه سیستم صدور و پیگیری که بیشتر نداره!بنظر خودتون منطقیه حرف+۱۰ها؟! در نتیجه پیگیر شدم آخر یه+۱۰ تو شهرک غرب بهم گفت صادر شده و بارکد داد که هنوز تو پست فعال نشده. من دقیقا یکماه هست مدارک دادم
    بله من دوشنبه از۸تا۲ گرفتم اشغاله، گهگاهی هم میگه اشتباست! همین۰۹۶۸۰

دوست عزیز حتما هروقت نتیجه پیگیری بدست آوردی یا کارتت رسید به امید خدا، حتما به ما هم خبر بده
    ویرایش توسط avayeeshgh : February 7th, 2012 در ساعت 06:20 PM
    باور نکن تنهائی ات را، من در تو پنهانم تو در من ...

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    اضافه میکنم نقل و انتقالات ملکی و خودرویی، عموم فعالیت های مرتبط به دفاتر ثبت اسناد، فکر کنم برا ازدواج هم وضعیت نظام وظیفتو میخوان برای ثبت و ...... هم کارت میخوان!
    نه دوست عزیزم. اسناد رسمی یکماه هست بر اساس قانون جدید کارت نمیخواد!! میدونی چرا؟ نه برای مشمولین بلکه اسناد رسمی ها به دردسر افتاده بودن برای استعلام و...! این قانون جدید اجرایی هم شده و واقعا دیگه نمیخوان!
    برای ازدواج هم هرگز کارت نمی خوان و در قانون ما سابقه هم نداشته! شایعه هست. اما کلا همین وام، گیر دادن گشت سر کوچه!، دانشگاه،اصل مدرک دانشگاهی و... خیلی مهم هست و یهو کار فوری پیش میاد میمونی!

نقل قول نوشته اصلی توسط avayeeshgh نمایش پست ها
    نه دوست عزیز دروغه! همه‌+۱۰ها بهم همینو گفتن حتی همون +۱۰ که داده بودم! اما منطقیش چیه؟! قرار نیست نظام وظیفه سیستمی بده! کارت کارته! و در سیستم+۱۰ با کد ملی نشون میده.نظان وظیفه یه سیستم صدور و پیگیری که بیشتر نداره!بنظر خودتون منطقیه حرف+۱۰ها؟! در نتیجه پیگیر شدم آخر یه+۱۰ تو شهرک غرب بهم گفت صادر شده و بارکد داد که هنوز تو پست فعال نشده. من دقیقا یکماه هست مدارک دادم
    بله من دوشنبه از۸تا۲ گرفتم اشغاله، گهگاهی هم میگه اشتباست! همین۰۹۶۸۰

دوست عزیز حتما هروقت نتیجه پیگیری بدست آوردی یا کارتت رسید به امید خدا، حتما به ما هم خبر بده
    حتما دوست عزیز هروقت دستم رسید خبرتون می دم ولی فک کنم مال شما زودتر برسه چون هنوز یک هفته نیست تحویل دادم راستی به نظر شما من از کجا میتونم پیگیری کنم کارتمو ممنون میشم راهنمایی کنید یا شماره این +10 ها رو بزارید تا من هم زنگ بزنم شاید جواب دادن

مال من پزشکی بود یعنی اولش کفالت داشتم میگرفتم بعد به خاطر غیبت مجبور شدم پزشکی بگیریم باشه من وا می ایستم یه دو ، سه هفته بگذره بعد پیگیری میکنم شاید تا اون موقع اومد

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

توی مدارک مورد نیاز نوشته اصل آخرین مدرک تحصیلی. یعنی دانشنامه پیش اونا می مونه یا فقط چک میکنن؟
    خدایا نگویم دستم بگیر... عمریست گرفته ای ... مبادا رها کنی

نه فقط همون جا چک می کنن برمیگردونن

نقل قول نوشته اصلی توسط M0hajer نمایش پست ها
    +1
    جالب تر اینه که پ+۱۰‌ها هم هیچ تاریخ دقیقی‌ واسه دریافت کارتای جدید نمیدن. ۱ ماه شایدم ۴۰ روز شایدم بیشتر!!

از دقیق بودن طرحشون همین بس که اصلا هیچ اشاره‌ای به تکلیف مقیم‌های خارج نکردن. هر پ+10 ای هم یه حرف متفاوت میزنه راجع به این موضوع
    .
    کاملا حق با شماست ، یک چنین موضوع مهمی از طریق رادیو و تلویزیون اطلاع رسانی نشده ، بعدم مطالب وب را که دنبال میکنی میبینی مدام حرفها عوض شده تا رسیده به یک ضرب الاجل دو سه ماهه اونم دم عید ! بدون تمدید !!! با فرمی که محل کار و حرفه و ... رو میخواد ! و برای ما که خارج از کشوریم هیچ تصمیمی گرفته نشده !! کسی از دوستان هست که اقدام کرده باشه و کارت جدیدش یکماهه بدستش رسیده باشه ؟ من که فعلا اقدام نمی کنم . عادی بنظر نمیرسه

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_9949 نمایش پست ها
    کاملا حق با شماست ، یک چنین موضوع مهمی از طریق رادیو و تلویزیون اطلاع رسانی نشده ، بعدم مطالب وب را که دنبال میکنی میبینی مدام حرفها عوض شده تا رسیده به یک ضرب الاجل دو سه ماهه اونم دم عید ! بدون تمدید !!! با فرمی که محل کار و حرفه و ... رو میخواد ! و برای ما که خارج از کشوریم هیچ تصمیمی گرفته نشده !! کسی از دوستان هست که اقدام کرده باشه و کارت جدیدش یکماهه بدستش رسیده باشه ؟ من که فعلا اقدام نمی کنم . عادی بنظر نمیرسه
    تو پستای قبلی گفتم. من دقیقا یکماه هست اقدام کردم.۳روز پیش+۱۰ به من بارکد داد و گفت صادر شده. منتها ظاهرا هنوز به پست نرسیده(پست گفت تا۷روز دستته احتمالاً). از این۷روز۳روز گذشته.بیاد فوری خبر میدم. بازم میگم دوستانی که خارج هستن نگرانی نداره.در ایران نبودن عذر موجه هست. +۱۰ها هم کلاً حرف الکی زیاد میزنن.توجه نکنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)