صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 103

موضوع: خبر: مدرک دانشگاه های انگلیس بی اعتبار شد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خبر: مدرک دانشگاه های انگلیس بی اعتبار شد

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    در شرایط کنونی حتما آمریکا رو انتخاب کنید.
    سلام من هم در گیر و دار انتخاب بین امریکا و انگلیس هستم . من از 3 تا دانشکاه تو USA پذیرش دارم برای رشته هنر که یکیشون با فاند و position TA هست و از دانشگاه westminster , هم فول فاند دارم حتی هزینه خونه و غذا هم با اونهاست. من هم واقعا نمی دونم با ید چه معیار هایی رو ببرسی کنم تا بتونم بهترین انتخاب رو داشته باشم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ozmaozra نمایش پست ها
    سلام من هم در گیر و دار انتخاب بین امریکا و انگلیس هستم . من از 3 تا دانشکاه تو USA پذیرش دارم برای رشته هنر که یکیشون با فاند و position TA هست و از دانشگاه westminster , هم فول فاند دارم حتی هزینه خونه و غذا هم با اونهاست. من هم واقعا نمی دونم با ید چه معیار هایی رو ببرسی کنم تا بتونم بهترین انتخاب رو داشته باشم.
    اسم دانشگاه ها رو بگید و دقت کنید اولویت هاتون برای اومدن چیه (شهر، آب و هوا، ...). قراره 24 ساعت در کار درس و تحقیق باشید یا کارتون سبکه و دنبال تفریح و ... هم هستید؟

Junior Member saeed.tr آواتار ها

دوستان عزیزی که ایران هستن و وزارت علوم رفتن اخیرا، این داستان عدم صدور نامه معافیت برای دانشگاههای انگلیس همچنان ادامه داره? اگه ادامه داره کسی میدونه چطوری میشه این وزارت علوم رو دور زد و این که من نتونستم این قانون رو از سایت وزارت علوم پیدا کنم، دوستان کسی با نامه پذیرش رفته وزارت علوم که نامه ندن بهش?

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.tr نمایش پست ها
    دوستان عزیزی که ایران هستن و وزارت علوم رفتن اخیرا، این داستان عدم صدور نامه معافیت برای دانشگاههای انگلیس همچنان ادامه داره? اگه ادامه داره کسی میدونه چطوری میشه این وزارت علوم رو دور زد و این که من نتونستم این قانون رو از سایت وزارت علوم پیدا کنم، دوستان کسی با نامه پذیرش رفته وزارت علوم که نامه ندن بهش?
    معمولا میرن یه دانشگاهه دیگه. بعد از کشور که خارج شدید برید همون دانشگاه مورد نظرتون در انگلیس. خودشونم میدونن چه کاره تاریخیه کردن.

Junior Member

دوستان سلام
    من برای کارشناسی ارشد از چندین دانشگاه انگلیس از جمله منچستر و بیرمنگهام پذیرش گرفتم و قصد دارم که برم انگلیس
    از استرالیا هم پذیرش گرفتم
    اگر پذیرش استرالیا رو ببرم به وزارت علوم و کارای معافیت از تحصیلم را با اون انجام بدم ، آیا مشکلی پیش میاد بجاش برم دوبی ( واسه ویزا) و بعد برم انگلیس؟؟؟؟
    یعنی اصلا استرالیا نرم ...
    آخه پذیرش انگلیس رو که اصلا قبول ندارن دیگه ...
    موقع برگشتنم اذیتم میکنند ؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.tr نمایش پست ها
    این سوال سوال منم هست
    از IMT نماینده دانشگاه منچستر میپرسم ، میگه اگه پذیرشت قطعی باشه بهت نامه میدن
    از اونطرف بقیه میگن به انگلستان نامه برای معافیت نمیدن
    خودم هم که میخوام برم انگلیس ، احساس میکنم با پذیرش انگلیس نامه نمیدن ، واسه همین میخوام با پذیرش از استرالیا برم نامه بگیرم
    بجای استرالیا برم انگلیس
    فقط نمیدونم .. یکی بهم گفت باید از ترم دوم واسه وزارت علوم گواهی اشتغال به تحصیل بفرستی ... یکی دیگه هم میگفت که خود وزارت علوم هر ترم چک میکنه ببینه دانشجوی دانشگاهی که باهاش بهت معافیت داده هستی یا نه
    منم گیج شدم به خدا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mostf نمایش پست ها
    این سوال سوال منم هست
    از IMT نماینده دانشگاه منچستر میپرسم ، میگه اگه پذیرشت قطعی باشه بهت نامه میدن
    از اونطرف بقیه میگن به انگلستان نامه برای معافیت نمیدن
    خودم هم که میخوام برم انگلیس ، احساس میکنم با پذیرش انگلیس نامه نمیدن ، واسه همین میخوام با پذیرش از استرالیا برم نامه بگیرم
    بجای استرالیا برم انگلیس
    فقط نمیدونم .. یکی بهم گفت باید از ترم دوم واسه وزارت علوم گواهی اشتغال به تحصیل بفرستی ... یکی دیگه هم میگفت که خود وزارت علوم هر ترم چک میکنه ببینه دانشجوی دانشگاهی که باهاش بهت معافیت داده هستی یا نه
    منم گیج شدم به خدا
    توی نشا ثبت‌نام کنین ببینین میدن واسه انگلیس یا نه؟ من چند وقت پیش واسه ارز دانشجو ثبت‌نام کردم دیروز این جوابو دادن!

به دلیل زیر مورد تاييد کارشناس نشا قرار نگرفته است:
    شروع دوره درانگلستان بعداز 12/2011 هيچگونه تسهيلاتي داده نمي شود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cs نمایش پست ها
    توی نشا ثبت‌نام کنین ببینین میدن واسه انگلیس یا نه؟ من چند وقت پیش واسه ارز دانشجو ثبت‌نام کردم دیروز این جوابو دادن!

به دلیل زیر مورد تاييد کارشناس نشا قرار نگرفته است:
    شروع دوره درانگلستان بعداز 12/2011 هيچگونه تسهيلاتي داده نمي شود
    حالا ارز دانشجويي ندادن مشكلي نيست ... گور پدرشون كه ندادن
    بيشتر مسئله معافيت و نامه وزارت علوم به نظام وظيفه ست
    اون رو خبري داريد شما ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mostf نمایش پست ها
    حالا ارز دانشجويي ندادن مشكلي نيست ... گور پدرشون كه ندادن
    بيشتر مسئله معافيت و نامه وزارت علوم به نظام وظيفه ست
    اون رو خبري داريد شما ؟
    منظورم همونه آخه گفته هیچگونهتسهیلاتی داده نمی‌شه امکان داره همه‌چیو شامل بشه. ثبت‌نام کنین ضرر که نداره یا میدن یا نه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cs نمایش پست ها
    منظورم همونه آخه گفته هیچگونهتسهیلاتی داده نمی‌شه امکان داره همه‌چیو شامل بشه. ثبت‌نام کنین ضرر که نداره یا میدن یا نه.
    اصلا معافیت تحصیلی صادر نمی کنن، من خودم الان یک ماهه درگیرش هستم
    یه نامه رسمی نوشتم براشون که بره تو کمیسیون ببینم چه جواب رسمی میخوان براش بدن
    جالبه بخدا، فول اسکلارشیپ باشی و کارت ایجا گیر کنه :-|

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)