صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 103

موضوع: خبر: مدرک دانشگاه های انگلیس بی اعتبار شد

Junior Member sina_shah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Manchester University

پیش فرض پاسخ : خبر: مدرک دانشگاه های انگلیس بی اعتبار شد

ای بابا شما چرا انقدر حرص می خورید حالا ایران مدرک انگلیس قبول کن یا نکنه چه فرقی به حاله اون که داره تو انگلیس می خونه داره

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_shah نمایش پست ها
    ای بابا شما چرا انقدر حرص می خورید حالا ایران مدرک انگلیس قبول کن یا نکنه چه فرقی به حاله اون که داره تو انگلیس می خونه داره
    فرق داره دوست من. خیلیا برمیگردند ایران کار کنند. واسه کار هم مدرک باید به تایید وزارت علوم برسه.

آقا من با اینکه با تحصیل تو انگلیس همچین موافق نیستم اما این عملشو رو تقبیح میکنم حداقل باید دانشگاه هایی که توی top 50 دنیا هستن رو معتبر و دوره هایی که طولش اندازه ایران هست هم معتبر اعلام میکردن با همه چی که نمیشه سیاسی برخورد کرد......
    اما من مطمئنم یا سریعا حرفشون رو عوض میکنن و یا در دولت آیند (یک سال و نیم دیگه) این قانون عوض خواهد شد
    ویرایش توسط dental.persian : January 31st, 2012 در ساعت 04:19 PM

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    آقا من با اینکه با تحصیل تو انگلیس همچین موافق نیستم اما این عملشو رو تقبیح میکنم حداقل باید دانشگاه هایی که توی top 50 دنیا هستن رو معتبر و دوره هایی که طولش اندازه ایران هست هم معتبر اعلام میکردن با همه چی که نمیشه سیاسی برخورد کرد......
    البته موضوع این بحث نیست فقط جهت اطلاع دوستان عزیزی که فروم رو مطالعه میکنند عرض میکنم.
    با تعریف شما یعنی مستر یک ساله ایمپریال کالج اعتبارش از مستر دو ساله دانشکده علوم حدیث شهر ری کمتره!!
    دوست عزیز تا رنک 500 ،دانشگاه های همه دنیا از اعتبار برخوردارند. فهرست هر رنکینگیم باشه. معیار سنجش کیفیت دانشگاه های انگلیس طول دوره در ایران و یا کشور دیگر نیست.

یه سوال خیلی فنی!! غیر از مسئله عدم تایید مدارک ارز دانشجویی هم داده نمیشه؟

ApplyAbroad Guru

دوستان عزیز حرف آقای غفوری فرد رو خیلی جدی تلقی نکنید. ایشون از این صحبتها زیاد میکنه و هیچ نقش تصمیم گیری واقعی نداره. ممکنه از روی لجبازی ارز ندن ولی قبول نکردن مدرک انگلیس از شوخی هم خنده دار تره.

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط booalisina نمایش پست ها
    من با پسر داییم صحبت کردم همین 3 روز پیش اومده از ایران. ارز گرفته بود، میگه وزارت علومم رفته که اونجا صحبت کرده طرف گفته آقای دکتر دانشجو اصلا راضی نیستن از انگلیس و میز انگلیس قراره جمع بشه. گفتن که دکتر دانشجو فرمودند دانشجوهای انگلیس فقط میخورند و میخوابند و آبجو میخورند!!! حالا دیگه خدا میدونه چی میشه ))) البته حرف دوستمون GHLOBE هم درسته. غفوری فرد حرف زیاد میزنه که تایید حرفاش مشکله!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    من با پسر داییم صحبت کردم همین 3 روز پیش اومده از ایران. ارز گرفته بود، میگه وزارت علومم رفته که اونجا صحبت کرده طرف گفته آقای دکتر دانشجو اصلا راضی نیستن از انگلیس و میز انگلیس قراره جمع بشه. گفتن که دکتر دانشجو فرمدوند دانشجوهای انگلیس فقط میخورند و میخوابند و آبجو میخورند!!! حالا دیگه خدا میدونه چی میشه )))
    ادیت: اومدیم یک چیزی بگیم راجع به اینکه آقای "دکتر" دانشجو خودشون در انگلیس چه کارهائی میکردن ولی ادیتش کردیم که سایت به دردسر نیفته!! همون رزومه خودشون رو بخونید مشخصه

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط booalisina نمایش پست ها
    شما اگه قبلا پذیرش گرفتی و الان در انگلیس درس میخونی، مشکلی نداری ولی اگه تازه می خوای اقدام کنی، دور همه تسهیلات دولتی مثل ارز، معافی، ارزشیابی و ... را خط بکش.
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ادیت: اومدیم یک چیزی بگیم راجع به اینکه آقای "دکتر" دانشجو خودشون در انگلیس چه کارهائی میکردن ولی ادیتش کردیم که سایت به دردسر نیفته!! همون رزومه خودشون رو بخونید مشخصه
    خوب جالبیه موضوع همینه. ولی خب جای این بحث در فروم نیست!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)