صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 103

موضوع: خبر: مدرک دانشگاه های انگلیس بی اعتبار شد

Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering, M.Sc.

پیش فرض پاسخ : خبر: مدرک دانشگاه های انگلیس بی اعتبار شد

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    نه از اون روز که فوق لیسانس 1 ساله انگلستان را قبول داشتن ( که من باش مخالف بودم ) نه از حالا که کلا قبول ندارن. مملکت خداسسسسسسسسسس. برادران ... چه اسکی رو آبی راه انداختناااااا

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    آقا من با اینکه با تحصیل تو انگلیس همچین موافق نیستم اما این عملشو رو تقبیح میکنم حداقل باید دانشگاه هایی که توی top 50 دنیا هستن رو معتبر و دوره هایی که طولش اندازه ایران هست هم معتبر اعلام میکردن با همه چی که نمیشه سیاسی برخورد کرد......
    اما من مطمئنم یا سریعا حرفشون رو عوض میکنن و یا در دولت آیند (یک سال و نیم دیگه) این قانون عوض خواهد شد

دوست عزیز نمی خواهد راه دوری بری!
    پیشنهاد می کنم نتایج پذیرش مهندسی S03 عزیز را یک بررسی بکن ببین با فوقه امپریال کالج بدون مقاله داره کدام دانشگاه های آمریکا داره پذیرش با فاند می گیره!

Junior Member ali95120 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture / islamic azad university of soth tehran bernch

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_mb نمایش پست ها
    دوست عزیز نمی خواهد راه دوری بری!
    پیشنهاد می کنم نتایج پذیرش مهندسی S03 عزیز را یک بررسی بکن ببین با فوقه امپریال کالج بدون مقاله داره کدام دانشگاه های آمریکا داره پذیرش با فاند می گیره!

سلام/
    میدونی شاعر واسه همین جاها گفته:
    انکس که نداند و بداند که نداند خر خیش لنگان به سر منزل مقصود برساند(!) اشتباه گفتم این شامل حال ماست....
    و اما شامل حال مجلس عزیز!
    انکس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابد و دهر بماند!
    فکر کن! کمبریج - اکسفورد - امپریال کالج - دانشگاه هنر (AA) - دانشگاه منچستر و نیوکاسل و ....
    دعا میکنم دانشگاه های ما تحریم نشن!

پس فردا درس خوندن توی هاروارد هم حرام میکنن!
    تعطیلات کوفتم شد با این خبر!
    ایرانی زانو نمیزند حتی اگر زیر فشار مشکلات زانو هایش خرد شود!
    (کورش کبیر)

واقعاً همین برنامه ها پیاده میشه بعد میان همایش میزاریم که چرا فرار مغزها داریم!

توی این شرایط (منظورم روابط بین کشورهاست) اینجور کرکری خونی ها یا خبرهایی از این جنس زیاد منتشر میشه و شاید خیلی هاش واقعیت نداشته باشن.

ولی اگر این خبر واقعی باشه همون معافی خودش داستان میشه. در ضمن با این پوند 3000 تومنی واقعاً بدون ارز دانشجویی شرایط خیلی سخت میشه...

لعنت به هرچی آدم نادان!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MscEng Software - UK

به نظرم با اینکار بچه های با عرضه تر میان بیرون و دیگه فکر برگشت نمیکنن
    قصد توهین ندارم ولی اونایی که فقط با پشتوانه مالی میان که حالا یه مدرک با معدل حالا اگه شد 2:1 بگیرن هم خیلیهاشون منصرف میشن
    به نظر اگه این قانون بیشتر از یکسال دووم بیاره باید منتظر نتایج جالبی تو سیستم آموزشی باشیم ، از اونور که اساتید دانشگاه یا دارن بازنشسته میشن یا دارن میرن یا اونایی میخوان برگردن میگیرنشون تو کشور مقصد! از اینور هم بچه هایی که خوب درس خوندن تو دانشگاههای طراز اول و دانشگاه مطبوعشون رو دارن یکی یکی از لیست در میارن ، باید منتظر یه پدیده مثل چین قبل از مائو باشیم!

Junior Member adelarch آواتار ها

چرا اعصاب خودتون رو با این خبرهای آبکی خورد میکنین
    کافیه سرایدار سفارت ایران رو دوباره تو لندن راه بدن. اونوقت همین آقایون میگن : کی؟ من گفتم؟ والا حالا از شما شنیدم!
    بجای حرص خوردن ، فکر کنید اگر این طرح جدی باشه پس تکلیف چندصدنفر از بچه های نورچشمی این عزیزان که الان انگلیس درس می خونن چی میشه؟
    نگران نباشید . دم انتخابات از این جوکها زیاد میگن.
    ویرایش توسط adelarch : February 2nd, 2012 در ساعت 08:22 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering, M.Sc.

نقل قول نوشته اصلی توسط adelarch نمایش پست ها
    چرا اعصاب خودتون رو با این خبرهای آبکی خورد میکنین
    کافیه سرایدار سفارت ایران رو دوباره تو لندن راه بدن. اونوقت همین آقایون میگن : کی؟ من گفتم؟ والا حالا از شما شنیدم!
    بجای حرص خوردن ، فکر کنید اگر این طرح جدی باشه پس تکلیف چندصدنفر از بچه های نورچشمی این عزیزان که الان انگلیس درس می خونن چی میشه؟
    نگران نباشید . دم انتخابات از این جوکها زیاد میگن.
    من با شما کاملا موافقم!
    این حرفا در صورتی که پشتوانه هم داشته باشه دوام نخواهد آورد!
    یکبار مجلس آمار داد که تعداد بسیار زیادی از ... زاده ها در انگلیس دارند تحصیل می کنند!
    من خودم شخصا دو تاشون را می شناسم که دارند انگلیس درس می خوند!
    دولت این همه خرجشونو داده که بروند درس بخونند حالا بیاد بگه مدرکشون قبول نیست!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_mb نمایش پست ها
    من با شما کاملا موافقم!
    این حرفا در صورتی که پشتوانه هم داشته باشه دوام نخواهد آورد!
    یکبار مجلس آمار داد که تعداد بسیار زیادی از ... زاده ها در انگلیس دارند تحصیل می کنند!
    من خودم شخصا دو تاشون را می شناسم که دارند انگلیس درس می خوند!
    دولت این همه خرجشونو داده که بروند درس بخونند حالا بیاد بگه مدرکشون قبول نیست!
    این قانون رو برای افرادی که جدیدا اقدام میکنن و میخان برن اعلام کردن و شامل افرادی که قبلا رفتن نمیشه و آقازاده ها رو شامل نمیشه
    به نظر من کاملا ممکنه دانشگاه یالقوز آباد معتبر باشه و دانشگاه امپریال کالج و آکسفورد معتبر نباشه!!!!
    همونطور که ممکنه مدرک دانشگاه آزاد بوز خلیل هم معتبر باشه و هم مدرک دانشگاهای دولتی بزرگ ما!!!
    البته این مسله زیاد تاثیری نداره....چون اکثر دوستانی که برا ادامه تحصیل میرن موندگار میشن

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    البته این مسله زیاد تاثیری نداره....چون اکثر دوستانی که برا ادامه تحصیل میرن موندگار میشن
    تاثیر داره. چون درصد بالایی از عزیزان مشکل نظام وظیفه دارن و برای رفع این مشکل باید دانشگاه مقصد مورد تایید وزارت علوم باشه. با این تصمیم کسایی که سربازی نرفتن نمیتونن از ایران خارج بشن

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    تاثیر داره. چون درصد بالایی از عزیزان مشکل نظام وظیفه دارن و برای رفع این مشکل باید دانشگاه مقصد مورد تایید وزارت علوم باشه. با این تصمیم کسایی که سربازی نرفتن نمیتونن از ایران خارج بشن
    تازه دوستانی که مثل من معافی یا پایان خدمت دارن باید ارزشون رو بعد از گذراندن یک دوره آموزشی تشخیص جعل از دلالان محترم چهارراه استانبول به پوند 3000 تومن تهیه کنند.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

کسی که میره توی انگلیس درس میخونه که معلومه به اون منحوس خونه بر نمیگرده!
    اینا خودشونا *****
    ویرایش توسط chavosh : February 3rd, 2012 در ساعت 09:12 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)