صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 103

موضوع: خبر: مدرک دانشگاه های انگلیس بی اعتبار شد

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

پیش فرض پاسخ : خبر: مدرک دانشگاه های انگلیس بی اعتبار شد

دوستان لطف کنید این بحث رو ادامه ندید. این بحث های اقتصادی هم به تاپیک مربوط نیست و هم به مشکلات ما دانشجو ها ارتباطی نداره. کشوری که سرانه هر نفر 35000 دلاره و Total GDP اون 2.2 تریلیون دلاره، با 92 میلیون پوند به جاییش بر نمیخوره. لطف کنید پست ها مربوط به تاپیک باشه که همه استفاده کنیم. با تشکر از همه دوستان.

Junior Member

سلام دوستان

مدارک قابل ارزشیابی مقطع لیسانس و فوق لیسانس : دانشگاههای گروه 1 و 2 انگلیس بر اساس فهرست وزارت علوم
    مدارک قابل ارزشیابی مقطع دکترا : دانشگاههای گروه 1 توصیه شده

فهرست دانشگاههایی که مدارکشان از نظر وزارت علوم غیرقابل بررسی و ارزشیابی است هم تو متن این خبر اومده:
    http://www.tabnak.ir/fa/news/224450

خبر: مدارک دانشگاه های انگلیس همچنان معتبر است

داخلی صفحه فرهنگ و هنر آرشيو خبر ۴توصيه مطلب ۱ کد مطلب: 142126 غفوری فرد خبر بی اعتباری مدارک دانشگاه های انگلیس را تکذیب کرد مدارک دانشگاه های انگلیس همچنان معتبر است بخش خبری الف، 14 بهمن 90 تاریخ انتشار : جمعه ۱۴ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۳۲ دکتر حسن غفوری فرد در گفت و گویی با "الف" ضمن تکذیب خبر یک سایت خبری از قول خود درباره بی اعتبار شدن مدارک تحصیلی دانشگاه های انگلیس تاکید کرد این موضوع از ابتدا هم در دستور کار نبوده است. به گزارش الف، عضو شورای انقلاب فرهنگی گفت: کسانی که هم اکنون در دانشگاه های انگلیس در هر مقطع تحصیلی دانشجو و مشغول تحصیل هستتند هیچ مشکلی نخواهند داشت و تا پایان درسشان می توانند از امتیازاتی که تاکنون دریافت می کردند استفاده کنند و درپایان هم مدرکشان مورد قبول داخل کشور خواهد بود. وی در ادامه با بیان اینکه از یک ماه پیش ارتباط علمی با دانشگاه های انگلیس قطع شده است خاطر نشان کرد، بحث مطرح شده در اصل این بوده است که از این به بعد دولت هیچ امتیاز و تسهیلاتی مانند ارز دولتی و قوانین مربوط به خدمت سربازی و ... برای تحصیلات در انگلیس پرداخت نخواهد کرد. اگر چه کسانی که تمایل داشته باشند همچنان با هزینه شخصی به تحصیل در انگلیس ادامه دهند آنها نیز مدرک تحصیلی شان مورد تایید وزارت علوم خواهد بود. وی با اشاره به اینکه اگر تاکنون کسی مشمول خدمت سربازی بود می توانست با پذیرش از دانشگاه های انگلیس از کشور خارج شود اما با تصویب این قانون دیگر حق چنین کاری را نخواهد داشت. یادآوری می شود یکی از سایتها هفته گذشته از قول غفوری فرد اعلام کرده بود مدارک دانشگاه های انگلیس در ایران معتبر نخواهد بود . این خبر باعث نگرانی دانشجویان شاغل به تحصیل در انگلیس شده بود.

http://alef.ir/vdcdxx0f9yt0of6.2a2y.html?142126

يعني يه چيزي بينابين شد كه جزو قانون نيست. چشم آقايون قانونمدار روشن. طبق قانون وقتي دانشگاهي مورد تاييد وزارت علومه وزارت تعهد داره كه دانشجو رو ساپورت كنه كه اين شامل نظام وظيفه و ارز هم ميشه وگرنه كسي كه ميخواد بره بيمار كه نيست بره وزارت علوم پرونده تشكيل بده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MscEng Software - UK

مشکل جای دیگه س - منتها خیلی از آدمایی عادی هم سر یه سری کل کل پشت پرده باید بسوزن!

Junior Member

سلام،
    واقعا من کارم داره به خودکشی میکشه. من یک ساله پدرم در اومده پذیرش گرفتم.آقایون، خانوما بیاین یک یونیون تشکیل بدیم حرفمون رو به گوش این اقایون برسونیم. اونهایی که از انگلیس پذیرش دارند لطفا با من در تماس باشید. کمک کنین. به خدا از پارسال همه ی تصمیماتم تحت تاثیر این پذیرش بوده. من حتی استخدامی قبول شدم نرفتم. ای خدا حالا من چی کار کنم؟
    ویرایش توسط chavosh : February 5th, 2012 در ساعت 06:28 PM دلیل: پنگلیش به فارسی

نقل قول نوشته اصلی توسط hastybird نمایش پست ها
    سلام،
    واقعا من کارم داره به خودکشی میکشه. من یک ساله پدرم در اومده پذیرش گرفتم.آقایون، خانوما بیاین یک یونیون تشکیل بدیم حرفمون رو به گوش این اقایون برسونیم. اونهایی که از انگلیس پذیرش دارند لطفا با من در تماس باشید. کمک کنین. به خدا از پارسال همه ی تصمیماتم تحت تاثیر این پذیرش بوده. من حتی استخدامی قبول شدم نرفتم. ای خدا حالا من چی کار کنم؟
    دوست عزیز من هم همچنین موقعیتی دارم .2 تا از دانشگاه ها مدرکمو فرستادم و منتظر جوابم...تازه می خواستم برای 2 تا دانشگاه دیگم اقدام کنم!!!!
    اما الان واقعا بلا تکلیفم...چون 1 ساله تمام انرژیمو واسه این کار گذاشتم....نمی دونم چکار کنم ؟؟؟

می خواستم از دوستانی که در نشا پرونده تشکیل دادن و به وزارت خانه مراجعه کرده اند درخواست کنم تجربیاتشان را در اینجا پست کنند. آیا ارائه تسهیلات به کسانیکه از انگلستان پذیرش گرفته اند از هم اکنون متوقف شده؟

Junior Member

پریروز وزارت علوم بودم، گفتن اصلا امکان نداره از انگلیس بگذریم، کلا بی خیال شد و کشورهای دیگر رو در نظر بگیرید. تا چند ماه آینده وضع همینه.
    ویرایش توسط chavosh : February 16th, 2012 در ساعت 03:06 PM

Junior Member

are u really sure deracula? my going to england, what does it have to do with vezarat olum? do we really need to take their permission also?

Junior Member

In order to release the bachelor's award, the Ministry ought to confirm the admission letter, on the other hand, their confirmation is required for military service regulations
    I don't understand how you would go over these restrictions without referring to the ministry!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)