صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 103

موضوع: خبر: مدرک دانشگاه های انگلیس بی اعتبار شد

Member moyamos آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

پیش فرض پاسخ : خبر: مدرک دانشگاه های انگلیس بی اعتبار شد

نقل قول نوشته اصلی توسط DeraKula نمایش پست ها
    پریروز وزارت علوم بودم، گفتن اصلا امکان نداره از انگلیس بگذریم، کلا بی خیال شد و کشورهای دیگر رو در نظر بگیرید. تا چند ماه آینده وضع همینه.
    سلام
    من از انگلیس (شفیلد) بورس شهریه و هزینه زندگی گرفتم و شاید خونه هم بدن بهم واسه PhD. لیسانس و فوق لیسانسم دانشگاه آزاد قزوین بودم ولی مشکل سربازی دارم و احتیاج به مجوز وزارت علوم. شما وضعیتتون چه جوری بوده که مجوز ندادند؟ اصلاً با شرایط افراد مختلف کاری دارند یا از اول رد می کنند (هزینه شخصی یا بورس)؟
    من تصمیم دارم تو هفته آینده یه سر به وزارت علوم بزنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moyamos نمایش پست ها
    سلام
    من از انگلیس (شفیلد) بورس شهریه و هزینه زندگی گرفتم و شاید خونه هم بدن بهم واسه PhD. لیسانس و فوق لیسانسم دانشگاه آزاد قزوین بودم ولی مشکل سربازی دارم و احتیاج به مجوز وزارت علوم. شما وضعیتتون چه جوری بوده که مجوز ندادند؟ اصلاً با شرایط افراد مختلف کاری دارند یا از اول رد می کنند (هزینه شخصی یا بورس)؟
    من تصمیم دارم تو هفته آینده یه سر به وزارت علوم بزنم.
    اصلا وزارت علوم برای پذیرش انگلیس نامه نمیده به نظام وظیفه و میگن قضیه کاملا سیاسیه! چه با فاند و چه بدون فاند. یکی نیست بهشون بگه اگه این مساله سیاسیه چرا سهمیه گرفتن برای المپیک سیاسی نیست؟ شما کی باید اونجا باشید؟

Member moyamos آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

اصلا وزارت علوم برای پذیرش انگلیس نامه نمیده به نظام وظیفه و میگن قضیه کاملا سیاسیه! چه با فاند و چه بدون فاند. یکی نیست بهشون بگه اگه این مساله سیاسیه چرا سهمیه گرفتن برای المپیک سیاسی نیست؟ شما کی باید اونجا باشید؟
    من تو نامه Unconditional offer که واسم فرستادن نوشته May 01. ولی با این اوصاف فکر نمی کنم بشه رفت چون خود مراحل ATAS و ویزا نزدیک به دو ماه ممکن طول بکشه.
    ما که با سیاست کاری نداریم. یه راه دیگه اینه که از یه دانشگاه دیکه Offer بگیریم و بریم! ولی دیگه نباید برگشت!

من مطمئن هستم مثل همه قضایا تو اینجا، هر کسی دستش به جایی بند باشه مشکلش حل می شه و امثال ما تاوانشو باید پس بدیم اونم بعد از هفت سال کار تو آزمایشگاه واسه گرفتن پذیرش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moyamos نمایش پست ها
    من تو نامه Unconditional offer که واسم فرستادن نوشته May 01. ولی با این اوصاف فکر نمی کنم بشه رفت چون خود مراحل ATAS و ویزا نزدیک به دو ماه ممکن طول بکشه.
    ما که با سیاست کاری نداریم. یه راه دیگه اینه که از یه دانشگاه دیکه Offer بگیریم و بریم! ولی دیگه نباید برگشت!

من مطمئن هستم مثل همه قضایا تو اینجا، هر کسی دستش به جایی بند باشه مشکلش حل می شه و امثال ما تاوانشو باید پس بدیم اونم بعد از هفت سال کار تو آزمایشگاه واسه گرفتن پذیرش.
    دقیقا، اینا وقتی همچین قانونی وضع می کنن چند تا تبصره هم برا خودشون در نظر میگیرن، برای مثال اگه شما ارشد رو تو انگلیس درس خونده باشید الان برای دکتری در انگلیس هیچ مشکلی ندارید و وزارت علوم کاملا ساپورتتون می کنه!!
    خلاصه اینکه اینها بر خلاف ظاهرشون اصلا آدمهای خوبی نیستن.

Member moyamos آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

من امروز رفتم وزارت علوم. واحد اعزام با هزینه شخصی منتقل شده به همکف.
    گفتم کارشناسی ارشد دارم و از انگلیس پذیرش و بورس گرفتم، مجوز خروج می دید!؟ گفت برو تو نشا ثبت نام کن، مدارکتو بیار نامه بدیم واسه نظام وظیفه!
    گفت به اخبار اهمیت نده!!!

Junior Member

من با رئیس کل اعزام دکتر! دانشور (اگه اشتباه نکنم) صحبت کردم گفت فعلا برای انگلیس نامه نمی دیم به هیچ عنوان. تو اینجور مسائل بهتره با سردستشون صحبت کنی فقط!

Member moyamos آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

من با رئیس کل اعزام دکتر! دانشور (اگه اشتباه نکنم) صحبت کردم گفت فعلا برای انگلیس نامه نمی دیم به هیچ عنوان. تو اینجور مسائل بهتره با سردستشون صحبت کنی فقط!
    چیزی که به من گفتن این بود. ولی گفتن 70% کسانی که اقدام کردند ویزا نگرفتن و به فکر کشور های دیگه هم باش. تازه خود طرف بهم گفت که حتی اگه به کشور دیگه ای بری و از اونجا به انگلیس بری واسه تحصیل هیچ اشکالی نداره و برات اینجا مدارکتو اصلاح می کنیم!

حتی من پرسیدم واسه انگلیس دارم سوال می کنم، مطمئن هستید!؟ گفت مشکلی نیست. البته ازم پرسید که ارشدتو داخل گرفتی که گفتم آره.

شاید بعضی وقت ها بهتر باشه از طریق مقام های پایین تر که کارا رو انجام می دن اقدام کنی!

Junior Member

من دارم تو انگلیس فوق می گیرم.واسه دکترا دیگه به من معافییت تحصیلی نمیدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_omid نمایش پست ها
    من دارم تو انگلیس فوق می گیرم.واسه دکترا دیگه به من معافییت تحصیلی نمیدن؟
    چون شما برای مستر انگلیس بودین میتونین برای دکتری معافیت بگیرین و وزارت علوم ساپورتتون میکنه (البته این تبصره ایه که برای آقا زاده ها در نظر گرفته شده که خوشبختانه شامل حال شما هم میشه)

Junior Member

[QUOTE=DeraKula;645212]چون شما برای مستر انگلیس بودین میتونین برای دکتری معافیت بگیرین و وزارت علوم ساپورتتون میکنه (البته این تبصره ایه که برای آقا زاده ها در نظر گرفته شده که خوشبختانه شامل حال شما هم میشه)[/QUOTE
    دوست عزیز میشه بگید منبع جوابتون کجاست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)