صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 103

موضوع: خبر: مدرک دانشگاه های انگلیس بی اعتبار شد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خبر: مدرک دانشگاه های انگلیس بی اعتبار شد

نقل قول نوشته اصلی توسط hastybird نمایش پست ها
    are u really sure deracula? my going to england, what does it have to do with vezarat olum? do we really need to take their permission also?
    به چه زبونی هستش این؟؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hastybird نمایش پست ها
    سلام،
    واقعا من کارم داره به خودکشی میکشه. من یک ساله پدرم در اومده پذیرش گرفتم.آقایون، خانوما بیاین یک یونیون تشکیل بدیم حرفمون رو به گوش این اقایون برسونیم. اونهایی که از انگلیس پذیرش دارند لطفا با من در تماس باشید. کمک کنین. به خدا از پارسال همه ی تصمیماتم تحت تاثیر این پذیرش بوده. من حتی استخدامی قبول شدم نرفتم. ای خدا حالا من چی کار کنم؟
    من که نگران نیستم، هدفم انگلستان هستش، کسی نمینونه مدرک انگلستان رو زسر سوال ببره

آقا آخرین اخبار این مصوبه مضحک رو کی شنیده؟
    تو رو خدا به ما هم بگید
    یعنی بی خیال انگلستان بشیم واقعا؟

Junior Member Ramin2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Cyber Security RMIT

حالا مگه شما می خواید بعد فارغ التحصیلی برگردید ایران برید تو جاهای دولتی کار کنید؟

Junior Member

سلام بچه ها، چی کارکنم که من پذیرش گرفتم از انگلیس یعنی نباید رفت؟
    ویرایش توسط chavosh : March 26th, 2012 در ساعت 02:28 PM

ApplyAbroad Guru

سلام بچه ها، چی کارکنم که من پذیرش گرفتم از انگلیس یعنی نباید رفت؟ [/QUOTE]

الان مشکل خیلی این نیست که وزارت علوم قبول داره مدارک انگلیس رو یا نه چون به قول دوستمون مگه شما میخوای برگردی حتما تو شرکت دولتی کار کنی؟ تازه تو همون شرکتهای دولتی هم خیلیهاشون براشون تاییدیه وزارت علوم اهمیتی نداره. بحث اینه که با این مشکل پرینتهای بانکی شما چطوری میخوای ویزا بگیری؟
    ویرایش توسط chavosh : March 26th, 2012 در ساعت 02:29 PM

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    الان مشکل خیلی این نیست که وزارت علوم قبول داره مدارک انگلیس رو یا نه چون به قول دوستمون مگه شما میخوای برگردی حتما تو شرکت دولتی کار کنی؟ تازه تو همون شرکتهای دولتی هم خیلیهاشون براشون تاییدیه وزارت علوم اهمیتی نداره. بحث اینه که با این مشکل پرینتهای بانکی شما چطوری میخوای ویزا بگیری؟
    حرف شما درباره سفارت درست ولی اتفاقا مشکل خیلی ها دقیقا وزارت علومه.

چون اولا بدون تایید وزارت علوم از ارز دانشجویی خبری نیست که با اختلاف 1000 تومانی نرخ ارز آزاد و دولتی فکر کنم حداقل 10-20 میلیون به هزینه های سالیانه هر فرد اضافه میشه.

دوما مشکل نظام وظیفه برای آقایان. چون ممکنه بهترین دانشگاه انگلیس همه هزینه های شما را پرداخت کنه و چند هزار پوند هم اضافه بهتون بده که در این حالت از نظر سفارت مشکلی ندارید ولی چون با پذیرش انگلیس نمیتونید معافیت تحصیلی بگیرید، به جای تحصیل رایگان در بهترین دانشگاه انگلستان باید 2 سال تشریف ببرید سربازی!
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط سپهر نمایش پست ها
    حرف شما درباره سفارت درست ولی اتفاقا مشکل خیلی ها دقیقا وزارت علومه.

چون اولا بدون تایید وزارت علوم از ارز دانشجویی خبری نیست که با اختلاف 1000 تومانی نرخ ارز آزاد و دولتی فکر کنم حداقل 10-20 میلیون به هزینه های سالیانه هر فرد اضافه میشه.

دوما مشکل نظام وظیفه برای آقایان. چون ممکنه بهترین دانشگاه انگلیس همه هزینه های شما را پرداخت کنه و چند هزار پوند هم اضافه بهتون بده که در این حالت از نظر سفارت مشکلی ندارید ولی چون با پذیرش انگلیس نمیتونید معافیت تحصیلی بگیرید، به جای تحصیل رایگان در بهترین دانشگاه انگلستان باید 2 سال تشریف ببرید سربازی!
    خوب آره قبوله. من اون رو برای کسی گفتم که مشکل سربازی نداره و دنبال ارز دانشجویی نیست. خیلی از متقاضیان انگلیس اینطوری هستند تا جایی که من دیدم.

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    خوب آره قبوله. من اون رو برای کسی گفتم که مشکل سربازی نداره و دنبال ارز دانشجویی نیست. خیلی از متقاضیان انگلیس اینطوری هستند تا جایی که من دیدم.
    این حرفت مثل اینه که بگی:

هر کسی برای انگلیس اقدام کنه پذیرش با فاند میگیره. البته من این حرف را برای کسایی زدم که پذیرش با فاند گرفتند، خیلی از متقاضیان پذیرش انگلیس اینطوری هستند تا جایی که من دیدم.
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط سپهر نمایش پست ها
    این حرفت مثل اینه که بگی:

هر کسی برای انگلیس اقدام کنه پذیرش با فاند میگیره. البته من این حرف را برای کسایی زدم که پذیرش با فاند گرفتند، خیلی از متقاضیان پذیرش انگلیس اینطوری هستند تا جایی که من دیدم.
    خیر منظور من این نبود چون دانشگاه های انگلیس خیلی فاند نمیدند. اکثر کسانی که برای انگلیس پذیرش میگیرند با هزینه شخصی میاند و من خودم دهها نفرشون رو میشناسم که اصولا خبری از ارز دانشجویی ندارند. خیلیهاشون فقط میاند انگلیس چون راحت تر از کشورهای دیگه پذیرش (بخصوص دانشگاه های با رنکینگ پایین) و ویزا میده (البته قبلا راحت ویزا میداد) و بعدش یا میرند کشور دیگه یا میرند دنبال کار پیدا کردن و پناهندگی و از این داستانها. من به خیلی از دانشجوهای دانشگاه های انگلیس که میگم میتونید از ارز دانشجویی استفاده کنید اصلا چنین چیزی رو نشنیدند جو دانشجوهایی که برای انگلیس میاند با متقاضیان کانادا و آمریکا خیلی فرق داره و شما فقط چند نفر رو تو این فروم نبینید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)