صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 103

موضوع: خبر: مدرک دانشگاه های انگلیس بی اعتبار شد

Senior Member سپهر آواتار ها

پیش فرض پاسخ : خبر: مدرک دانشگاه های انگلیس بی اعتبار شد

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    خیر منظور من این نبود چون دانشگاه های انگلیس خیلی فاند نمیدند. اکثر کسانی که برای انگلیس پذیرش میگیرند با هزینه شخصی میاند و من خودم دهها نفرشون رو میشناسم که اصولا خبری از ارز دانشجویی ندارند. خیلیهاشون فقط میاند انگلیس چون راحت تر از کشورهای دیگه پذیرش (بخصوص دانشگاه های با رنکینگ پایین) و ویزا میده (البته قبلا راحت ویزا میداد) و بعدش یا میرند کشور دیگه یا میرند دنبال کار پیدا کردن و پناهندگی و از این داستانها. من به خیلی از دانشجوهای دانشگاه های انگلیس که میگم میتونید از ارز دانشجویی استفاده کنید اصلا چنین چیزی رو نشنیدند جو دانشجوهایی که برای انگلیس میاند با متقاضیان کانادا و آمریکا خیلی فرق داره و شما فقط چند نفر رو تو این فروم نبینید.
    من نگفتم منظورت این بود، من گفتم منطقت اینجوری بود و (حداقل به نظر من) روش نتیجه گیریت غلطه.

قضیه خبر نداشتن از ارز دانشجویی هم فقط مربوط به دانشجوهای انگلیس نیست. اصلا قبل از جریانات افزایش قیمت ارز کمتر کسی میرفت سراغ ارز دانشجویی چون واقعا تفاوت عمده ای وجود نداشت. ولی از وقتی که اوضاع ارز به هم ریخته یک سری که رفتند دنبالش خبر دارند و خیلی ها (چه انگلیس و چه بقیه کشور ها) هنوز بی خبرند. این حرفم کاملا از آماری که خود وزارت علوم درباره مراجعه کنندگان میده مشخصه.

حرفی که درباره جو دانشجویان انگلیس زدی هم تا حدی درسته ولی فکر نکنم به این شدتی باشه که شما میگی. افرادی با این نوع اهداف پیدا میشند و عدشون هم کم نیست، ولی باز فکر نمیکنم که در اکثریت باشند.
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط سپهر نمایش پست ها
    من نگفتم منظورت این بود، من گفتم منطقت اینجوری بود و (حداقل به نظر من) روش نتیجه گیریت غلطه.

قضیه خبر نداشتن از ارز دانشجویی هم فقط مربوط به دانشجوهای انگلیس نیست. اصلا قبل از جریانات افزایش قیمت ارز کمتر کسی میرفت سراغ ارز دانشجویی چون واقعا تفاوت عمده ای وجود نداشت. ولی از وقتی که اوضاع ارز به هم ریخته یک سری که رفتند دنبالش خبر دارند و خیلی ها (چه انگلیس و چه بقیه کشور ها) هنوز بی خبرند. این حرفم کاملا از آماری که خود وزارت علوم درباره مراجعه کنندگان میده مشخصه.

حرفی که درباره جو دانشجویان انگلیس زدی هم تا حدی درسته ولی فکر نکنم به این شدتی باشه که شما میگی. افرادی با این نوع اهداف پیدا میشند و عدشون هم کم نیست، ولی باز فکر نمیکنم که در اکثریت باشند.
    چرا اتفاقا اینطوریند. شما خیلی به کسانی که میاند اینجا کامنت میذارند نگاه نکن خیلیهاشون کامنت نمیذارند ولی پشت سر پیام خصوصی میدند. تعداد خیلی زیادی از متقاضیان ویزای دانشجویی انگلیس برای دوره های زبان هستند که شما خیلی کم اینجا میبینیدشون. شما جامعه ایرانیهای انگلیس رو هم ببینید اکثرا پناهنده هستند و شما اون جو کانادا و آمریکا رو اینجا نمیبینید. خیلی از ایرانیهای اینجا نمیدونند که اصولا انگلیس به جز پناهندگی روش دیگه ای هم برای اقامت داره!!!! درنتیجه من دیدم خیلی دانشجوهایی که میاند اینجا اگر هم هدفشون این نباشه با دیدن این جو به طرفش میرند. برای همینه که ندادن ارز دانشجویی و تایید نکردن مدارک انگلیس به نظر اثری کمتر از 10 درصد رو متقاضیان انگلیس داره این حرف رو هم الکی نمیگم چون من موارد دانشجویی خیلی زیادی دیدم و میبینم. اون ده درصد همون کسانی هستند که به قول شما دنبال ارز دانشجویی و مساله سربازی هستند. مشکل اصلی که الان باعث شده تقاضای انگلیس و این فروم خالی بشه بحث سفارته وگرنه فردا مشکل سفارت مرتفع بشه میتونید برید تو ابوظبی ببینید کیا دارند برای انگلیس اقدام میکنند و اصلا هم براشون ارز دانشجویی مهم نیست.

ApplyAbroad Guru

البته حرف من یا شما هرکدام درست باشد به هر حال فرقی به حال دانشجویان نمیکند چون به هر حال سفارت تعطیل، پرینهای ایرانی قابل قبول نیست و ارز دانشجویی هم داده نمیشود!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    البته حرف من یا شما هرکدام درست باشد به هر حال فرقی به حال دانشجویان نمیکند چون به هر حال سفارت تعطیل، پرینهای ایرانی قابل قبول نیست و ارز دانشجویی هم داده نمیشود!!!

درسته که اینایی که گفتین واقعیته و الان مهم نیست . ولی در کل نمی دونم توی تابستون که خیلی از دانشجو ها از جمله خودم می خوان هم ارز دانشجویی و هم ویزا بگیرن چه اتفاقی واسشون مییوفته و برنامه ریزی که 1 یا 2 سال کردن واسه انگلیس چی میشه!!!!؟؟؟؟ ادم نمی دونه بره یا نه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sby نمایش پست ها
    درسته که اینایی که گفتین واقعیته و الان مهم نیست . ولی در کل نمی دونم توی تابستون که خیلی از دانشجو ها از جمله خودم می خوان هم ارز دانشجویی و هم ویزا بگیرن چه اتفاقی واسشون مییوفته و برنامه ریزی که 1 یا 2 سال کردن واسه انگلیس چی میشه!!!!؟؟؟؟ ادم نمی دونه بره یا نه؟
    حتما به فکر کشور جایگزین باشید چون اگر وضعیت به همین شکل بمونه شاید نتونید برید و ویزا بگیرید. البته خبرهای زیادی هست که سفارت داره دنبال راه حل میگرده ولی خودتون متکی به انگلیس نکنید.

Junior Member Hwoarang آواتار ها

دوستان کسی دقیق اطلاع داره که بلاخره تکلیف چیه؟ واسه انگلیس معافیت تحصیلی میدن یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moyamos نمایش پست ها
    چیزی که به من گفتن این بود. ولی گفتن 70% کسانی که اقدام کردند ویزا نگرفتن و به فکر کشور های دیگه هم باش. تازه خود طرف بهم گفت که حتی اگه به کشور دیگه ای بری و از اونجا به انگلیس بری واسه تحصیل هیچ اشکالی نداره و برات اینجا مدارکتو اصلاح می کنیم!

حتی من پرسیدم واسه انگلیس دارم سوال می کنم، مطمئن هستید!؟ گفت مشکلی نیست. البته ازم پرسید که ارشدتو داخل گرفتی که گفتم آره.

شاید بعضی وقت ها بهتر باشه از طریق مقام های پایین تر که کارا رو انجام می دن اقدام کنی!
    از کرده های خویش هیچ هراسان مباش و بی سرپرست شان مگذار! پشیمانی کار پسندیده ای نیست.
    فریدریش نیچه, غروب بتان.

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication Eng MSc,Bologna university

دوستان این وضع برای دانشگاه های ایرلند هم همینطوریه؟مدارک اونا هم دیگه قابل قبول نیست؟

Junior Member

دوستان من از دانشگاه IUPUI آمریکا پذیرش گرفتم با فاند و از داشگاه منچستر انگلیس هم همین طور ولی الان نمی دونم که کدام یکی را باید انتخاب کنم، فاند آمریکا شامل ماهیانه 1500 دلار است، البته هزینه های دانشگاه را هم پرداخت می کنند ، لطفا من را راهنمایی کنید بگید چه معیارهایی را باید در نظر بگیرم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zno نمایش پست ها
    دوستان من از دانشگاه IUPUI آمریکا پذیرش گرفتم با فاند و از داشگاه منچستر انگلیس هم همین طور ولی الان نمی دونم که کدام یکی را باید انتخاب کنم، فاند آمریکا شامل ماهیانه 1500 دلار است، البته هزینه های دانشگاه را هم پرداخت می کنند ، لطفا من را راهنمایی کنید بگید چه معیارهایی را باید در نظر بگیرم
    در شرایط کنونی حتما آمریکا رو انتخاب کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zno نمایش پست ها
    میتونم بپرسم رشتتون چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)