صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: تاثیر تعداد و نوع واحدهای گذرانده شده بر شانس پذیرش

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : تاثیر تعداد و نوع واحدهای گذرانده شده بر شانس پذیرش

نوشته اصلی توسط reza_karimi76
    سلام خدمت دوستان عزیز

من الان ترم 2 کارشناسی ارشد خواجه نصیر رشته برق هستم. من قبلا برای لیسانس اپلای کردم ولی قبول نشدم
    بنابراین رفتم و ارشد خوندم. الانم دارم روی زبان و GRE کار می کنم و معدلم هم تا ترم دو تقریبا 17 است. می خواستم برای ترم 3 برای دکترا اقدام کنم اما نمی دونم که برای گرفتن مدارک ارشد به مشکل بر می خورم یا نه. البته تمام مدارک لیسانسمو دارم و همچنین سربازیم رفتم. ارشدم هم شبانه هستم. به طور قطع تا ترم 3 فقط عنوان پروژم مشخص میشه و نهایتا 20 واحد پاس می کنم. آیا این باعث نمیشه که شانس اپلای پایین بیاد. چون اکثر استاد ها در ایمیل ها و مصاحبه ها از دانشجو درباره پروژه فوق سوال می کنند و همچنین مقالات. خوب قاعدتا من تا ترم 3 هیچ کدام از این موارد را ندارم. حالا به نظر شما اپلای کنم یا نه؟ آیا بهتر نیست که فوقم را تمام کنم و چند تا مقاله بدهم و بعد اپلای کنم؟ در ضمن لیسانسم هم در دانشگاه دولتی یزد بودم با معدل 15. برای زبان و GRE هم مشکلی ندارم چون قبلا امتحان دادم ولی دیگه اعتبار ندارند.

خیلی ممنون میشم که جواب منو بدین

دوست عزیز شما اگه برای دکتری پیوسته اپلای می کنید اگر معدل لیسانس شما بالاست مثلا 18 به بالا می توانید بدون ارائه مدرک کارشناسی ارشد اقدام کنید ولی اگر برای دکتری ناپیوسته می خوای اپلای کنی بدون ارائه دانشنامه و ریز نمرات امکان نداره پذیرش و بورس بگیری پس اول درست را تموم کن بعد. مگر بخوای ارشد دوباره بگیری!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

پیش فرض پاسخ : تاثیر تعداد و نوع واحدهای گذرانده شده بر شانس پذیرش

دوستان به نظرتون حداقل واحد های ارشد که نمره ی آنها در زمان ارسال درخواست پذیرش مشخص باشه ، باید چندتا باشه؟
    از بدبختی های مملکت من این است که به ورودی ها توجه میکنند نه خروجی ها. گیریم نفر اول المپیاد ، گیریم نفر اول کنکور ، گیریم شاگرد اول دانشگاه ، گیریم .....نتیجه اش چه بود؟ چرا کسی از نتیجه ها سوال نمیکند ، سوال است برای من!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)