صفحه 13 از 54 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 532

موضوع: تحصیل در اوکراین

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در اوکراین

نقل قول نوشته اصلی توسط SaidJan نمایش پست ها
    درود
    یکی از موسسات توی شیراز میگه واسه زبان روسی یک ساله در اوکراین 6 هزار دلار باید بدیم. ولی توی این سایت و سایت های دانشگاه ها خوندم که هزینش واسه یک سال 1800 دلار هست. نظرتون چیه ؟ چکار کنم؟
    بعد هم گفت که هزینه تحصیل در دانشگاه در رشته موردنظر سالی حداکثر 5هزار دلار میشه. راست میگه؟
    و اینکه اونجا راحت کار گیر میاد که بتونم قسمتی از هزینه هامو خودم بدم ؟ چه کاری مثلا؟

با سپاس
    خیلی گرون قیمت داده بهتون.
    همون 1800 درسته

ممنون
    درمورد کار نگفتین. گیر میاد بعد از اینکه زبانمون خوب شد ؟

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط SaidJan نمایش پست ها
    ممنون
    درمورد کار نگفتین. گیر میاد بعد از اینکه زبانمون خوب شد ؟
    سلام
    کار که بصورت قانونی گیر نمیاد.یعنی اصلا قانونی نیست کار کردن با ویزای دانشجویی.اما من یه استاد زبان روسی داشتم که حدود 8سال اوکراین درس خوانده بود.می گفت از سال سوم به بعد تو یه رستوران کار میکرد.حقوقشم هزینه هاشو پوشش میداد
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

بابا این همه کار میشه تو نت کرد حتما باید برین تو رستوران یا تو یه جای دیگه کار کنید که بهش بگن کار

Junior Member LayhO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Kharkov National Automobile and Highway University- Kharkov_Ukraine

واقعا نمیدونم دوستان چه تصوری از اوکراین دارند، اوکراین کشوری کاملا نوپا، به مردمی در سطح فرهنگی خیلی متوسط (حتی پایین تر ایران) هست. در اروپای شرقی و با آثار جامانده از کمنیسم و اینگونه موارد، زبان روسی زبانی هست که باید قبلا نسبت به اون اطلاعات اولیه رو داشته و بعد داخل کلاس روسی دانشگاه شوید(پادفکت) ((پادگاتاویتلنام فاکولتیت) ، فرهنگ ها متفاوته، اکراین خیلی متوسطه، پزشکی جالبی نداره، رشوه خواری در کشور بیداد میکنه، بچه ها برای نمره گرفتن از دانشگاه شدیدا مشکل دارند، پشتکار ایرانیان برای زبان روسی وجود نداره، خیلی ها ضعیف کلاس میرند و باید از دیسکو ها و کازینو ها باید جمعشون کرد. امنیت اکراین شدیدا ضعیف ـه. پیشنهاد من به دوستان اینه که اگر در خود ایران در دانشگاه قابل قبولی مشغول به تحصیل هستند ، دور اروپای شرقی رو خط بکشند.
    من چند ساله اینجا دانشجو هستم، اگر کسی از شماها به زبان روسی کاملا تسلط داره، میتونه اکراین جای معمولی برای اون باشه. چون باید گلیم خودشو از آب بکشه بیرون، ببینید ، آمدن اینجا کسی رو میطلبه که به دور از فکر خارج مثل آمریکا رو داشته باشه یا درجه تحمل خوبی داشته باشه. بعد از عادت کردن به فرهنگ و مردم اکراین و قاطی شدن باهاشون ، شرایط بهتر خواهد شد.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط LayhO نمایش پست ها
    واقعا نمیدونم دوستان چه تصوری از اوکراین دارند، اوکراین کشوری کاملا نوپا، به مردمی در سطح فرهنگی خیلی متوسط (حتی پایین تر ایران) هست. در اروپای شرقی و با آثار جامانده از کمنیسم و اینگونه موارد، زبان روسی زبانی هست که باید قبلا نسبت به اون اطلاعات اولیه رو داشته و بعد داخل کلاس روسی دانشگاه شوید(پادفکت) ((پادگاتاویتلنام فاکولتیت) ، فرهنگ ها متفاوته، اکراین خیلی متوسطه، پزشکی جالبی نداره، رشوه خواری در کشور بیداد میکنه، بچه ها برای نمره گرفتن از دانشگاه شدیدا مشکل دارند، پشتکار ایرانیان برای زبان روسی وجود نداره، خیلی ها ضعیف کلاس میرند و باید از دیسکو ها و کازینو ها باید جمعشون کرد. امنیت اکراین شدیدا ضعیف ـه. پیشنهاد من به دوستان اینه که اگر در خود ایران در دانشگاه قابل قبولی مشغول به تحصیل هستند ، دور اروپای شرقی رو خط بکشند.
    من چند ساله اینجا دانشجو هستم، اگر کسی از شماها به زبان روسی کاملا تسلط داره، میتونه اکراین جای معمولی برای اون باشه. چون باید گلیم خودشو از آب بکشه بیرون، ببینید ، آمدن اینجا کسی رو میطلبه که به دور از فکر خارج مثل آمریکا رو داشته باشه یا درجه تحمل خوبی داشته باشه. بعد از عادت کردن به فرهنگ و مردم اکراین و قاطی شدن باهاشون ، شرایط بهتر خواهد شد.
    سلام
    دوست عزیز یک نکته ای رو ظاهرا در اینجا دوستان بهش توجه ندارند!
    دوستانی که اینجت میان توی فروم اکراین و روسیه و ... طبعا امکان اینکه به کشورهایی مثل آمریکا و .... فکر کنند رو ندارند به هر دلیل (سطح علمی مورد نیاز.داشتن قبولی در رشته مورد نظر .شرط مدرک زبان کشور مقصد و...) پس بیخود اینجا نباید اکراین رو با آمریکا!!! سنجید
    عموم دوستانی هم که اکراین میان برای رشته های وزارت بهداشت مثل پزشکی و دارو و دندون و ... هست که طبعا امکان قبول شدن در دانشگاه خوب در ایران رو ندارند
    به نظر من بحث فقط در مورد خود شرایط تحصیلی و کیفیت دانشگاه ها و .. بره بهتره.
    نظرتون رو میخواستم راجع به سطح دانشگاهی مثل بوگامولتس در برابر دانشگاه های پزشکی در ایران(غیر از تهران و بهشتی و مستقر در تهران ها!!!) بدونم

سلام بچه ها ، سروش جان من با نیمه ی اول صحبتات موافق نیستم .
    اول از همه باید بگم تحصیل در روسیه خیلی خیلی بهتر از تحصیل تو دانشگاه های اکراین و دیگر کشورهای اروپای شرقیه ضمنا این رو هم درنظر بگیرید که در روسیه رشته های علوم پایه ، هوافضا ، پزشکی واقعا اگه نگم بهتر از دانشگاه های آمریکا و انگلیسه ،مطمئن باش چیزی کمتر نداره ، و البته قیمت ها هم آنچنان کمتر نیستا!
    من قیمتهای ام گئو رشته ی علوم سیاسی رو گرفتم فقط شهریه با خوابگاه 11000 دلاره! تازه علوم سیاسی آنچنان نیازی به کارگاه و آزمایشگاه نداره.
    برو قیمت های پزشکی رو بپرس مغزت سوت میکشه!
    بعد مزایای روسیه نسبت به کشورهای غرب اروپا به نظر من نزدیکتر بودن از لحاظ مسافت و واقعا امنیت بیشتر و آسون تر بودن گرفتن ویزا و ...
    چندتا از آشناهای پدرم (و خودش که روسیه رفته ) خیلی از فرهنگ و مردم و سطح دانشگاه هاش تعریف می کنن.
    در مجموع به نظر من اگه می خواید تو ایران نخونید و شرق اروپا درس بخونید فقط فقط فقط روسیه، چون اکراین و گرجستان و این کشورها خیلی از سیستم آموزشی و تقلب هایی
    که میشه بد شنیدم .
    با عرض پوزش.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

سلام بر دوستان!
    من امسال از فرانسه پذیرش گرفتم ولی متاسفانه ویزام رد شد و الان سرگردون موندم! الان این تصمیمو دارم که فعلا برای شروع دوباره تحصیلاتم یه سال بیام اوکراین و برای سال آینده دوباره برای یه کشور اروپایی اقدام کنم و این تصمیمو فقط از این بابت که اوکراین برای این یه سال خرج کمتری داره گرفتم. آیا الان میشه از دانشگاههای اوکراین برای ترم سپتامبر یا اکتبر پذیرش گرفت؟ ضمنا انگلیسی و فرانسه هم بلدم.
    ممنون
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    سلام بر دوستان!من امسال از فرانسه پذیرش گرفتم ولی متاسفانه ویزام رد شد و الان سرگردون موندم! الان این تصمیمو دارم که فعلا برای شروع دوباره تحصیلاتم یه سال بیام اوکراین و برای سال آینده دوباره برای یه کشور اروپایی اقدام کنم و این تصمیمو فقط از این بابت که اوکراین برای این یه سال خرج کمتری داره گرفتم. آیا الان میشه از دانشگاههای اوکراین برای ترم سپتامبر یا اکتبر پذیرش گرفت؟ ضمنا انگلیسی و فرانسه هم بلدم.ممنون
    براي چه رشته اي؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadinfo نمایش پست ها
    براي چه رشته اي؟
    مهندسی کامپیوتر یا برق.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)