صفحه 17 از 54 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 532

موضوع: تحصیل در اوکراین

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

پیش فرض پاسخ : تحصیل در اوکراین

به چه زبانی می خوای درس بخونی؟
    روسی اوکراینی انگلیسی؟
    چون هزینه هاشون متفاوته و شهر به شهر فرق می کنه. تو خارکف فقط به زبان روسی ارائه می شه .

ApplyAbroad Senior Veteran

با سلام

تو وب سایت دانشگاه National Technical University of Ukraine (Kiev Polytechnical Institute), Ukraine
    نوشته که:

You should have Ukrainian University's Bachelor Diploma to apply for a graduate study admission.

این یعنی اینکه برای اپلای ارشد باید کارشناسی رو تو خود اوکراین خونده باشیم؟!

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

اونی که لیسانس داره معمولا مستقیم فوقلیسانس ثبت نام می کنه اگه نشد سال 4 لیسانس رو از دوباره می خونه بستگی به خودت و دانشگاه داره دانشگاه های کیف به زبان اوکراینی هستش انگلیسی هم ممکنه باشه ولی پیشنهاد نمی شه. به علت هزینه بالا زندگی پیشنهاد می کنم یه شهر دیگه اوکراین رو انتخاب کنین.که دانشگاه هم تابید باشه هم رشته مورد نظر رو داشته باشه

ApplyAbroad Senior Veteran

سلام

داریوش جان خیلی ممنونم از راهنمایی تون.

برای تشکیل پرونده دادن تو وزارت علوم و صدور معافیت تحصیلی وزارت علوم میگه که باید پذیرش نهایی رو از دانشگاه داشته باشید یعنی پذیرش دوره ی ارشد و دوره ی زبان روسی یا اوکراینی باهم باید بگیرید.آیا دانشگاه های اوکراین چنین چیزی رو قبول می کنند و نامه پذیرش رو هر دو رو با هم میدن؟می دونم که باید از خود دانشگاه بپرسم اما شما تجربه ی چنین چیزی رو دارید و به نظرتون میشه هر دو رو با هم گرفت؟

ممنونم از لطفتون

نقل قول نوشته اصلی توسط dariush81 نمایش پست ها
    به چه زبانی می خوای درس بخونی؟
    روسی اوکراینی انگلیسی؟
    چون هزینه هاشون متفاوته و شهر به شهر فرق می کنه. تو خارکف فقط به زبان روسی ارائه می شه .
    من به انگلیسی مسلط ام و حتما میخوام دوره ام اینترنشنال باشه ک همش به انگلیسی باشه
    میشه اگه دانشگاهی تو اوکراین رو با این شرایط + مورد تایید وزارت علوم هم هست بگید یا لینک بزارید؟

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    سلام

داریوش جان خیلی ممنونم از راهنمایی تون.

برای تشکیل پرونده دادن تو وزارت علوم و صدور معافیت تحصیلی وزارت علوم میگه که باید پذیرش نهایی رو از دانشگاه داشته باشید یعنی پذیرش دوره ی ارشد و دوره ی زبان روسی یا اوکراینی باهم باید بگیرید.آیا دانشگاه های اوکراین چنین چیزی رو قبول می کنند و نامه پذیرش رو هر دو رو با هم میدن؟می دونم که باید از خود دانشگاه بپرسم اما شما تجربه ی چنین چیزی رو دارید و به نظرتون میشه هر دو رو با هم گرفت؟

ممنونم از لطفتون
    من به قوانین وزرات علوم زیاد اشنا نیستم .اما فکر می کنم برای معافیت تحصیلی می تونین وثیقه بزارین .برای پذیرش نهایی هم نمی شه پذیرش هر دو رو بگیرین. شما با سفارت تماس بگیرین قسمت خدمات دانشجویی بعد از اینکه اینجا ثبت نام کردین متونین بعد از چند ماه تو وزارت علوم تشکیل پرونده بدین. مثل خودم.اگه مدرک زبان انگلیسی دارین می تونین پذیرش رو مستقیم تو رشته مورد نظر بگیرین.

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood68 نمایش پست ها
    من به انگلیسی مسلط ام و حتما میخوام دوره ام اینترنشنال باشه ک همش به انگلیسی باشه
    میشه اگه دانشگاهی تو اوکراین رو با این شرایط + مورد تایید وزارت علوم هم هست بگید یا لینک بزارید؟
    شما بهتره از شرکت های که دانشجو به اوکراین می فرستن بپرسین.اونها بهتر می تونن راهنمایی کنن.بعد معمولا هزینه رشته ها به انگلیسی بیشتر از روسی هستش.

Banned

لیسانس نرم افزار دانشگاه آزاد تبریز با معدل 17.32 و آیلتس 6.5 کجاها می تونم پذیرش بگیرم؟
    ترجیحا تدریسش به زبان انگلیسی باشه.

Junior Member

دانشگاههای اوکراین برای خارجی ها پول میدی ثبت نام میکنی ! الان دلار شده 2300 ، نصیحت من به شما: عمر،پول، انرژیتون رو توی اوکراین از بین نبرید...برید اروپا ، آلمان، فرانسه....
    نقل قول نوشته اصلی توسط beygi1368 نمایش پست ها
    لیسانس نرم افزار دانشگاه آزاد تبریز با معدل 17.32 و آیلتس 6.5 کجاها می تونم پذیرش بگیرم؟
    ترجیحا تدریسش به زبان انگلیسی باشه.

Member Apolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics faculty, СПбГУ

Exclamation پاسخ : تحصیل در اوکراین

every one
    I never recommend Ukraine to study!!!!!!!! sorry but it's only a ..........please chnage your decision
    now in russia , there are many economical ans social problems that make problem even for students

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)