صفحه 2 از 54 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 532

موضوع: تحصیل در اوکراین

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

پیش فرض پاسخ : تحصیل در اوکراین

لیست دانشگاه های معتبر رشته های علوم پزشکی

http://edd.behdasht.gov.ir/uploads/178_281_motabar.htm

آخرین به روز رسانی سایت این وزارت خانه در تاریخ سه شنبه 6/5/1388بوده و بنده هیچ اطلاعیه ای در زمینه حذف دانشگاه های

اوکراین از آن لیست ندیدم.

http://edd.behdasht.gov.ir/

اگر اطلاعیه ای از خود وب سایت وزارت بهداشت دارید در فروم قرار دهید.

سلام.
    بنا بر اضهارات سایت وزارت بهداشت، مدرک پزشکی 2 دانشگاه :

دانشگاه دولتي كيف (بوگومولتس)Bogomolets National Medical University

آكادمي تخصصي پزشكي كيف Kyiv Medical Academy of Post-Graduate Education (P.L. Shupyk)

مورد ارزیابی قرار می گیرد و مورد قبول ایران هست.پس دوستان لطفا در رابطه با اظهار نظر ها دقت بیشتری بکنند و منابع معتبر(سایت وزارت خانه ها و ادارات و سازمان ها) را انتخاب کنند.چون بعضی وقت ها بعضی از روزنامه ها خبر های نادرستی رو اعلام می کنند.
    در ضمن برای مطمئن شدن از ارزیابی مدارک پزشکی این 2 دانشگاه حتما با وزارت علوم و وزارت بهداشت تماس بگیرید.
    در ضمن لطفا از بحث در این رابطه در این تاپیک خودداری کنید و در صورت داشتن اخبار جدید در رابطه با دانشگاه های اوکراین در صورت داشتن منبع معتبر(شامل موارد بالا که ذکر شد)تاپیک جدید با موضوع مرتبط ایجاد کنید.

موفق و پیروز باشید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

با وزارت بهداشت بخش ارزشیابی تماس گرفتم.غیر قابل ارزشیابی بودن را تایید کردند.

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadinfo
    با وزارت بهداشت بخش ارزشیابی تماس گرفتم.غیر قابل ارزشیابی بودن را تایید کردند.
    با سلام
    همه ی دانشگاه ها و رشته ها؟ حتی هوافضا؟

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinRC
    با سلام
    همه ی دانشگاه ها و رشته ها؟ حتی هوافضا؟
    سلام

حسین جان مهندسی هوافضا و کلا مهندسی ها هیچ ربطی به وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی نداره. اونها زیر نظر وزارت علوم هستن.

موفق باشید

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

اون مورد که گفتم و منبع هم دادم دقیقا ذکر شده که وزارت بهداشت (داروسازی , پزشکی , دندانپزشکی ) , برای رشته های دیگر باید برید وزارت علوم که خوب اونجا هم طبق ظوابط خودشون با امتحان گرفتن و مصاحبه مدارک رو ارزشیابی خواهند کرد.

دوستانی که قصد اقدام برای رشته های پزشکی در اوکراین دارند حتما با وزارت بهداشت تماس بگیرند تا از صحت کامل این ادعا با خبر بشوند.چون هیچ چیزی معلوم نیست و نمی توان حرف روزنامه ها را منبع مطمئنی دانست.
    در ضمن این فقط در رابطه با رشته های پزشکی هست و ربطی به رشته های مهندسی و علوم پایه و انسانی ندارد.
    موفق باشید.

سلام، سه‌تا سوال داشتم که راستش هر چی گشتم مطرح نشده بودن.

اول اینکه قیمت‌هایی که برای اجاره خونه در این وب سایت هست بر اساس ماهیانه است یا روزانه؟ یا اینکه اصلا این سایت معتبر هست؟ یعنی واقعا انقدر اجاره خونه پایینه؟
    http://www.rentapartments.com.ua/eapp_kiev2.html

دوم اینکه من برادرم دیپلم کار و دانش داره از رشته کامپیوتر، اون امکان رفتن به اوکراین برای ادامه تحصیل رو داره برای مقطع کاردانی موسیقی؟

سوم اینکه من خودم در مقطع کاردانی دانشجوی کامپیوتر دانشگاه آزاد هستم و دیپلم کامپیوتر فنی و حرفه‌ای دارم، امکانش هست که بتونم انصراف بدم و برای کاردانی به دانشگاه‌های اوکراین برم و رشته‌ای بجز رشته‌های مرتبط با کامپیوتر بخونم؟ چون اصلا دانشگاه آزاد نه صرف اقتصادی داره و نه استاد درست و حسابی داره و فقط مدرک میده!

نقل قول نوشته اصلی توسط komeil4life نمایش پست ها
    سلام، سه‌تا سوال داشتم که راستش هر چی گشتم مطرح نشده بودن.

اول اینکه قیمت‌هایی که برای اجاره خونه در این وب سایت هست بر اساس ماهیانه است یا روزانه؟ یا اینکه اصلا این سایت معتبر هست؟ یعنی واقعا انقدر اجاره خونه پایینه؟
    http://www.rentapartments.com.ua/eapp_kiev2.html

دوم اینکه من برادرم دیپلم کار و دانش داره از رشته کامپیوتر، اون امکان رفتن به اوکراین برای ادامه تحصیل رو داره برای مقطع کاردانی موسیقی؟

سوم اینکه من خودم در مقطع کاردانی دانشجوی کامپیوتر دانشگاه آزاد هستم و دیپلم کامپیوتر فنی و حرفه‌ای دارم، امکانش هست که بتونم انصراف بدم و برای کاردانی به دانشگاه‌های اوکراین برم و رشته‌ای بجز رشته‌های مرتبط با کامپیوتر بخونم؟ چون اصلا دانشگاه آزاد نه صرف اقتصادی داره و نه استاد درست و حسابی داره و فقط مدرک میده!

سلام دوست عزیز.

در رابطه با قیمت اجاره خونه در اون سایت اجاره رو به صورت روزانه زده.اجاره خونه در کیف (پایتخت اوکراین) بالاست.مثلا دوست من و بردارش یه خونه 2 خوابه رو ماهی 650 دلار اجاره کردند.اما خب می تونید از خوابگاه دانشگاه استفاده کنید و یه اتاق 2 نفره بگیرید که اجارش خیلی خیلی پایین تر از اجاره ی خونه هست و مزیتی که داره نزدیکی به دانشگاه هست.

در رابطه با برادرتون هم بله می تونه بره اوکراین فقط باید اول در اونجا در کلاس پادفک(کلاس آموزش زبان روسی و 3 تا درس مربوط به رشتش) رو بخونه بعد از اون وارد دانشگاه بشه و البته در مقطع کارشناسی شرکت می تونه بکنه نه کاردانی !

در رابطه با خودتون هم بله امکانش هست انصراف بدید و برید اوکراین درس بخونید.اما اول باید دوره پادفک رو در اوکراین بخونید بعد هر رشته ای خواستید بخونید و اون هم در مقطع کارشناسی نه کاردانی !

بازم سوالی بود در خدمتم.
    موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام بر همه دوستان

علی جان میتونم بپرسم شما از کجا متوجه شدید این اجاره روزانس؟ من که هرچی گشتم پیدا نکردم.

ولی دوستان اشتباه نکنید. کیف خیلی خیلی خیلی از تهران خودمون ارزونتره. مطمئن باشید شما با هرسطح مالی میتونید یک آپارتمان اجاره کنید.خوابگاه های دانشگاه های اوکراین به دانشجو های ایرانی توصیه نمیشه.

موفق باشید همگی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)