صفحه 20 از 54 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 532

موضوع: تحصیل در اوکراین

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

پیش فرض پاسخ : تحصیل در اوکراین

نقل قول نوشته اصلی توسط brotherhood نمایش پست ها
    سلام دوستان ...
    من الان کار و دانش برق میخونم و دیپلم 11 ساله میگیرم ولی میخام برای لیسانس کامپیوتر بخونم به زبان انگلیسی و نهایتا میتونم سالی 10 تومن خرج کنم.
    ایا دانشگاه خوبی میشناسین؟
    هزینه ها چقدر هستش؟
    این کشور از چین بهتره؟
    ایا کسی هست که در اوکراین رفته باشه چون چند تا سوال خصوصی دارم ... ممنون
    سلام
    حالا سوالاتتون چی هستش؟
    بله با 10 تومن میتونین اینجا رشته کامپیوتر به روسی بخونین.
    بستگی به شخصش داره کجا راحته هر کی نظر خودشو داره.
    اول هدفتون باید مشخص باشه .

Junior Member

سلام
    من واسه کارشناسی مهندسی جوش اقدام کردم اما قبلش باید برم دوره پادفک کسی اطلاعاتی در مورد پادفک داره سخته؟ اسونه؟من 10 شهریور اونجا کلاس پادفکم شرع میشه دانشگاه مدیریت 4250 تا هم شهریه ازم گرفتن به نظرتون زیاد نگرفتن؟اونجا میشه کار کرد؟اگه اره حدود ماهی چقدر

ممنون میشم اگه کسی پاسخ بده

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

نقل قول نوشته اصلی توسط eshtazi نمایش پست ها
    سلام
    من واسه کارشناسی مهندسی جوش اقدام کردم اما قبلش باید برم دوره پادفک کسی اطلاعاتی در مورد پادفک داره سخته؟ اسونه؟من 10 شهریور اونجا کلاس پادفکم شرع میشه دانشگاه مدیریت 4250 تا هم شهریه ازم گرفتن به نظرتون زیاد نگرفتن؟اونجا میشه کار کرد؟اگه اره حدود ماهی چقدر

ممنون میشم اگه کسی پاسخ بده
    درود
    پذیرشتون از کدوم شهره؟ فکر کنم کیف باشه.
    کار کردن بدون دونستن زبان نه. و اصولا غیر قانونیه.بعدش چه کاری؟

Junior Member

شهر کیف من از سال دوم میخوام کار کنم.چند وقت قبل چند تا مدرک بازرسی جوش بيــن المللـي گرفتم تکنسین برقم هستم مکانیکی ماشینای دیزلی هم بلدم در کل اچار فرانسم.داریوش در مورد پادفک برام بگو چطوریه؟حقیقتش من میخوام اگه بشه 2 3 سال اونجا بخونم بعدش از یه دانشگاه تو اروپا یا کانادا پذیرش بگیرمو برم اگه به نمرات خوب و درس خوندن باشه حله چون به رشتم علاقه دارم فقط امیدوارم اونجا پارتی بازی نباشه

Junior Member

اقا من دارم میرم کلاس زبان روسی استادم خودش تو کیف درس خونده 8 سال خیلی داره میترسونه منو میگه اکراینیا خیلی نزاد پرستن غیر خودشونو ادم حساب نمیکنن البته این استاد ما یه کم سوسوله دخترم هست میگه تو کیف بخوای خونه اجاره کنی دست کم باید ماهی 700 800 دلار اجاره بدی اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم بگه

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

شهر کیف من از سال دوم میخوام کار کنم.چند وقت قبل چند تا مدرک بازرسی جوش بيــن المللـي گرفتم تکنسین برقم هستم مکانیکی ماشینای دیزلی هم بلدم در کل اچار فرانسم.داریوش در مورد پادفک برام بگو چطوریه؟حقیقتش من میخوام اگه بشه 2 3 سال اونجا بخونم بعدش از یه دانشگاه تو اروپا یا کانادا پذیرش بگیرمو برم اگه به نمرات خوب و درس خوندن باشه حله چون به رشتم علاقه دارم فقط امیدوارم اونجا پارتی بازی نباشه
    حدس زدم کیف باید باشه هزینه ها تو کیف حداقل 2 برابر شهر های دیگه هست.
    پادفک سخت نیست نگران نباش چند هزار نفر تا حالا از اینجا مدرک گرفتن.
    راجبع کار باید بری بازار سیاه غیر قانونی کار کنی.

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

اقا من دارم میرم کلاس زبان روسی استادم خودش تو کیف درس خونده 8 سال خیلی داره میترسونه منو میگه اکراینیا خیلی نزاد پرستن غیر خودشونو ادم حساب نمیکنن البته این استاد ما یه کم سوسوله دخترم هست میگه تو کیف بخوای خونه اجاره کنی دست کم باید ماهی 700 800 دلار اجاره بدی اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم بگه
    درود
    نه نژاد پرست نیستن مردم ارومی هستن .اما گروه های نژاد پرست دارن در کلا از اسیایی ها و خاورمیانه خوششون نمیاد. اوایل فروپاشی مشکلات زیادی ایجاد کردن اینجا مخصوصا عربها.
    خوب خودت نباید رفتار مخاطره امیز داشته باشی. الان از نظر امنیتی و رفاه کیف د وضعیت خوبیه. و هر سالم بهتر میشه فقط شهر گرونی هستش و مورد علاقه من یک سال من کیف زندگی
    می کردم.

Junior Member

داریوش ما دانشگاهی یا دانشکده به نام مدیریت توی کیف داریم ؟من تو اینترنت سرچ کردم چیزی پیدا نکردم اخه شرکتی که کارای منو انجام میده واسه دوره پادفک میگه اونجارو انتخاب کنم 4250 دلارم هزینشه به این شرکت ها اعتمادی نیست اخه اگه اطلاعاتی داری ممنون میشم راهنماییم کنی

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

داریوش ما دانشگاهی یا دانشکده به نام مدیریت توی کیف داریم ؟من تو اینترنت سرچ کردم چیزی پیدا نکردم اخه شرکتی که کارای منو انجام میده واسه دوره پادفک میگه اونجارو انتخاب کنم 4250 دلارم هزینشه به این شرکت ها اعتمادی نیست اخه اگه اطلاعاتی داری ممنون میشم راهنماییم کنی
    اطلاعی ندارم. . این شرکت مورد تایید وزارت علوم هستش؟ بررسی کردی؟
    راجبع سایر هزینه ها چی بهت گفتن؟ ایا نماینده شون در طول دوره ازتون پشتیبانی می کنه.

Junior Member

اره معتبر ترین شرکتی که تو کار اعزام دانشجو به اکراین هست همینه ولی باهاشون حال نمیکنم یه جورین سخت میشه بهشون اعتماد کرد.ماهی 450 تا 500 دلار هزینه زندگیمه دانشگاهش مرکز شهره 755 هزار تومنم هزینه بلیط یک سالمه یه نفرم اونجا دارن میاد به استقبالمون تو فرودگاه تا یک سالم پشتیبانی میکنه.چیزایی که به من گفتم همیناست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)