صفحه 41 از 54 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 532

موضوع: تحصیل در اوکراین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در اوکراین

چرا فرومی با این همه اعضا و مدیر، کسی جوابگو نیست??!!!!
    بهرحال من سوالامو میپرسم.
    1. آیا اول باید برای پذیرش در رشته موردنظر مدارکمونو رو برای دانشگاه ایمیل کنیم که دعوتنامه بفرستن و بعد از اون برای وقت سفارت اقدام کنیم؟؟ و با ارسال همین مدارک بطور خودکار، دانشگاه با دیدن application form (که در اون اشاره شده به زبان روسی قصد تحصیل دارید یا انگلیسی) ما رو برای دوره ی روسی ثبت نام میکنه؟؟ یا نه؟؟
    دوستان لطفا اگر کسی طی امسال 2015 یا سال آینده اقدام کرده و پذیرش گرفته لطفا راهنمایی کنه. مرسی.

2. در سایت دانشگاهی که مدنظرمه نوشته که بعد از ارسال دعوتنامه فقط 2 ماه وقت دارید تا برای ویزا اقدام کنید و بعد از گرفتن ویزا طی 20 بعد از صدور ویزا باید وارد اوکراین بشید وگرنه ویزا باطل میشه و دانشگاه ثبت نام نمیکنه. پس با این حساب دقیقا کی باید برای دانشگاه مدارک رو فرستاد چون اصلا مثل دانشگاههای اروپای غربی هیییچ اشاره ای به ددلاین ارسال مدارک نکردن؟؟!!!

3. کسی به تازگی برای هوافضا اقدام کرده؟؟ نگرانم نکنه مثل سفارتهای دیگه رشته ام را شرط عدم ورودم به کشوری مثل اوکراین یا روسیه بدونن؟؟ آیا بتازگی کسی برای هوافضا از سفارت روسیه یا اوکراین ویزا گرفته؟؟؟

لطفا راهنمایی کنید چون جواب این سوالات برام خیلی مهمه.
    مرسی.

Junior Member

1. آیا اول باید برای پذیرش در رشته موردنظر مدارکمونو رو برای دانشگاه ایمیل کنیم که دعوتنامه بفرستن و بعد از اون برای وقت سفارت اقدام کنیم؟؟ و با ارسال همین مدارک بطور خودکار، دانشگاه با دیدن application form (که در اون اشاره شده به زبان روسی قصد تحصیل دارید یا انگلیسی) ما رو برای دوره ی روسی ثبت نام میکنه؟؟ یا نه؟؟
    دوستان لطفا اگر کسی طی امسال 2015 یا سال آینده اقدام کرده و پذیرش گرفته لطفا راهنمایی کنه. مرسی.

2. در سایت دانشگاهی که مدنظرمه نوشته که بعد از ارسال دعوتنامه فقط 2 ماه وقت دارید تا برای ویزا اقدام کنید و بعد از گرفتن ویزا طی 20 بعد از صدور ویزا باید وارد اوکراین بشید وگرنه ویزا باطل میشه و دانشگاه ثبت نام نمیکنه. پس با این حساب دقیقا کی باید برای دانشگاه مدارک رو فرستاد چون اصلا مثل دانشگاههای اروپای غربی هیییچ اشاره ای به ددلاین ارسال مدارک نکردن؟؟!!!

3. کسی به تازگی برای هوافضا اقدام کرده؟؟ نگرانم نکنه مثل سفارتهای دیگه رشته ام را شرط عدم ورودم به کشوری مثل اوکراین یا روسیه بدونن؟؟ آیا بتازگی کسی برای هوافضا از سفارت روسیه یا اوکراین ویزا گرفته؟؟؟

لطفا راهنمایی کنید چون جواب این سوالات برام خیلی مهمه.
    مرسی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان روسی - دانشگاه ملی زبان شناسی کیف

شما باید از طریق واسطه در اوکراین دعوتنامه بگیرید
    بعد از دریافت دعوتنامه به سفارت زنگ میزنید و شماره دعوتنامه را میگید و اونها به شما نوبت پیوند
    در دانشگاه هوافضا میتونید تحصیل کنید . دقیقا چه رشته را میخواهید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Thelia نمایش پست ها
    سلام دوستان فروم؛
    میخواستم اگر از اعضای فروم، کسی اطلاعاتی راجع به دانشگاه KHAI در خارکوف داره و یا برای این دانشگاه اپلای کرده یا مشغول به تحصیل هست ( بخصوص در رشته هوافضا در مقطع ارشد) ممنون میشم اعلام کنید تا بتونم سوالاتم رو بپرسم.
    چرا در خارکف میخواهید تحصیل کنید؟دانشگاه هوافضای کیف بهتره
    چه پرسشی در مورد این دانشگاه دارید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط gelavizh1234 نمایش پست ها
    سلام
    من و همسرم قصد ادامه تحصیل رو در اوکراین داریم، همسرم میخواد رشتش رو عوض کنه و پزشکی بخونه و خودم هم میخوام برای دکتری فیزیک اقدام کنم.
    چند تا سوال داشتم:
    1. برای ورود به رشته ای مثل پزشکی شرط سنی دارن؟
    2. برای خودم در مقطع دکتری امکان اخذ بورسیه هست؟
    3. مطالب مربوط به سال های قبل هست. هزینه های زندگی در اوکراین تغییر کرده یا نه؟
    4. هنوز مدارک مورد تایید وزارت علوم ایران هست؟
    شرط سنی است ولی در مورد لیسانس
    هزینه ها هم همونه هنوز
    بورسیه کامل نیست
    فقط برای اوکراینی ها هست بورسیه که اونم شرایطی داره
    پزشکی اوکراین دیگه مورد تایید نیست

Junior Member

سلام، ممنونم که جوابگو بودید.
    در مورد دانشگاه KPI کیف هم سرچ کردم برای هوافضا، اما گرایش هایی که داره آنچنان موردعلاقه من نیست! تنوع گرایشها در دانشگاه خارکوف برای هوافضا بیشتره.. البته این اطلاعات رو از سایت دانشگاهها استخراج کردم.
    دقیقا گرایشهای زیر برای مقطع مستر مدنظرم هست:

Rocket and space complexes
    Aerospace heat engineering
    Spacecraft engines and power plant
    Engines of rocket-space craft

سوالات من درباره این دانشگاه و کلاً اوکراین این هست که؛
    1. برای گرایشهای فوق که مرتبط با مباحث راکت و موتور هست ، آیا دانشگاه براحتی پذیرش میدهد؟ و آیا سفارت برای چنین گرایشهایی برای من مشکل ساز نخواهد شد؟؟؟ (مثل سایر کشورهای اروپایی و غیره که برای دریافت ویزای تحصیلی هوافضا سخت گیریهای خاصی دارند)
    2. سطح علمی دانشگاه KHAI چطوره؟
    3. آیا برای کورس زبان روسی همین دانشگاه بخونم؟
    4. سوال مهم دیگه ام در رابطه با گرفتن خونه در خارکوف هست، اگر اطلاعاتی در مورد اینکه امکان گرفتن خونه در نزدیکی دانشگاه و کلا شرایط گرفتن خونه دارید ممنون میشم راهنماییم کنید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadua نمایش پست ها
    شما باید از طریق واسطه در اوکراین دعوتنامه بگیرید
    بعد از دریافت دعوتنامه به سفارت زنگ میزنید و شماره دعوتنامه را میگید و اونها به شما نوبت پیوند
    در دانشگاه هوافضا میتونید تحصیل کنید . دقیقا چه رشته را میخواهید؟
    چرا از طریق واسطه؟؟ مگر دانشگاهها از طریق ایمیل پاسخگو نیستند؟؟
    و ضمنا مگر همونطور که در سایت دانشگاهها قید شده، بعد از ارسال مدارک توسط دانشجو، دانشگاه دعوتنامه رو از طریق پست ارسال نمیکنه؟؟!! پس چه نیازی به واسطه هست!!؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

چرا از طریق واسطه؟؟ مگر دانشگاهها از طریق ایمیل پاسخگو نیستند؟؟
    و ضمنا مگر همونطور که در سایت دانشگاهها قید شده، بعد از ارسال مدارک توسط دانشجو، دانشگاه دعوتنامه رو از طریق پست ارسال نمیکنه؟؟!! پس چه نیازی به واسطه هست!!؟
    من تا حالا ندیدم که دانشگاه پست کنه برای کسی
    اینجا آلمان نیست که از این خبرا باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه

در مورد دانشگاه KPI کیف هم سرچ کردم برای هوافضا، اما گرایش هایی که داره آنچنان موردعلاقه من نیست! تنوع گرایشها در دانشگاه خارکوف برای هوافضا بیشتره.. البته این اطلاعات رو از سایت دانشگاهها استخراج کردم.

1. برای گرایشهای فوق که مرتبط با مباحث راکت و موتور هست ، آیا دانشگاه براحتی پذیرش میدهد؟ و آیا سفارت برای چنین گرایشهایی برای من مشکل ساز نخواهد شد؟؟؟ (مثل سایر کشورهای اروپایی و غیره که برای دریافت ویزای تحصیلی هوافضا سخت گیریهای خاصی دارند)
    4. سوال مهم دیگه ام در رابطه با گرفتن خونه در خارکوف هست، اگر اطلاعاتی در مورد اینکه امکان گرفتن خونه در نزدیکی دانشگاه و کلا شرایط گرفتن خونه دارید ممنون میشم راهنماییم کنید؟
    دانشگاه کا پ ای دانشگاه پلیتکنیک هست
    شما باید دانشگاه نا او را ببینید که دانشگاه هوافضای کیف هست
    کورس زبان را هر دانشگاهی و هر شهری که بخونید فرقی نمیکنه
    سطح علمی دانشگاه کیف بهتره
    خونه را هم راحت میشه کرایه کرد . البته برای خارجیا سخت تر کرایه میدن
    شما از سفارت فقط ویزای دوره زبان را میگیرید
    ویزا برای ادامه تحصیل توی مقاطع بالاتر را توی اوکراین براتون تمدید میکنند

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

سلام
    هوافضا خارکف اسم خایی هست تخصصی تر و بهتره کی یف. ایرانی توش زیادتره خایی
    ولی بعضی از رشته ها با محدودیت کلاس و کارگاه روبرو می شید عملا تجربه عملی رو از دست می دید
    چیز دیگهی که حواستون باشه. اینه که روابط نزدیکی الان بین اوکراین با اروپا هست یکدفعه بنا به مسایلی
    جلوی تحصیلتون رو نگیرن . من روسیه رو اکیدا بهتون توصیه می کنم هم قوی تره از نظر علمی اوضاع
    مساعدتری داره می تونید به کشورهای دیگه از روسیه اپلای کنید.حداقل خیالتون راحتره.به طور جدی
    بهش فکر کنین.
    خارکف صنعتی تر از کی یف هست هر دو جا کی یف و خارکف زندگی کردم روسیه هم بودم.
    ویرایش توسط dariush81 : February 5th, 2016 در ساعت 04:27 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)