صفحه 42 از 54 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 532

موضوع: تحصیل در اوکراین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در اوکراین

بسیار ممنونم از دوستان عزیزی که وقت گذاشتند و سوالات منو پاسخگو بودند.

من کل تاپیک رو مطالعه کردم اما اطلاعات دقیقی راجع به قیمت های به روز اجاره خونه بدست نیاوردم چه در خارکف و چه در کیف؟
    ممنون میشم اگر اطلاعاتی راجع به مبلغ اجاره ی ماهانه ی یک سوییت مناسب در جاهای مختلف خارکف یا حتی کیف دارید، در اختیارم قرار بدید؟؟
    و اینکه از ابتدای ورود چقدر زمان میبره تا بتونم یک سوییت مناسب پیدا کنم؟؟ و چطوری؟
    اگر هم امکانش هست قبل از ورود جایی رو اجاره کنم یا در مورد اجاره خونه سایت خاصی هست که دربار رنت آپارتمانها در خارکف اطلاعاتی به من میده ممنون میشم راهنمایی کنید.
    باسپاس

Junior Member Carolina آواتار ها

سلام دوستان
    کسی میدونه آیا میشه برای مقطع لیسانس در اوکراین بدون داشتن مدرک زبان، پذیرش و ویزا گرفت؟
    یعنی وقتی رسیدی اونجا زبان بخونی- میشه؟
    یا اینکه از طریق کالج های زبان میشه ویزای اوکراین رو گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Carolina نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه آیا میشه برای مقطع لیسانس در اوکراین بدون داشتن مدرک زبان، پذیرش و ویزا گرفت؟
    یعنی وقتی رسیدی اونجا زبان بخونی- میشه؟
    یا اینکه از طریق کالج های زبان میشه ویزای اوکراین رو گرفت؟
    سلام
    شما دخترید یا پسر?
    اگه پسر هستید که مشکل نظام وظیفه دارید و برای لیسانس اجازه خوج ندارد اگر 18 سال تمام هستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    سلام
    شما دخترید یا پسر?
    اگه پسر هستید که مشکل نظام وظیفه دارید و برای لیسانس اجازه خوج ندارد اگر 18 سال تمام هستید.
    اگر دخترید بله بعضی کالج ها دوره شش ماهه یا نه ماهه دارمد ولی شما هم باید یه پیش زمینه ای داشته باشید برای رفع نیازهاتون.

اگر دخترید بله بعضی کالج ها دوره شش ماهه یا نه ماهه دارمد ولی شما هم باید یه پیش زمینه ای داشته باشید برای رفع نیازهاتون.

برای پسری که مشکل نظام وظیفه نداره سوال میکنم - این دوره ها شرایط سنی داره؟
    دوره های زبان انگلیسی هم هست ؟
    گرفتن پذیرش برای این دوره ها راحت هست؟ مدرک دیپلم کافیه؟
    و اینکه سفارت چه مدارکی برای این نوع ویزا میخواد؟

ممنونم

برای رشته ها فرق داره ولی عموما باید زیر 25 سال برای تحصیل در دوره پاتفک به زبان انگلیسی دانشگاه که واجم هم هست باید باشه.
    بیشتر کالج ها دوره زبان انگلیسی دارند حتی در دوره پاتفک درس اصلی همه رشته ها هم هست.
    آره گرفتن پذیرش ساده هست.دیپلم کافیه و پبش دانشگاهی رو میشه همون پاتفک معادل سازی کرد.
    صرفا پذیرش کالج یا پاتفک یا دوره زبان کافی است برای اخذ ویزا.

برای رشته ها فرق داره ولی عموما باید زیر 25 سال برای تحصیل در دوره پاتفک به زبان انگلیسی دانشگاه که واجم هم هست باید باشه.
    بیشتر کالج ها دوره زبان انگلیسی دارند حتی در دوره پاتفک درس اصلی همه رشته ها هم هست.
    آره گرفتن پذیرش ساده هست.دیپلم کافیه و پبش دانشگاهی رو میشه همون پاتفک معادل سازی کرد.
    صرفا پذیرش کالج یا پاتفک یا دوره زبان کافی است برای اخذ ویزا.
    ممنون از راهنماییتون
    چطوری میتونم برای این دوره های زبان اقدام کنم؟
    دوره ای که محدودیت سنی نداشته باشه هم هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Carolina نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    چطوری میتونم برای این دوره های زبان اقدام کنم؟
    دوره ای که محدودیت سنی نداشته باشه هم هست؟
    دو راه هست
    یک:خودتون رشته و دانشگاه مد نظرتون رو انتخاب میکنید و از طریق ایمیل دانشگاه با مسعول مربوطه مکاتبه میکنید بهتون میگن چه کار کنید.
    دوم: از طریق موسساتی که صرفا برای اروپای شرقی پذیرش میگیرند و لیست تمامی انها در سایت وزارت علوم و بهداشت هست کمک بگیریدچرا که اروپای شرقی یک سیستم مشخص و مشابه هم دارند.

دو راه هست
    یک:خودتون رشته و دانشگاه مد نظرتون رو انتخاب میکنید و از طریق ایمیل دانشگاه با مسعول مربوطه مکاتبه میکنید بهتون میگن چه کار کنید.
    دوم: از طریق موسساتی که صرفا برای اروپای شرقی پذیرش میگیرند و لیست تمامی انها در سایت وزارت علوم و بهداشت هست کمک بگیریدچرا که اروپای شرقی یک سیستم مشخص و مشابه هم دارند.
    بله دوره بدون محدودیت هم هست ولی غالبا برای تحصیل به زبان روسی یا کشورمقصد هست.

Junior Member

سلام دوستان داود هستم 18 ساله و با نمره دیپلمی بد(9.93).
    میخواستم چند تا سوالی رو که خیلی جاها جوابشو نگرفتم خدمتتون عرض کنم/
    -اولا برای ثبت نام در دانشگاه های اوکراین که نیازی به معدل دیپلم نیست؟/
    -دوما بنده چون یکی دو نفر گفتند و من بنا به گفته اون ها اقدام به تحقیق کردم و دیدم میگن ارزون اوکراینو انتخاب کردم،آیا کشور دیگه ای از نظر هزینه و مدرک دانشگاهی بهتر از اوکراین هست؟/
    -سوما الان میگن رشته هوافضا خوب تره و مدرکش مورد قبول تره آیا تو ایران مورد قبوله یا نه .... تو کشورای اروپایی چی؟/
    --آخرین سوال این که میانگین هزینه زندگی برای یک دانشجو در یکسال چقدر هست؟ چون در مجارستان22میلیون بود اما یه شرکتی به من گفت در اوکراین 10-13 میلیون کل سال تموم میشه(سوال مهم من همینه)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)