صفحه 44 از 54 نخستنخست ... 3435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 532

موضوع: تحصیل در اوکراین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در اوکراین

نقل قول نوشته اصلی توسط farz1n نمایش پست ها
    سلام

خواستم درباره چند تا مساله مهم برای ویزای اوکراین به دوستان اطلاع بدم. به خاطر اینکه ندونستن این نکات کار خود من را عقب انداخته.
    سلام دوست عزیز، مرسی بخاطر اطلاعات مفیدی که در زمینه شرایط ویزا در فروم منتشر کردین. من قصد یادگیری زبان روسی از سطح پایه را دارم در یک موسسه زبان روسی در شهر خارکف و یا کیف ( حدودا برای مدت 3 ماه)، گفتن برام دعوت نامه می فرستن. میشه خواهش کنم بفرمایید سفارت برای این شرایط ویزا صادر میکنه؟؟؟ یا حتما باید دانشگاه باشه؟؟ الان جایی مشغول به کار نیستم ولی دفترچه بیمه دارم و آیا سفارت گواهی شغلی میخواد یا فقط موجودی حساب کافیه؟ موجودی حسابم 3 برابر هزینه تحصیل 3 ماهه ام هست. سفارت اوکراین شفاف نیستن و نمی دونم چقدر سختگیرن در این زمینه. مرسی از لطف شما

Junior Member

سلام خوبید دوستان. من میخوام برا پزشکی دانشگاه کارازین خارکف اقدام کنم.دوستان کسی هست در مورد سطح علمی دانشگاه و هزینه های تحصیل پاتفک و هزینه زندگی اوکراین راهنمایی کنید. ایا میشه برا ترم بهمن پاتفک اقدام کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان روسی - دانشگاه ملی زبان شناسی کیف

بهتره که پادفک را از شهریور شروع کنید . برای ترم بهمن فقط یه دانشگاه پذیرش میکنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان روسی - دانشگاه ملی زبان شناسی کیف

نقل قول نوشته اصلی توسط Kathy680 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، مرسی بخاطر اطلاعات مفیدی که در زمینه شرایط ویزا در فروم منتشر کردین. من قصد یادگیری زبان روسی از سطح پایه را دارم در یک موسسه زبان روسی در شهر خارکف و یا کیف ( حدودا برای مدت 3 ماه)، گفتن برام دعوت نامه می فرستن. میشه خواهش کنم بفرمایید سفارت برای این شرایط ویزا صادر میکنه؟؟؟ یا حتما باید دانشگاه باشه؟؟ الان جایی مشغول به کار نیستم ولی دفترچه بیمه دارم و آیا سفارت گواهی شغلی میخواد یا فقط موجودی حساب کافیه؟ موجودی حسابم 3 برابر هزینه تحصیل 3 ماهه ام هست. سفارت اوکراین شفاف نیستن و نمی دونم چقدر سختگیرن در این زمینه. مرسی از لطف شما
    شما باید برای ثبت نام دانشگاه مدرک پادفک داشته باشید . مدت دوره هم حدودا 8 تا ده ماهه . پادفک هم در دانشگاه های رسمی اوکراین برگزار میشه. برای ویزای تحیلی گواهی اشتغال لازم نیست

رشته پزشکی از نظر سنی در این کشور، محدودیتی داره ؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    این مسئله که میگید برای لیسانس شرایط سنی وجود داره رو از چه منبعی میگید من یه دانشگاه پیدا کردم که هیچ چیزی در مورد محدودیت سنی توش پیدا نکردم
    و اینکه آیا مدارک دانشگاههای اوکراین برای ادامه تحصیل در کشورهایی مثل آلمان و فنلاند و ... معتبره ؟

سلام دوستان خواستم بدونم راسته که میگن اوکراین نا امنه؟؟؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط panizzzzzz نمایش پست ها
    سلام دوستان خواستم بدونم راسته که میگن اوکراین نا امنه؟؟؟
    سلام
    نه مگه سوریه یا عراقه؟! مشکلی نیست

Banned
    رشته و دانشگاه
    اوکراین

سلام
    بجز در منطقه شرقی (شهر های دونتسک و لوهانسک) که در سایت سفارت جمهوری اسلامی ایران درج شده دیگر مناطق و پایتخت امن هست ،ولی خوب فعلا اوضاع جنگی بحساب میاد

سلام،من مي خواستم به زبان انگليسي درس بخونم،ولي خيلي مي ترسم درسارو متوجه نشم،زبانم در حد intermediate هست.به نظرتون مي تونم بفهمم؟يه سوال ديگه داشتم،وضعيت خوابگاهاش چطوره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)