صفحه 47 از 54 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 532

موضوع: تحصیل در اوکراین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    dandanpezeshki

پیش فرض پاسخ : تحصیل در اوکراین

سلام دانشگاه هزینش ۳۵۰۰ دلار هستش بیمه‌ سالانه ماکسیمم ۵۰ دلار هر سال هم باید پرداخت بشه برای خوابگاه هم ماهی‌ ۸۰ دلار را تقریبا در نظر بگیرید،

سلام دوستان
    من قصد دارم واسه دوره ی پادفک روسی کازان اقدام کنم.نظرتون راجب دانشگاه کازان چیه؟از طرفی سر یه دو راهی موندم که اذیتم میکنه. دانشگاه شفچنکو اوکراین هم شرایط منو پذیرفته و امکان تحصیل در اونجا هم برام فراهمه الان موندم بین کازان و شفچنکو کدومو انتخاب کنم.
    از نظر سطح اموزشی و امکانات تحصیلی هردو در یه سطح هستن.
    از نظر شهریه گذروندن دوره روسی در روسیه و انگلیسی در شفچنکو یه قیمت درمیاد.
    میمونه اینده ای که واسه یه فارغ التحصیل از روسیه و اوکراین هست.... من دلم میخواد بتونم واس تخصص برم امریکا یا کشورای تراز اول اروپا... اوکراین جزو اروپای شرقی هست و کم کم داره راهشو برا جزو اتحادیه شدن باز میکنه.... و الان اوضاع سیاسی روسیه جالب نیست گرچه این مورد قابل پیش بینی هم نیست.
    حالا مشکل دیگه میمونه اول هزینه زندگی توی هردو کشور هست و دوم اینکه من برم اوکراین انگلیسی بخونم باز هم ب مشکل خواهم خورد برا ارتباط با مردم و موقع وارد بیمارستان شدن و...
    اما روسیه این مشکلو نداره...
    از طرف دیگه من امیدوار بودم اگه برم اوکراین اون دوره ی انگلیسی رو که میگذرونم کنارش مدرک زبانمم بگیرم و اونقدر قوی شم که ازمون ایمت ایتالیا رو هم شرکت کنم و شانسمو واس اونجا هم امتحان اگرم نتونستم قبول شم پزشکیمو داشته باشم و راحت وارد کورس پزشکی شم...
    میدونم هم خدارو خواستنه هم خرما....
    و باتوجه به دورنمای که برا ایندم دارم نظرتون چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shaqayeq_te نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قصد دارم واسه دوره ی پادفک روسی کازان اقدام کنم.نظرتون راجب دانشگاه کازان چیه؟از طرفی سر یه دو راهی موندم که اذیتم میکنه. دانشگاه شفچنکو اوکراین هم شرایط منو پذیرفته و امکان تحصیل در اونجا هم برام فراهمه الان موندم بین کازان و شفچنکو کدومو انتخاب کنم.
    از نظر سطح اموزشی و امکانات تحصیلی هردو در یه سطح هستن.
    از نظر شهریه گذروندن دوره روسی در روسیه و انگلیسی در شفچنکو یه قیمت درمیاد.
    میمونه اینده ای که واسه یه فارغ التحصیل از روسیه و اوکراین هست.... من دلم میخواد بتونم واس تخصص برم امریکا یا کشورای تراز اول اروپا... اوکراین جزو اروپای شرقی هست و کم کم داره راهشو برا جزو اتحادیه شدن باز میکنه.... و الان اوضاع سیاسی روسیه جالب نیست گرچه این مورد قابل پیش بینی هم نیست.
    حالا مشکل دیگه میمونه اول هزینه زندگی توی هردو کشور هست و دوم اینکه من برم اوکراین انگلیسی بخونم باز هم ب مشکل خواهم خورد برا ارتباط با مردم و موقع وارد بیمارستان شدن و...
    اما روسیه این مشکلو نداره...
    از طرف دیگه من امیدوار بودم اگه برم اوکراین اون دوره ی انگلیسی رو که میگذرونم کنارش مدرک زبانمم بگیرم و اونقدر قوی شم که ازمون ایمت ایتالیا رو هم شرکت کنم و شانسمو واس اونجا هم امتحان اگرم نتونستم قبول شم پزشکیمو داشته باشم و راحت وارد کورس پزشکی شم...
    میدونم هم خدارو خواستنه هم خرما....
    و باتوجه به دورنمای که برا ایندم دارم نظرتون چیه؟
    سلام
    من یه عنوان برادر بزرگتر شما اکیدا پیشنهاد میکنم هر جا هر رشته ای خواستید تحصیل کنید به هیچ عنوان وارد کورس روسی اون رشته نشید.
    علی الخصوص شما که هدفتون اپلای تخصص برای کشورهای انگلیسی زبان هست.پس بهتره عمومی رو دوره انگلیسی شفچنکو یا کارازین اوکراین یا رودن روسیه بخوانید.،برای پزشکی و دندانپزشکی
    و برای داروسازی فقط فقط فقط، هند مقصد مناسبی است.

نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    سلام
    من یه عنوان برادر بزرگتر شما اکیدا پیشنهاد میکنم هر جا هر رشته ای خواستید تحصیل کنید به هیچ عنوان وارد کورس روسی اون رشته نشید.
    علی الخصوص شما که هدفتون اپلای تخصص برای کشورهای انگلیسی زبان هست.پس بهتره عمومی رو دوره انگلیسی شفچنکو یا کارازین اوکراین یا رودن روسیه بخوانید.،برای پزشکی و دندانپزشکی
    و برای داروسازی فقط فقط فقط، هند مقصد مناسبی است.
    ممنونم از نظرتون.
    چرا وارد کورس روسی نشم؟ اخه شنیدم سطح اموزشی در کورس روسی خیلی بهتر از زبان انگلیسیشون هست که

ممنونم از نظرتون.
    چرا وارد کورس روسی نشم؟ اخه شنیدم سطح اموزشی در کورس روسی خیلی بهتر از زبان انگلیسیشون هست که
    عزیزم شما که فردا روز می خوایین آزمون usmle امریکا یا هر آزمون دیگه ای رو بدید باید سطح انگلیسیتون بالا باشه.
    منابع روز دنیا الان به انگلیسی هست نه روسی...

Banned

ممنونم از نظرتون.
    سلام
    خواهرم ببخشید شما برای شهریور یا بهمن امسال میخوایید اقدام کنید؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    عزیزم شما که فردا روز می خوایین آزمون usmle امریکا یا هر آزمون دیگه ای رو بدید باید سطح انگلیسیتون بالا باشه.
    منابع روز دنیا الان به انگلیسی هست نه روسی...
    درست میفرمایید، ولی از طرفی دوره ی پزشکی عمومی یکی دوسال که نیست گذروندش تو یه کشور روسی زبان، من چجوری با مردم ارتباط برقرار کنم و وقتی وارد بیمارستان شدم انگلیسی بدردم نمیخوره که.... این منو خیلی مردد کرده

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehast96 نمایش پست ها
    سلام
    خواهرم ببخشید شما برای شهریور یا بهمن امسال میخوایید اقدام کنید؟!
    واسه شهریور

Junior Member

سلام
    يه سوال مهم داشتم
    واسه ي پزشكي اوكراين شرط سن هست؟؟؟
    بعضيا ميگن بايد زير ٣٠ باشه و اگر بالا ٢٥ باشه بايد ليسانس داشته باشيم
    اما بعضيا ميگن مهم نيست!!!

Junior Member

اين شرايط سني واسه پذيرش دانشگاه هست كه مهمه يا ويزاش؟
    اژانس اعزام دانشجو گفت دست خودمونه ما يه جوري واست رديفش ميكنيم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)