صفحه 50 از 54 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 532

موضوع: تحصیل در اوکراین

پیش فرض پاسخ : تحصیل در اوکراین

نقل قول نوشته اصلی توسط anna1370 نمایش پست ها
    الان دیگه برای اقدام پزشکی‌ دیر هستش خود دانشگاه هنوز ۱ دعوت نامه هم نداده تا اونجایی که می‌دونم از طرفی‌ وقت سفارت تا سپتامبر پر هستش البته اگر ‌همش چک کنید میتونید وقت گیر بیارید اما به نظر من الان دیگه دیر هستش به فکر عقب افتادن از کلاس‌ها و جبران آنها هم باید باشید
    عذرمیخوام برای دوره ی پادفک شفچنکو چی؟ دیره؟
    من میخوام برم پادفک شفچنکو و ٢١سالمه،معدلمم ١٩/٣۵هست.
    کاش میشد بیشتر سر بزنید دوست عزیز

شوچنکو هنوز پزشکی نیاورده و قراراست بیاره،حالا با هزارویک دلیل نتونست بیاره،چی کار می خواهید بکنید؟ کارازین هم که دبه درآوردو دوبرابر کرده شهریه هارو...به نظرم اگه پولش رو دارید برید مجارستان کخ هم حالا حالاها معتبره هم مدرکش ارزش داره نه اوکراین و روسیه که برای تایید هرجای دنیا علی الخصوص ایران درجا نزنید.چین هم که مصیبت یادگیری زبان چینی داره! واقعا فقط داروسازی هندیاقبرس مجارستان وچک و دندان مجارستان،روسیه،چین ارزش داره،کسی که کنکور پزشکی عمومی ایران رو قبول نشده بسیار براش سخته که بتونه امتخان ازمون ملی پزشکی و کارورزی رو قبول بشه.حداقل با مدرک مجارستان یا چک میشه راحت اروپا کار کرد ولی روسیه و چین و اوکراین چی؟! اصلا واسه پزشکی چیزی یاد میشه گرفت؟ بحث دارو و دندان و فیزیوتراپی جداست

نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    شوچنکو هنوز پزشکی نیاورده و قراراست بیاره،حالا با هزارویک دلیل نتونست بیاره،چی کار می خواهید بکنید؟ کارازین هم که دبه درآوردو دوبرابر کرده شهریه هارو...به نظرم اگه پولش رو دارید برید مجارستان کخ هم حالا حالاها معتبره هم مدرکش ارزش داره نه اوکراین و روسیه که برای تایید هرجای دنیا علی الخصوص ایران درجا نزنید.چین هم که مصیبت یادگیری زبان چینی داره! واقعا فقط داروسازی هندیاقبرس مجارستان وچک و دندان مجارستان،روسیه،چین ارزش داره،کسی که کنکور پزشکی عمومی ایران رو قبول نشده بسیار براش سخته که بتونه امتخان ازمون ملی پزشکی و کارورزی رو قبول بشه.حداقل با مدرک مجارستان یا چک میشه راحت اروپا کار کرد ولی روسیه و چین و اوکراین چی؟! اصلا واسه پزشکی چیزی یاد میشه گرفت؟ بحث دارو و دندان و فیزیوتراپی جداست
    شفچنکو پزشکی اورده و ازمون ورودی به انگلیسی قراره برگراز کنه!احتمالا تا الان هم برگذار شده!
    من اگه پول برا مجارستان داشتم میرفتم و نیاز انتخاب روسیه یا اوکراین نبود ولی هزینه تحصیل سالانه حدود٨۰تا١۰۰تومن میشه که من از پسش برنمیام.
    درضمن کنکور ایران دلیل خوبی برای این مقایسه شما نیست ، به عنوان مثال بنده نه از نظر معدل پایینم نه از نه از نظر رتبه ی کنکور که نتونم برم پزشکی پردیس همین ایرانو بخونم، ولی میخوام اگه قرار به صرف هزینه باشه توی سن پایین و توی یه کشور اینده دارتر تحصیل کرده باشم.
    بهرحال ممنون از نظرتون استفاده کردیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    2 تا از دوستان بنده فارغ التحصیل 2010 پزشکی اوکراین هستند
    یکی در آلمان و دیگری در آمریکا مشغول کار هستند
    خیلی جاهای بهتری نسبت به مجارستان هست ، فرانسه اتریش ، سوئیس آلمان ... با هزینه بیسار بسیار کمتر
    بنده پزشکی در ایران قبول شدم ولی بخاطر ارزشش در دنیا ترجیح دادم اوکراین بخونم
    سوالی بود درخدمتیم

Banned

سلام
    با مدرک علوم پزشکی اوکراین کجای دنیا میشه بدون امتحان ارزشیابی بی دغدغه کار کرد؟ اروپای غربی یا حتی روسیه نمیشه؟!

Banned

بعد در صورت بازگشت و قبولی امتحان ایران،ایا در دوره کارورزی داخل به فارغ التحصیلان خارج حقوق کارورزی داده میشود؟

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

نوشتن در مورد خدمات موسسات اعزام دانشجو تلگرام و تلفن خلاف قوانین سایت می باشد.
    مدیریت فروم

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehast96 نمایش پست ها
    سلام
    با مدرک علوم پزشکی اوکراین کجای دنیا میشه بدون امتحان ارزشیابی بی دغدغه کار کرد؟ اروپای غربی یا حتی روسیه نمیشه؟!
    فقط دانشگاه های کشورهایی که جزو اتحادیه اروپا هستن سیستم واحد دهی شون ECTS هستش و امکان کار بدون ارزشیابی دارن. اکراین جزو اروپا هست ولی جزو اتحادیه اروپا خیر!
    https://en.wikipedia.org/wiki/European_Union
    در مورد روسیه فکر میکنم امکانش باشه چون سیستم نمرات و واحدیشون مثل اینکه یکی هست

بعد در صورت بازگشت و قبولی امتحان ایران،ایا در دوره کارورزی داخل به فارغ التحصیلان خارج حقوق کارورزی داده میشود؟
    تازه باید بر اساس شهریه های مصوب بین الملل پول هم بدید!

در ضمن شاید کیفیت دانشگاه های اکراین و روسیه خوب باشن ولی نه برای دانشجوی خارجی. الان هرکسی در این کشورها هست مشکل داره حتی در پاس کردن علوم پایه چون به زبان روسی درس خوندن سخته و انگلیسی اساتیدش هم ضعیفه. پس به نظر من حتی یک ریال هم خرج این کشورا کردن بی ارزشه خصوصا اینکه حتی در اتحادیه اروپا هم نیستن.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط fgh1372 نمایش پست ها
    فقط دانشگاه های کشورهایی که جزو اتحادیه اروپا هستن سیستم واحد دهی شون ECTS هستش و امکان کار بدون ارزشیابی دارن. اکراین جزو اروپا هست ولی جزو اتحادیه اروپا خیر!
    https://en.wikipedia.org/wiki/European_Union
    در مورد روسیه فکر میکنم امکانش باشه چون سیستم نمرات و واحدیشون مثل اینکه یکی هست

تازه باید بر اساس شهریه های مصوب بین الملل پول هم بدید!

در ضمن شاید کیفیت دانشگاه های اکراین و روسیه خوب باشن ولی نه برای دانشجوی خارجی. الان هرکسی در این کشورها هست مشکل داره حتی در پاس کردن علوم پایه چون به زبان روسی درس خوندن سخته و انگلیسی اساتیدش هم ضعیفه. پس به نظر من حتی یک ریال هم خرج این کشورا کردن بی ارزشه خصوصا اینکه حتی در اتحادیه اروپا هم نیستن.
    ممنون
    به نطرتون داروسازی هند چطوره؟ سطح زبان اساتید و آشنایی مردم با انگلیسی؟ میدونم هند هم شرایط زندگی آرمانی نیست ولی خوب خودم هم جنوبی هستم و به گرما و امکانات شهری متوسط کاملا عادت دارم.

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

ممنون
    به نطرتون داروسازی هند چطوره؟ سطح زبان اساتید و آشنایی مردم با انگلیسی؟ میدونم هند هم شرایط زندگی آرمانی نیست ولی خوب خودم هم جنوبی هستم و به گرما و امکانات شهری متوسط کاملا عادت دارم.
    اطلاع دقیقی راجب هند و رنکینگ دانشگاه هاشون ندارم ولی خب از نظر زبان انگلیسی و سطح زبان اساتید مسلما بهتر اکراین و روسیه هستن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)