صفحه 51 از 54 نخستنخست ... 4142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 532

موضوع: تحصیل در اوکراین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در اوکراین

هر کسی باید خودش با مطالعه بهترین جا رو انتخاب کنه و فرد به فرد این قضیه متفاوته

من پرشکی ایران قبول شدم ولی قصد زندگی ایران ندارم و ایران نخوندم فقط به درد همین ایران میخوره ، از یکی از بالاترین رده های علمی (غیر از حوضه علوم پرشکی ) در ایران هم انصراف دادم و با تحقیق بسیار اوکراین رو انتخاب کردم با دلایل بسیار موجه . پس هرکسی خودش تصمیم بگیره به نفع خودشه

لطفا در اینجا تبلیغ هند و پاکستان و دیگر کشور ها رو نکنید اینجا تحصیل در اوکراین هستش، شرایط هر کشور رو قبلش مطالعه کنید مخصوصا هند ، دانشگاه راجیو گاندی ایرانیها میرفتن که امسال کلا عوض شد ، رتبه دانشگاه هم حتما چک بشه ،جای درست هزینه کنید ، بعضی دانشگاه ها بصورت مشروط مورد قبول هستن حتما چک کنید
    اگه سوالی در مورد تحصیل در اوکراین هست بفرمایید

سلام
    دوستان کسی اطلاع داره که دانشگاه بوگامولتز bogomolets national medical university مهر وزارت خارجه رو برای مدارک جهت ثبت نام نیاز داره یا نه ؟ یا فقط ترجمه و مهر دادگستری کافیه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    dandanpezeshki

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilasadi نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی اطلاع داره که دانشگاه بوگامولتز bogomolets national medical university مهر وزارت خارجه رو برای مدارک جهت ثبت نام نیاز داره یا نه ؟ یا فقط ترجمه و مهر دادگستری کافیه ؟
    سلام بله تمامی‌ مدارک تحصیلی‌ هم ریز نمرات هم دیپلم دانشگاه احتیاج نداره سفارت برای تأییدیه احتیاج داره و بدون کامل بودن مدارک به شما ویزا نمیدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anna1370 نمایش پست ها
    سلام بله تمامی‌ مدارک تحصیلی‌ هم ریز نمرات هم دیپلم دانشگاه احتیاج نداره سفارت برای تأییدیه احتیاج داره و بدون کامل بودن مدارک به شما ویزا نمیدن.

ببخشید شما در اکراین پزشکی می خونید؟

سلام
    دوستان من فوق ليسانس تربيت بدني عمومي دارم ،امكان ادامه تحصيل در دانشگاه هاي اكراين و براي مقطع دكترا دارم؟
    امكان استفاده از واحدهاي گذرانده براي ادامه در رشته ارتوپدي رو دارم؟
    به چه زبان بايد مسلط باشم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط nazlispring نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من فوق ليسانس تربيت بدني عمومي دارم ،امكان ادامه تحصيل در دانشگاه هاي اكراين و براي مقطع دكترا دارم؟
    امكان استفاده از واحدهاي گذرانده براي ادامه در رشته ارتوپدي رو دارم؟
    به چه زبان بايد مسلط باشم؟
    سلام
    در کل کشور های بلوک شرق اروپا بیشتر رشته ها به زبان روسی هست.برای رشته مذکور میتونید هندوستان برید،پذیرش آسان بدون آزمون و مدرک زبان به زبان انگلیسی

Junior Member

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه
    من 28 سالمه دیپلمم رو پارسال در رشته ی تجربی گرفتم. و امسال هم پیش رو میگیرم. وامسال دارم برا کنکور خودمون میخونم و از اون جا که سال اول احتمال قبولی کمه و از همه بدتر میخوان کنکور رو بردارن و در بهترین حالت به نظام جدید تبدیل کنن این مساله برای من خیلی حساسه
    زبونم پرفکته در حد آیلس 7.5 تقریبا. آلمانی هم آشنا هستم
    قصد من تحصیل در رشته ی پزشکی { مورد تایید ایران و اروپا} هست
    من به هر موسسه ی مهاجرتی زنگ میزنم یه چیزی میگن
    یکی میگه با سن تو فقط روسیه میشه یکی میگه اوکراین میشه باید رشوه بدیم به سفارت و دانشگاه و...
    خلاصه حسابی من رو گیج کردن
    به نظر شما عزیزان . من کجاها رو میتونم اقدام کنم . و البته با توجه به سنم و گپ تحصیلی کمم پذیرش و ویزا بشم

دلیل درس نخوندنم هم بیماریم بود که بهم معافی برای سربازی نمیدادن.. چون من با این سن ایران آینده ای ندارم
    این شرط سنی من رو بد جور ترسونده و به دغدغه های زندگیک تبدیل شده
    ممنون از این که وقتتون رو به من دادید
    ویرایش توسط AufBau : September 14th, 2017 در ساعت 04:35 PM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط AufBau نمایش پست ها
    سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه
    من 28 سالمه دیپلمم رو پارسال در رشته ی تجربی گرفتم. و امسال هم پیش رو میگیرم. وامسال دارم برا کنکور خودمون میخونم و از اون جا که سال اول احتمال قبولی کمه و از همه بدتر میخوان کنکور رو بردارن و در بهترین حالت به نظام جدید تبدیل کنن این مساله برای من خیلی حساسه
    زبونم پرفکته در حد آیلس 7.5 تقریبا. آلمانی هم آشنا هستم
    قصد من تحصیل در رشته ی پزشکی { مورد تایید ایران و اروپا} هست
    من به هر موسسه ی مهاجرتی زنگ میزنم یه چیزی میگن
    یکی میگه با سن تو فقط روسیه میشه یکی میگه اوکراین میشه باید رشوه بدیم به سفارت و دانشگاه و...
    خلاصه حسابی من رو گیج کردن
    به نظر شما عزیزان . من کجاها رو میتونم اقدام کنم . و البته با توجه به سنم و گپ تحصیلی کمم پذیرش و ویزا بشم

دلیل درس نخوندنم هم بیماریم بود که بهم معافی برای سربازی نمیدادن.. چون من با این سن ایران آینده ای ندارم
    این شرط سنی من رو بد جور ترسونده و به دغدغه های زندگیک تبدیل شده
    ممنون از این که وقتتون رو به من دادید
    سلام
    مجارستان شرط سنی نداره و چین هم زیر سی و دو سال هست.
    مجارستان گرونه و کالح داره،چین ارزانتر هست،سالی بیست و سه میلیون و کالح نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shaqayeq_te نمایش پست ها
    من با یه موسسه ای اشنا شدم که الان دوماهه کارمو امروز و فردا میکنه ، حتی تازگیا میگه بیا برات کازان رو اوکی کنم ولی هیچی از شفچنکو نمیگه.
    میخواستم اگه لطف کنید موسسه یا شخصی که واقعا مورد اعتماده و کارشون تایید شدس به من معرفی کنید که برا پادفک پزشکی شفچنکو اقدام کنم. من شیراز هستم
    من هم برا پاتفک پزشکی شوچنکو میخوام اقدام کنم و شیرازم اگر کسی رو میشناسید یا اطلاعاتی دارید در اختیار منم بزارید ممنون میشم

Junior Member

سلام من 33 سال دارم میخام برای مقطع کارشناسی ارشد کامپیوتر اقدام کنم مدرک زبان ندارم
    دوستان کسی میدونه با این شرایط میتونم اوکراین ادامه تحصیل بدم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)