صفحه 6 از 54 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 532

موضوع: تحصیل در اوکراین

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در اوکراین

دانشگاه هاي به زبان انگليسي خيلي كم هستند .
    شما تو اوكراين مجبوري روسي ياد بگيري.چون انگليسي كارتونو راه نمي ندازه
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Member مونا جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

خوب این که آدم به مرور یاد میگیره اینکه اول بره دوره های زبان رو بگذرونه مشکله

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - دانشگاه بابل

نقل قول نوشته اصلی توسط مونا جون نمایش پست ها
    خوب این که آدم به مرور یاد میگیره اینکه اول بره دوره های زبان رو بگذرونه مشکله
    من تجربه ای در مورد اکراین ندارم اما روسی چیز سختی برای ما نیست (البته نسبت به کسی که زبان مادری انگلیسی داره) نباید نگران زبان باشید . برای شروع میتونید از کتاب "راه روسیه" استفاده کنید و با این زبان آشنا بشید . حتما این کتاب همراه با 5 سیدی باشه .
    اینطور که من شنیده ام اوضاع فساد اخلاقی در اوکراین بیشتر از سایر کشور های اروپایی هست و به طوری که اکثر دانشجو ها رو از زندگی میندازه .
    من هم یک سری سوال در مورد اوکراین دارم .
    بنا به گفته های بعضی از دوستان در اوکراین فساد در سطح دانشگاه ها و تحصیل وجود دارد این در چه حدی است ؟ ایا از ایران بیشتر ؟ آیا آن قدر مهم هست که باعث انتخاب کشور دیگری بشیم ؟
    از تمامی نظر ها اوکراین یا مالزی ؟
    من قصد تحصیل در رشته علوم کامپیوتر رو دارم و بنا به تحقیق من اوکراین در این ضمینه از مالزی در درجه بالاتری قرار داره . این حرف صحت داره ؟
    بهترین دانشگاه در ضمینه علوم کامپیوتر در اوکراین چی هست ؟ من تعریف دانشگاه پلی تکنیک رو زیاد شنیده ام نظر شما چیه ؟
    و از آخر هزینه دوره نه ماه پاتفک برای علوم کامپیوتر به چه صورت است ؟
    من میخام اوکراین رو به عنوان پلی استفاده کنم که برای مقاطع بالاتر به دانشگاه های بهتر در سایر کشور ها مورد استفاده قرار بدم .
    من از 3 نفر میتونم ریکامندیش بگیرم . یک نفر دکترا استرالیا / دکترا دانشگاه فردوسی مشهد / دکترا مالزی آیا برای اوکراین ریکامندیشن مهم هست ؟
    رزومه خوب هم دارم اما معدل دیپلم کمی پایین هست .
    برای کارشناسی قصد تحصیل دارم و مدرک من degree هست .
    تنها مشکل من هزینه مالی است برای سفر و تحصیل به همین دلیل اوکراین رو انتخاب کرده ام . پیشنهاد دیگری دارید ؟
    ممنون از همگی :-x
    ویرایش توسط MagicCoder : September 5th, 2010 در ساعت 12:25 AM

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

اولا در مورد هزينه ها خوب شما كه مي خواين هزينه كنين براي اوكراين.مي تونيد تقريبا با همون هزينه تو روسيه تحصيل كنين كه به نظرم بهتر از اوكراين هست.
    در مورد فساد اخلاقي خوب كار هركسي به خودش بر مي گرده و اونجا هيچ كس زور نمي كنه يكيو كه اقا تو حتما بيا اينجا يا .....
    اما اينو بدونين كه اوكراين بيشترين تعداد ايدزي رو داره تو اروپا.پس ادم بايد حواسش باشه كه اگه ميخواد تحت تاثير فساد اخلاقي هم قرار بگيره حواسش به سلامتيش باشه.
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member silence آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق، کنترل_سجاد مشهد

با سلام.
    اولا می خواستم بپرسم در اکراین مجوز کار داریم یا نه؟
    دوما آیا از دوستان کسی الان اونجا هست؟ اگه آره لطفا مشکلاتشو بگه.
    باید قلم گرفت به دست تقویم تازه ای نوشت باید که تن نداد و رفت به جستجوی سرنوشت

Junior Member

سلام دوست عزیز, در مورد مجوز کار باید بگم که با ویزای دانشجویی شما اجازه کار ندارید مگر کارکردن سیاه یا به اصطلاح قاچاقی که اون هم اگر پلیس متوجه بشه احتمال دیپرت شدن وجود داره... اینجا مشکل خواصی نداره فقط اگر هدفتون برگشت به ایران هست از اول به تایید مدارک پس از انمام تحصیل خوب فکر کنید.اگر در این کشور خودتون بخواهید, خوب میتونید دانشتون رو بالا ببرید ... ولی من دوستانه به شما پیشنهاد میکنم که به کشورهای دیگه هم نگاهی بندازید مثل آلمان ,چراکه خرج ها در یک طبقه میباشند با این تفاوت که مدرک شما از آلمان خواهد بود و در حین تحصیل نیز اجازه کار خواهید داشت چه بسا که هیچ نیازی به فرستادن پول از ایران نباشد... (خرج دانشگاه در اوکراین بسته به رشته=1500-6000 دلار اما در آلمان بصورت مجانی و ماکزیموم 1500 یورو در سال...خرج ماهانه خورد و خوراک در کیف 200-400 دلار بسته به فرد و اجاره خانه حداقل ترین ماهی 300 دلار اما در آلمان خانه 400-700 یورو و خرج ماهانه 200-300 یورو ...پس با یک مقایسه ساده میتونیم بگیم که عقلانی هست که به کدوم کشور بریم !! )
    امیدوارم موفق باشید...

رشته و دانشگاه

ممنون آقا مزدک از توضیحاتتون.اما من که به شخصه طاقت سخت گیری های آلمان در خیلی چیزها رو ندارم،همچنین زبونشون.
    جدا ار اینها به نظر من کار و تحصیل در کنار هم خیلی مشکله و شاید تحصیلت بی کیفیت بشه حتی اگر از یک کشور معتبر مثه آلمان مدرک بگیری.
    شما الان کیف(Kiev) هستی؟
    سطح علمیشون چجوریه؟ مثلا در زمینه مدیریت IT یا IS.

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام.
    در مورد هزينه هاي خونه اگر شخصي بگيرين حرف جناب مزدك درسته.اما امكان گرفتن خوابگاه هست كه اونم ارزونه.بستگي به دانشگاه داره.اما حدود 30تا 100$
    كلا از نظر امنيتي هم اوكراين وضع مناسبي رو نداره و جرم و جنايت توش زياده.اماره ايدزي هم كه بالاست. تفريح ناسالم هم كه خيلي خيلي...........
    كلا به نظر من اگه قراره كه به زبان روسي تحصيل كنه ادم.روسيه كيس خيلي بهتري نسبت به اوكراينه

رشته و دانشگاه

خب هزینه های روسیه خیلی بیشتر از اکراینه. موافق نیستی شما؟

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

نقل قول نوشته اصلی توسط silence نمایش پست ها
    با سلام.
    اولا می خواستم بپرسم در اکراین مجوز کار داریم یا نه؟
    سلام دوست گرامي

در اوكراين اجازه كار نداريد اما ميتونيد كار پيدا كنيد به قول دوستان كار سياه... منتها اوكراين كشور بيحساب كتابيه مثل ايران... مشكلي نداريد ... حتي من شنيدم با كار بيشتر از هزينه تحصيل و زندگيتون رو دربياريد...

موفق باشيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)