صفحه 6 از 50 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 532

موضوع: تحصیل در اوکراین

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در اوکراین

از نظر سطح علمی همینطور که عرض کردم بستگی به خودتون داره..یعنی بله اگر شما بخواهید ,شاید حتی از خیلی کشورهای دیگه علمشون بالاتر باشه..شما اگر واقعا اهل درس خوندن هستی اوکراین میتونه جای خوبی باشه !! در زمینه آی تی اطلاعات موثقی ندارم اما تا جایی که میدونم سطح پزشکی و هوا فضاش بالاست...

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام.
    در مورد هزينه هاي خونه اگر شخصي بگيرين حرف جناب مزدك درسته.اما امكان گرفتن خوابگاه هست كه اونم ارزونه.بستگي به دانشگاه داره.اما حدود 30تا 100$
    كلا از نظر امنيتي هم اوكراين وضع مناسبي رو نداره و جرم و جنايت توش زياده.اماره ايدزي هم كه بالاست. تفريح ناسالم هم كه خيلي خيلي...........
    كلا به نظر من اگه قراره كه به زبان روسي تحصيل كنه ادم.روسيه كيس خيلي بهتري نسبت به اوكراينه
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member silence آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق، کنترل_سجاد مشهد

خب هزینه های روسیه خیلی بیشتر از اکراینه. موافق نیستی شما؟
    باید قلم گرفت به دست تقویم تازه ای نوشت باید که تن نداد و رفت به جستجوی سرنوشت

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط silence نمایش پست ها
    خب هزینه های روسیه خیلی بیشتر از اکراینه. موافق نیستی شما؟
    نه موافق زيستم. اگرم بخواد بيشتر باشه براي كل دوره ي ارشد نهايتا 5000$بشه كه اونم بعيده.حداقل مي دونين كه تو يه كشوري بهتر از اوكراين دارين درس مي خونين و جوونيتونو اونجا گذروندين.
    اگه تو دانشگاه لومونزوف مسكو نخواين درس بخونين تو بقيه دانشگاه ها ثهريه دانشگاه تقريبا برابر.حتي بعضي دانشگاه ها مثله دانشگاه هاي اكولوژي مسكو و دانشگاه اورال شهرينه سالانه 2200$ هست كه از اوكراين.....
    هر دو كشور خوابگاه ميدن. همون دانشگاه اكولوژي هزينه ي خوابگاهاش ماهانه 40دلاره كه با اوكراين.....
    قيه دانشگاه ها هم هزينه ي ماهانه خوابگاه ها حدود 1000دلاره تو مسكو .البته يه جايي مثله دانشگاه اورال هزينه ي سالانه(تاكيد رو سالانه) خوابگاه 40$هست(طبق تجربه ي مجيد جان)
    تو مسكو هم از 300دلار هزينه زندگي مي تونه باشه تا 2000$ يا بيشتر.بستگي به به خودمون داره.اگه بخوايم هفته اي 7 روزه 8بار بريم دسيكو يا سينما يا هر جاي تفريحي ديگه و غذا هاي بيرون رو بخوريم تابلو كه خيلي زياد ميشه.
    در ضمن طبق تجرب ي همونه مجيد جان هزينه ي ماهانه زندگي براي ايشون كه تو مسكو نيستند ماهانه 200$ بود.
    به نظرم هزينه زياد فرقي نداره تو مسكو يا اوكراين
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    نه موافق زيستم. اگرم بخواد بيشتر باشه براي كل دوره ي ارشد نهايتا 5000$بشه كه اونم بعيده.حداقل مي دونين كه تو يه كشوري بهتر از اوكراين دارين درس مي خونين و جوونيتونو اونجا گذروندين.
    اگه تو دانشگاه لومونزوف مسكو نخواين درس بخونين تو بقيه دانشگاه ها ثهريه دانشگاه تقريبا برابر.حتي بعضي دانشگاه ها مثله دانشگاه هاي اكولوژي مسكو و دانشگاه اورال شهرينه سالانه 2200$ هست كه از اوكراين.....
    هر دو كشور خوابگاه ميدن. همون دانشگاه اكولوژي هزينه ي خوابگاهاش ماهانه 40دلاره كه با اوكراين.....
    قيه دانشگاه ها هم هزينه ي ماهانه خوابگاه ها حدود 1000دلاره تو مسكو .البته يه جايي مثله دانشگاه اورال هزينه ي سالانه(تاكيد رو سالانه) خوابگاه 40$هست(طبق تجربه ي مجيد جان)
    تو مسكو هم از 300دلار هزينه زندگي مي تونه باشه تا 2000$ يا بيشتر.بستگي به به خودمون داره.اگه بخوايم هفته اي 7 روزه 8بار بريم دسيكو يا سينما يا هر جاي تفريحي ديگه و غذا هاي بيرون رو بخوريم تابلو كه خيلي زياد ميشه.
    در ضمن طبق تجرب ي همونه مجيد جان هزينه ي ماهانه زندگي براي ايشون كه تو مسكو نيستند ماهانه 200$ بود.
    به نظرم هزينه زياد فرقي نداره تو مسكو يا اوكراين
    به نظر منم هزینه ها خیلی تفاوتی ندارد .... موفق باشید.

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

نقل قول نوشته اصلی توسط hihi8910 نمایش پست ها
    به نظر منم هزینه ها خیلی تفاوتی ندارد .... موفق باشید.
    شهریه خارکف 2000 تا 3000 دلار در تمام مقاطع تحصیلی مهندسی.
    خوابگاه 40 تا پ50 دلا ر بابت هر تخت. بعدش کیفیت خوابگاه رو باید توجه داشت اتاقها 2 یا 3 تختتن.
    هر کاری کنی اوکراین ارزونتره.ولی مزیت های روسیه پیشتره مخصوصا اسم تحصیل در روسیه برای اینده.
    بعد 200 دلار خیلی سخته یعنی هزینه حمل و نقل نداره یا هزینه های جانبی لباسی کفشی هزینه اینترنت شارژ موبایل و غیره... دیسکو سینما رو فکر نکنین اصلا .تفریحات پیاده روی تو پارک . البته اصتحلاک لباس داره
    پس 200 دلار براخوردو خوراک تو روسیه بلاروس می تونه باشه تازه اوکراین تو خورد و خوارکو لباس ارزونتره.
    از روسیه میان بازار خارکف.
    با 200 دلار اگه بخوای تمام هزینه ها رو پوشش بدی تازه به غیر خوابگاه به نظرم دیگه می شه (****
    میشه یه چند ماهی اینطوری زندگی کرد اما طولانی مدت نه.
    پس عاقلانه فکر کنین.

Junior Member silence آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق، کنترل_سجاد مشهد

مرسی آقا حسن. منو به فکر فرو بردی...
    یه یادداشت از یه ایرانی که اکراین بوده هم تو این وبلاگ خوندم، یکم مردد شدم.
    باید قلم گرفت به دست تقویم تازه ای نوشت باید که تن نداد و رفت به جستجوی سرنوشت

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط silence نمایش پست ها
    مرسی آقا حسن. منو به فکر فرو بردی...
    یه یادداشت از یه ایرانی که اکراین بوده هم تو این وبلاگ خوندم، یکم مردد شدم.
    خودم هم قبول دارم كه شايد اوكراين نژاد پرست داشته باشه.اما ديگه نه در حدي كه اين اقا گفتن.ديگه در اين حد نيستن كه تو خيابون داري راه ميري با شيشه بزننت.
    يا اينكه تو فرودگاه پليس مسلسل بگيره روت بگه پول بده!!!!! احتمالا ايشون در حال مساعدي نبودن موقع نوشتن مطالب.
    يا با اين شدت به مردم يه كشور توهين كنن!!!
    اما كلا اگه ادم بخواد به روسي درس بخونه روسيه خيلي بهتر از اوكراينه

Junior Member

دوستان من قصد سفر به اوکراین برای ادامه تحصیل رو دارم !

حالا چند تا سوال داشتم !

- خوابگاه های اوکراین چطوری هستند ؟ امکاناتشون ؟
    - توی خوابگاه ها ، توی اتاق دسترسی به اینترنت وجود داره ؟ ( خیلی واسم مهمه این یکی )
    - واسه یک ایرانی زندگی توش چطوریه ؟ مردمش ، اخلاقاشون ، نژاد پرستیشون ، امنیت و ... این چیزا چطوره؟
    - یادگیری زبان روسی سخته ؟
    - آیا زندگی توی اوکراین سخت هست ؟ فارغ از مسائل دلتنگی و دوری از وطن و ... میگم ! سخت هست نسبت به سایر کشورهای اروپایی ؟
    - در حین تحصیل میتونم با یک دختر اوکراینی ازدواج کنم و اقامت دائم اوکراین رو بگیرم ؟
    - کلا دوستانی که توی اوکراین درس خوندن وضعیت رفاهی دانشجوها توی خوابگاه و دانشگاه رو چطوری میبینن ؟؟؟

و سوال آخر اینکه شما مالزی رو پیشنهاد میکنید یا اوکراین ؟
    ویرایش توسط halandoon : September 12th, 2010 در ساعت 12:02 AM دلیل: قانون تبلیغات

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

نقل قول نوشته اصلی توسط NaKhoda نمایش پست ها
    دوستان من قصد سفر به اوکراین برای ادامه تحصیل رو دارم !

- خوابگاه های اوکراین چطوری هستند ؟ امکاناتشون ؟
    - توی خوابگاه ها ، توی اتاق دسترسی به اینترنت وجود داره ؟ ( خیلی واسم مهمه این یکی )
    - واسه یک ایرانی زندگی توش چطوریه ؟ مردمش ، اخلاقاشون ، نژاد پرستیشون ، امنیت و ... این چیزا چطوره؟
    - یادگیری زبان روسی سخته ؟
    - آیا زندگی توی اوکراین سخت هست ؟ فارغ از مسائل دلتنگی و دوری از وطن و ... میگم ! سخت هست نسبت به سایر کشورهای اروپایی ؟
    - در حین تحصیل میتونم با یک دختر اوکراینی ازدواج کنم و اقامت دائم اوکراین رو بگیرم ؟
    - کلا دوستانی که توی اوکراین درس خوندن وضعیت رفاهی دانشجوها توی خوابگاه و دانشگاه رو چطوری میبینن ؟؟؟

و سوال آخر اینکه شما مالزی رو پیشنهاد میکنید یا اوکراین ؟
    سلام

جوابها از بالا به پایین

همه جور خوابگاهی داره... درجه 1 هاش گرونتره...

نمیدونم

دوستان من راضی هستن... نژاد پرستی ندیدن... امنیت ضعیفه...

زبان روسی بستگی به پشتکار خودتون داره...

منظورتون از سختی رو متوجه نمیشم؟؟؟ سختی یا از نظر مالیه یا عاطفی... عاطفی که نیست... مالی هم که...

بله میتونید ازدواج کنید...

من اوکراین رو بیشتر میپسندم...

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)