صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 95

موضوع: Conditional Admissions & related affairs

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

Post Conditional Admissions & related affairs

سلام به دوستان.
    من میخواستم بدونم کسی هستش که توانسته باشه با I-20 Conditional ویزا گرفته باشه؟ از کجا؟ اگه در مورد I-20 Conditionalکسی اطلاعات بیشتری داره سپاسگزار می شوم بیشتر بدونم.
    ;D
    What Goes Around...Comes Around

Senior Member

پیش فرض پاسخ : I-20 Conditional and Visa

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang.82
    سلام به دوستان.
    من میخواستم بدونم کسی هستش که توانسته باشه با I-20 Conditional ویزا گرفته باشه؟ از کجا؟ اگه در مورد I-20 Conditionalکسی اطلاعات بیشتری داره سپاسگزار می شوم بیشتر بدونم.
    ;D
    منظورتون از I20 Conditional چه نوع condition ای هست؟ مثلا بعضی دانشگاه ها تو I20 می نویسه که باید مدرک لیسانس رو بدید. این جور شرطی اگه منظورتونه مشکلی نداره

saeede83
    Guest

توی I-20 من به جای doctorateزده بود special non degree و توی نامه آفرم توضیح داده بود تا مدرک لیسانسم رو ندم اونو به doctorat تغییر نمی دن اما آفیسر اصلا بهش اشاره ای هم نکرد. البته من ترجمه مدرکم رو برده بودم و جز مدارکم بود. نمی دونم چون اونو دید هیچ چی نگفت یا کلا مهم نبود.

ApplyAbroad Champion

تا اونجا که من هم می‌دونم شرایطی مثل ارائه مدرک تحصیلی مشکلی ایجاد نمی‌کنه، چون خیلی از بچه‌ها قبل از این که تحصیلاتشون تموم بشه پذیرش می‌گیرند و نداشتن مدرک کاملا طبیعیه، اما شرایطی مثل نداشتن TOEFL و GRE و کلا شرایطی که معمول نیست می‌تونه برای ویزا مشکل درست کنه.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

مرسی بابک جان
    میخواهم بدونم که ایا ممکنه واسه نمره تافل Conditional بدن مثلا بگن شما 580 نیاوردی باید بیای اینجا زبان بخونی؟
    What Goes Around...Comes Around

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang.82
    مرسی بابک جان
    میخواهم بدونم که ایا ممکنه واسه نمره تافل Conditional بدن مثلا بگن شما 580 نیاوردی باید بیای اینجا زبان بخونی؟
    بله ممکنه بدن. یکی از بچه ها پارسال تافلش پایین بود پذیرش conditional بهش دادن اما به خاطر همین تو ویزا ریجکت شد، امسال تافل داد و تونست ویزا بگیره. امکان پذیرش هم پایین می آد، خلاصه اصلا به دردسرش نمی ارزه

ApplyAbroad Champion

بله همون طور که saeede83 گفت، احتمال زیادی وجود داره که پذیرش مشروط داده بشه و این مساله شانس گرفتن ویزا رو کم می‌کنه، هر چند که از بین نمی‌بره.

Member
    رشته و دانشگاه
    Amherst, MA

سلام به همگی
    من امسال از دانشگاه umass پذیرش گرفتم ولی چوننمره تافلم پایین تر از مینیمم بود بهم گفتن که conditional میدن و باید قبل از شروع ترم پاییز نمره مینیمم رو براشون بفرستم. متاسفانه ETS تا اواخر اردیبهشت امتحان دیگه ای برگزار نمی کنه و اگه من بخوا تا اون تاریخ منتظر شم و بهد تافل بدم فکر می کنم که به شروع ترم پاییز (15 اگست) نرسم. به نظر شما چه کاری می تونم بکنم؟
    خواهش می کنم اگه کاری از دستتون بر میاد سریعتر خبر بدین
    با خیال تو بسر بردن اگر هست گناه <br />با خبر باش که من غرق گناهم هر شب

Senior Member

سلام به همگی
    من امسال از دانشگاه umass پذیرش گرفتم ولی چوننمره تافلم پایین تر از مینیمم بود بهم گفتن که conditional میدن و باید قبل از شروع ترم پاییز نمره مینیمم رو براشون بفرستم. متاسفانه ETS تا اواخر اردیبهشت امتحان دیگه ای برگزار نمی کنه و اگه من بخوا تا اون تاریخ منتظر شم و بهد تافل بدم فکر می کنم که به شروع ترم پاییز (15 اگست) نرسم. به نظر شما چه کاری می تونم بکنم؟
    خواهش می کنم اگه کاری از دستتون بر میاد سریعتر خبر بدین
    If this is your problem, only in your I-20, sector 5, you would see a statement as below:

This school needs English proficiency. The student has not required proficiency. In consequence, you will have some ways ahead:

1- You should take an IBT test ASAP
    2- You should think on a good answer for your visa interview, though I think it is not a serious problem.

But, please be adviced that you need your TOEFL to register for the university, even after getting your visa
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

سلام دوستان
    نظرتون راجع به پذیرش مشروط به نمره زبان به خاطر کم بودن نمره تافل از مینیمم نمره دانشگاه، که پذیرش conditional میدن و باید دوره زبان خود دانشگاه را همراه با دوره درسی دانشگاه گذروند. و اگر بخوام تافل مجدد بدم زمان کافی برای گرفتن نتایج و I-20 , وقت سفارت و ویزا نخواهد بود. به نظر شما این نوع پذیرش های شرطی تو سفارت مشکل زا هستند؟! کسی از دوستان نمونه سراغ نداره که ویزا گرفته باشند؟
    Life salutes you when you make others happy

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین