صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 95

موضوع: Conditional Admissions & related affairs

Senior Member

پیش فرض پاسخ : I-20 Conditional and Visa

سلام دوستان
    نظرتون راجع به پذیرش مشروط به نمره زبان به خاطر کم بودن نمره تافل از مینیمم نمره دانشگاه، که پذیرش conditional میدن و باید دوره زبان خود دانشگاه را همراه با دوره درسی دانشگاه گذروند. و اگر بخوام تافل مجدد بدم زمان کافی برای گرفتن نتایج و I-20 , وقت سفارت و ویزا نخواهد بود. به نظر شما این نوع پذیرش های شرطی تو سفارت مشکل زا هستند؟! کسی از دوستان نمونه سراغ نداره که ویزا گرفته باشند؟
    If you have gotten your I-20 and are preparing for your interview, just relax. I've seen a case having a statement for not passing the minimum requirement of language in his I-20 who got her visa.

So, now, you can thank on a good answer for the visa officer. There are a variety of universities that need a language course before giving TA. You can explain the situation for Visa officer. Take it easy. just relax.
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Member
    رشته و دانشگاه
    Amherst, MA

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan99
    If this is your problem, only in your I-20, sector 5, you would see a statement as below:

This school needs English proficiency. The student has not required proficiency. In consequence, you will have some ways ahead:

1- You should take an IBT test ASAP
    2- You should think on a good answer for your visa interview, though I think it is not a serious problem.

But, please be adviced that you need your TOEFL to register for the university, even after getting your visa
    من قراره که در اولین تاریخ تافل بدم. احتمالا 19 یا 26 اردیبهشت. به نظر شما من بهتره تافل بدم و بلافاصله با نتیجه تافلم برم سفارت یا منتظر شم که نمرم برسه به دانشگاه و بخوام که I-20 رو به صورت unconditional بفرستن؟ در ضمن می تونین بگین که من حدودا کی برم سفارت و همچنین کی باید برای گرفتن وقت اقدام کنم؟
    اگه کمکم کنین واقعا ممنون می شم.
    با خیال تو بسر بردن اگر هست گناه <br />با خبر باش که من غرق گناهم هر شب

Senior Member

من قراره که در اولین تاریخ تافل بدم. احتمالا 19 یا 26 اردیبهشت. به نظر شما من بهتره تافل بدم و بلافاصله با نتیجه تافلم برم سفارت یا منتظر شم که نمرم برسه به دانشگاه و بخوام که I-20 رو به صورت unconditional بفرستن؟ در ضمن می تونین بگین که من حدودا کی برم سفارت و همچنین کی باید برای گرفتن وقت اقدام کنم؟
    اگه کمکم کنین واقعا ممنون می شم.
    You are welcome to Fall 2012 Semester!
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Member
    رشته و دانشگاه
    Amherst, MA

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan99
    You are welcome to Fall 2012 Semester!
    مرسی ار شوخی بامزتون
    منظور من این بود که نمره ibt تقریبا 25 ای 30 روز بعد به دانشگاه مقصد می رسه. من اگه 19 اردیبهشت امتحان بدم حدودا 2 الی 3 خرداد نتیجم توی سایت معلو میشه و 15 خرداد هم به دست دانشگاه رسیده. پس حدودا باید 25 ام خرداد تا 30 ام I-20 بدون کاندیشنال برام اومده باشه. و در اون صورت من حدودا اوایل تیر میرسم به سفارت برم. ولی می تونم برای اوایل خرداد برم سفارت و اونجا بگم که من تافل مینیمم رو اوردم. اگه پیشنهادی داشتین ممنون می شم. در ضمن من اصلا قصد ندارم که پذیرشمو حتی برای یک ترم دیفر کنم چه برسه به 6 ترم ;D. راستی تا بحال کسی اینهمه دیفر کرده؟
    با خیال تو بسر بردن اگر هست گناه <br />با خبر باش که من غرق گناهم هر شب

Senior Member

مرسی ار شوخی بامزتون
    منظور من این بود که نمره ibt تقریبا 25 ای 30 روز بعد به دانشگاه مقصد می رسه. من اگه 19 اردیبهشت امتحان بدم حدودا 2 الی 3 خرداد نتیجم توی سایت معلو میشه و 15 خرداد هم به دست دانشگاه رسیده. پس حدودا باید 25 ام خرداد تا 30 ام I-20 بدون کاندیشنال برام اومده باشه. و در اون صورت من حدودا اوایل تیر میرسم به سفارت برم. ولی می تونم برای اوایل خرداد برم سفارت و اونجا بگم که من تافل مینیمم رو اوردم. اگه پیشنهادی داشتین ممنون می شم. در ضمن من اصلا قصد ندارم که پذیرشمو حتی برای یک ترم دیفر کنم چه برسه به 6 ترم . راستی تا بحال کسی اینهمه دیفر کرده؟
    You have forgotten the time of issuing the I-20 for you (even for an exeptional case like you it would take at least 4 days), besides the time for DHL delivery.

If your shipment receive a security delay in wilmington, thats very probable, you should count on a 10 days period.

On early tir, you can only go to ankara on Istanbul, because with such a timing you would miss the required time for a timely application for visa for Cyprus.

I wanna present you another solution:

You can go to your interview with a TOEFL admission ticket. And then explain your situation for the officer, besides your decision to re-take the test in the near future.

The above mentioned proposals are only my idea. You can follow the first root

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط jlklk
    در ضمن من اصلا قصد ندارم که پذیرشمو حتی برای یک ترم دیفر کنم چه برسه به 6 ترم ;D. راستی تا بحال کسی اینهمه دیفر کرده؟
    فکر کنم من دارم رکورد می زنم البته امیدوارم به 6 نرسم تو همین 3-4 ایشالا بخت ما هم باز بشه ;D
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

سلام
    من يه پذيرش conditional ( واسه نمره GRE ) دارم
    به نظر شما مي تونم ويزا بگيرم؟؟؟

Senior Member

سلام
    من يه پذيرش conditional ( واسه نمره GRE ) دارم
    به نظر شما مي تونم ويزا بگيرم؟؟؟
    No problem,

I know one who got his visa and her wife's whithout the GRE score. But in Cyprus they ask for your GRE. If you do not have one, you shoul explain them why you had not gotten the test (probably your program waived it for you)

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

سلام
    گرفتن پذیرش conditional از نظر پاس کردن یه درس (منظورم یه چیزی تو مایه های درس پیش نیاز بخاطر اینکه رشته ام رو عوض کردم هست) باعث مشکل میشه؟ هنوز I20 به دستم نرسیده . یعنی یه همچین چیزی رو توی I20 مینویسن و واسه ویزا برام مشکل ساز میشه؟

برای یکی از دوستای من یه مشکلی پیش اومده
    برای ژانویه 2012 از یکی از دانشگاه های آمریکایی پذیرش داره اما conditional،چون نمره زبانش 78 هست که نمره زبان مینیمم دانشگاه 79-80 !
    بنظرتون توی روند ویزا گرفتن براش مشکلی پیش میاد؟اگه دوباره تافل بده و نمره.ش رو دستی ببره سفارت مشکلش حل میشه؟؟
    ببینید این یه نمره چه دردسری شده براش!!!