صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 95

موضوع: Conditional Admissions & related affairs

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Conditional Admissions & related affairs

من یک سوال دارم که نمیدونم ایجا جاش هست یانه. چون موضوع مرتبطی نیافتم اینجا مطرح کردم. برای دکترا یکی از اساتید در یکی از دانشگاههای امریکا رزومه من رو تایید کرد ولی گفت که باید در موسسه زبان دانشگاه ما یک دوره زبان بگذرونی و نمره تافل و GRE خودت رو بالا ببری.(تافل و GRE من متوسطه و 4 تا ISI دارم) من با موسسه زبان دانشگاه مکاتبه کردم گفتند ما پذیرش کاندیشنال نمیدیم و در I-20 نوشته خواهد شد Language training و نه PhD candidate! دوستان راهنمایی کنید. اگر در I20 اسمی از PhD candidate نیاد، شانسی دارم برای گرفتن ویزا؟

Junior Member

سلام
    من رشتم مکانیکه و نمره اسپیکینگم 24 بوده، دانشگاه بهم TA میده ولی قبلش باید توی دانشگاه یه امتحان شفاهی بدم یعنی مشروط هست. هنوزم i20 رو ندیدم که بدونم توش چی مینویسن. این ممکنه شانسمو کم کنه؟
    ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shanyj نمایش پست ها
    سلام
    من رشتم مکانیکه و نمره اسپیکینگم 24 بوده، دانشگاه بهم TA میده ولی قبلش باید توی دانشگاه یه امتحان شفاهی بدم یعنی مشروط هست. هنوزم i20 رو ندیدم که بدونم توش چی مینویسن. این ممکنه شانسمو کم کنه؟
    ممنون
    سلام
    اگر این مشروطی که مینوسیند با نمره همخوانی نداشته باشه خیر . مثلا یکی 95 شده ولی اسپیکینگ زیر ملاک دانشگاه بوده و باید دوره بگذرونه و براش میزنند مشروط ولی کارنهمه رو میبره افیسر میبینه و نوع مشروطی رو مشخص میکنه. اونی که زبان میشه 60 باید بترسه که براش مشروطی بزنند چون افیسر فکر میکنه ایشون به هر طریقی فقط هدفش رفتنه
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    اگر این مشروطی که مینوسیند با نمره همخوانی نداشته باشه خیر . مثلا یکی 95 شده ولی اسپیکینگ زیر ملاک دانشگاه بوده و باید دوره بگذرونه و براش میزنند مشروط ولی کارنهمه رو میبره افیسر میبینه و نوع مشروطی رو مشخص میکنه. اونی که زبان میشه 60 باید بترسه که براش مشروطی بزنند چون افیسر فکر میکنه ایشون به هر طریقی فقط هدفش رفتنه
    شادزی
    ممنون. از اون لحاظ مشکلی نیس زبانم 107 هست، ولی من از این لحاظ میگم که فاند من در واقع مشروط به قبول شدن اون امتحان هست

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shanyj نمایش پست ها
    ممنون. از اون لحاظ مشکلی نیس زبانم 107 هست، ولی من از این لحاظ میگم که فاند من در واقع مشروط به قبول شدن اون امتحان هست
    سلام
    به نظر من تشویش نداشته باشید. به هر حال شما میخواهدی شانستون رو امتحان کنید نمیخواهدی به خاطر اینکه حدس میزنید ممکنه چه اتفاقی بیوفته از رفتن به سفارت خودداری کندی درسته؟
    پس اقدام کنید و مثبت باشید که مشکلی پیش نیاد.
    شادزی

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام
    من 2تا دانشگاه پذیزش conditional دارم.Dayton ( که بخاطر نمره زبانمه) Colorado springs ( که گفته ترم 1 باید Grade B بشم)
    میشه نظر بدید کدومش ممکنه کمتر مشکل ایجاد کنه واسه سفارت؟
    مکانیک مستر.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnazzk66 نمایش پست ها
    سلام
    من 2تا دانشگاه پذیزش conditional دارم.Dayton ( که بخاطر نمره زبانمه) Colorado springs ( که گفته ترم 1 باید Grade B بشم)
    میشه نظر بدید کدومش ممکنه کمتر مشکل ایجاد کنه واسه سفارت؟
    مکانیک مستر.
    سلام
    این تاپیک در مورد کاندیشنال بودنه. شما سوالتون در مورد دانشگاهه. من نظر خودم رو میگم شما خودتون تصمیم بگیرید که چی بهتره. من اگر بودم با شرایط کاندیشنال دانشگاهی که رنک بالاتر داره و حرفی برای گفتن داره انتخاب می کردم. ولی در انتخاب دانشگاه خیلی چیزها موثره و نباید انتظار داتشه باشید این انتخاب حتما براتون ویزا به دنبال داشته باشه. چرا کاندیشنال هستید ؟ اگر مورد نمره ی زبانه توصیه میکنم کمی وقت بزارید و نمره را بیارید بالا.
    شادزی

Junior Member ArtEconomics آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Planning of Economic Systems/ Islamic Azad University/ Central branch

سلام دوستان یک سوال خیلی فوری دارم خواهش می کنم جواب بدین
    من پذیرش مشروط دارم. باید 5 تا کورس رو تو سال اول بگذرونم. علی رغم چندین و چند بار نامه نگاری و پرسش از واحدهای مختلف دانشگاه به هیج جوابی ازشون نرسیدم که بدونم چطور باید برای اون کورسها ثبت نام کنم. من ویزام اومده بلیتم دارم اما می ترسم بایستی قبل از شروع ترم ثبت نام کرد. میشه راهنماییم کنید. لطفا بهم پیام خصوصی بدین هرکی که تجربه ای داره. چون به علت مشروط بودنم روند و تاریخ ثبت نامم با بقیه دانشجوهاشون فرق داره. دانشگاه مموریال کانادا
    خیلی ممنون

Junior Member

سلام

لطفا لطفا لطفا جواب بدید.

من از یک دانشگاه پذیرش کاندیشنال گرفتم که در نامه ی پذیرش نوشته باید ترم اول معدلم حداقل B بشه، کارنامه ی رسمی ایلتس و ریز نمرات کارشناسی و کارشناسی ارشدم را تا ترم یک ببرم. حالا به نظرتون این مشکل ساز هست یا نه برای گرفتن ویزا؟ در پیام های قبلی کسی به این نوع شرایط در نامه ی پذیرش اشاره ای نکرده بود و جوابی پیدا نکردم.

میشه وقت بگذارید و راهنمایی کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : I-20 Conditional and Visa

سلام دوستان
    لطفا راهنمایی کنید....
    برای روز مصاحبه اینکه من پذیرش زبان دارم از دانشگاه کالیفرنبا و میخوام برای دوره کوتاه مدت در کمپانی سیسکو شرکت کنم conditional محصوب میشه یا نه ؟ و اینکه شانس گرفتن ویزا تو این مورد چقدره؟
    ممنون