صفحه 202 از 715 نخستنخست ... 102152192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212252302702 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,011 تا 2,020 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکاترونیک - TUHH

پیش فرض پاسخ : وقت گرفت از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

آقا من چند وقت پیش یک نفر رو دیدم که دانشگاهش براش وفت گرفته بود که وقت رو یک هفته بعد بهش داده بودند.

طرف به دانشگاه ش گفته بود که اینجا واسه یه ماه دیگه وقت هست و به من وقت نمی دن که بتونم بیام، بعد خود دانشگاه واسش وقت گرفت از سفارت آلمان در تهران واسه یک هفته بعد! خلاصه می گم که اینم یه روشیه واسه خودش دیگه!
    می گف فقط دانشگاه به من ایمیل زد که برات فلان روز و ساعت وقت گرفتیم!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفت از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

این نامه قراره ارسال بشه هر کی دوست داره اسمو مشخصاتشو بده با ادرس ایمیل و شماره پاسپورت که پایین نامه ذکر بشه
    اونایی که عجله دارن واسه وقت سفارت

Dear Honorable Ambassador
    We would like to thank you for assigning the new appointment booking system for students. As written in your website, it was supposed to be new appointments offered on July 22nd. Despite this announcement new appointments were given a day before the scheduled day. Since then, there has been no free appointment for us to book. We would be very grateful if you take our emergency circumstances into consideration as we put our best efforts to reach our deadlines and not to miss registration periods.
    We would also like to ask you kindly, to have a scheduled plan for arranging new appointments. Therefore we would be able to book new appointments on time.
    Thank you for your time and consideration. We look forward to hearing from you.
    Yours sincerely,
    Group of students

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط yosoufe نمایش پست ها
    آقا من چند وقت پیش یک نفر رو دیدم که دانشگاهش براش وفت گرفته بود که وقت رو یک هفته بعد بهش داده بودند.

طرف به دانشگاه ش گفته بود که اینجا واسه یه ماه دیگه وقت هست و به من وقت نمی دن که بتونم بیام، بعد خود دانشگاه واسش وقت گرفت از سفارت آلمان در تهران واسه یک هفته بعد! خلاصه می گم که اینم یه روشیه واسه خودش دیگه!
    می گف فقط دانشگاه به من ایمیل زد که برات فلان روز و ساعت وقت گرفتیم!
    بله منم دیدم! دانشگاه هایی که باید به خیکشون پول بست از این لطفها زیاد میکنند (:

Member
    رشته و دانشگاه
    Intelligent Systems - St. Petersburg Polytechnic University

نقل قول نوشته اصلی توسط etii نمایش پست ها
    سریع تر که نمیشه . اون وکیلم مثل همه ما از سایت وقت میگیره . به نظر من نیازی اصلا به وکیل گرفتن نیست . همه کاراتو خودت میتونی با کمی وقت گذاشتن انجام بدی
    تو سایت سفارت تاکید کردن حتما خودتون اینکارو کنید و در صورت پیش اومدن مشکلی تمام مسئولیت به عهده خودتونه، بنظرم آیندتونو دست دیگران نسپرید
    شما دوست عزیز که پیام میدی، مطمئن باش صندوق پیام هات خالیه که بعد نوشتن یه طومار یهو نبینم زده:
    ظرفیت صندوق پیام های خصوصی FELANI به اتمام است

Junior Member

بله منم می دونم هیچکس کار آدمو مثل خودش انجام نمیده و به وکیل هم تا الان اعتقادی نداشتم اما وقتی می بینم این وقت گرفتن هیچ قانون و قاعده ای نداره. باید صبح تا شب زل بزنی تا بلکه شانس بیاری نمی تونم مطمئن شم. ضمن اینکه هفته بعد عروسیمه و اصلا وقت اینو ندارم که صبح تا شب بشینم جلوی مونیتور. وکیلی که من گرفتم تو آلمان هست تا الان هم کار خیلی ها رو راه انداخته. من هم اختیار تام دادم واسه این کار بهش. سیستم سفارت آلمان از همه اونای دیگه که من دیدم بدتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_dr نمایش پست ها
    بله منم دیدم! دانشگاه هایی که باید به خیکشون پول بست از این لطفها زیاد میکنند (:
    منم قبل اینکه بتونم با این سیستم جدید وقت بگیرم به یونی ایمیل زدم که آقا اینا وقت نمیدن شما واسم وقت بگیرین تو جواب گفتن که با تهران تماس گرفتیم گفتن سیستم جدید قراره باز شه از اون وقت بگیر

سلام دوستان،
    براى وقت گرفتن (ويزاى تحصيلى )بأيد هر روز سايت چك كنيم تا يه چيزى باز بشه يا نه اونا تاريخ مى دن مى گن فلان روز سايت باز واسه وقت گرفتن ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط payman_1626 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    براى وقت گرفتن (ويزاى تحصيلى )بأيد هر روز سايت چك كنيم تا يه چيزى باز بشه يا نه اونا تاريخ مى دن مى گن فلان روز سايت باز واسه وقت گرفتن ؟؟؟
    نه اعلام معمولاً نمیکنند.باید مرتب چک کنی

Junior Member

بچه ها مرسی از نظراتتون. راستش من وکیلم رو همین امروز رد کردم . چون اولا می خواست امضا کنم براش که نماینده تام الاختیاره و بعد هم متوجه شدم اون هم خارج از وقت های سایت سفارت نمی تونه ترمین بگیره (قبلا گفته بود این کار رو می کنه). اعتماد نتونستم بکنم. فقط از حرفاش احساس کردم اول هر هفته ظاهرا وقت ها باز میشه. یعنی یکشنبه یا دوشنبه. فک کنم این دو روز رو باید حسابی حواسمون به سایت باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نقاشی - الزهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط golrizn نمایش پست ها
    بچه ها مرسی از نظراتتون. راستش من وکیلم رو همین امروز رد کردم . چون اولا می خواست امضا کنم براش که نماینده تام الاختیاره و بعد هم متوجه شدم اون هم خارج از وقت های سایت سفارت نمی تونه ترمین بگیره (قبلا گفته بود این کار رو می کنه). اعتماد نتونستم بکنم. فقط از حرفاش احساس کردم اول هر هفته ظاهرا وقت ها باز میشه. یعنی یکشنبه یا دوشنبه. فک کنم این دو روز رو باید حسابی حواسمون به سایت باشه.
    اره ، معمولا یکشنبه دوشنبه ها باز میشه ، ساعت 10 تا 4 یک ربع یه بار چک کن، مخصوصا 1 تا 1،30 و 3 تا 3،30

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)