صفحه 232 از 715 نخستنخست ... 132182222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241242282332 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,311 تا 2,320 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

دوستان به نظرتون وقتا کی باز میشه؟من واسه همسرم میخام وقت بگیرم و همش تا آخر سال میلادی بستس،من فبرواری میخام برام و هنوز هیچ اقدامی واسه همسرم نکردم.آیا دیگه وقت اضطراری نمیدن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط nasa220 نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون وقتا کی باز میشه؟من واسه همسرم میخام وقت بگیرم و همش تا آخر سال میلادی بستس،من فبرواری میخام برام و هنوز هیچ اقدامی واسه همسرم نکردم.آیا دیگه وقت اضطراری نمیدن؟
    معمولا وقتا روزای یکشنبه و دوشنبه باز میشن. بعضی وقتا میبینی یکی که وقتشو کنسل کرده وقتشو باز میکنن ولی باید سرعت عمل بالایی داشته باشی و صبح تا شب همینجور رفرش کنی. من یه بار اینجوری برام وقت باز شد و سریع گرفتمش. یکی هم دیدم که گفته بود اگه فاند داشته باشید و دکترا هم باشی دعوت نامتو ایمیل کنی بهشون وقت اضطراری میدن ولی در مورد همسر نمیدونم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی- دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

سلام دوستان
    فوری
    من برای فرصت مطالعاتی اقدام کرده بودم و ویزام اومده. همسرم میخواد برای ویزای همراه وقت سفارت بگیره. باید چه نوع وقتی بگیره؟ مثل من همون دانشجویی باید بگیره؟

چیزی که من میدونم واسه همسر از قسمت فامیلی ریونیون باید وقت بگیرین،اگه اشتبا میکنم دوستان بگن

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

نقل قول نوشته اصلی توسط mitti نمایش پست ها
    سلام دوستان
    فوری
    من برای فرصت مطالعاتی اقدام کرده بودم و ویزام اومده. همسرم میخواد برای ویزای همراه وقت سفارت بگیره. باید چه نوع وقتی بگیره؟ مثل من همون دانشجویی باید بگیره؟
    شما وقتی میخواید از بین سه گزینه یکی رو انتخاب کنید گزینه اول رو Residence Permit/ Daueraufenthalt رو باید انتخاب کنید. ولی برای دانشجو ها کزینه سومه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.sc. Astrophysics

سلام دوستان...........very ungent

دیشب برای من پذیرش شرکت تو یه کنفرانس توی برلین اوومده. متاسفانه تاریخ کنفرانس 2 دسامبره !! یعنی من باید یه هفته ای ویزا بگیرم...... من یرای ویزا خواستم اقدام کنم.. سفارت 22 دسامبر برای مصاحبه وقت میده.......... چی کار میتوونم بکنم؟؟
    ویزای اضطراری برای کسایی که شرایط منو دارم وجود داره؟؟؟ لطفا کمکم کنید

Junior Member

سلام
    من واسه ژانویه یا اوایل فوریه 2015 میخوام وقت بگیرم (واسه ویزای دانشجویی)اما وقتی میرم تو سایت تا 8 ژانویه وقتا پر شده بعد از اونم در دسترس نیست.
    وقتا کی باز میسه؟؟؟ آیا باید از صبح تا شب پای کامپیوتر بشینم تا باز بشه؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط msa_king نمایش پست ها
    سلام
    من واسه ژانویه یا اوایل فوریه 2015 میخوام وقت بگیرم (واسه ویزای دانشجویی)اما وقتی میرم تو سایت تا 8 ژانویه وقتا پر شده بعد از اونم در دسترس نیست.
    وقتا کی باز میسه؟؟؟ آیا باید از صبح تا شب پای کامپیوتر بشینم تا باز بشه؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید
    من دارم یک گروه تشکیل میدم که کسایی که وقت میخوان بگیران به هم خبر بدان اگه وقتا باز شد، چون چندین نفر در زمان های مختلف چک میکنن و این امکان وقت گرفتن رو بیشتر میکنه،من خودم اینجوری وقت گرفتم و حالا که ویزام اومده واسه همسرم میخام وقت بگیرم، اگر تمایل دارد در این گروه باشد به من اطلاع بدین

Junior Member

برای گرفتن ویزای دانشجویی هم ایمیل کردن اسکن پاسپورت لازمه؟؟؟ یا فقط واسه ویزای شینگن باید این کارو کرد؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط msa_king نمایش پست ها
    برای گرفتن ویزای دانشجویی هم ایمیل کردن اسکن پاسپورت لازمه؟؟؟ یا فقط واسه ویزای شینگن باید این کارو کرد؟؟؟
    برای دانشجویی ضرورت نداره،ضمن صندوق پیاامهااتون رو خالی کنین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)