صفحه 409 از 715 نخستنخست ... 309359399400401402403404405406407408409410411412413414415416417418419459509 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,081 تا 4,090 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام به همه دوستان،
    من تابه حال وقت سفارت نگرفتم خیلی براش استرس دارم. پست های بچه ها رو هم که خوندم بیشتر نگران شدم. در ضمن هنوز هم از پذیرشم در دانشگاه مطمئن نیستم. حالا کار درست اینجا چی هست؟ چه موقع باید اقدام کرد؟اصلا اساس کار این وقت گرفتن چجوری هست؟
    یعنی چی که با چندین نفر تعیین وقت کنیم یعنی اسم سوری درست کنیم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

سلام خدمت تمامی دوستان
    من امروز موفق شدم برا 26 می وقت بگیرم بدون درد و خون ریزی !

فقط چند نکته طبق گفته دوستان اطلاعات رو در یک فایل تکست داشته باشید و فقط کپی پیست کنید
    اصلا هول نشید و کد امنیتی رو با خیال راحت بزنید
    سایت امروز هنگ نداشت و خوب بود بعضی وقتا هنگ میکنه داستان میشه
    توصیه شدید از مرورگر موزیلا استفاده کنید کروم گیر میکنه
    سعی کنید دو تا کامپیوتر دو نفر همزمان وارد بشن و برا دو تاریخ مختلف ثبت نام کنن هر کدوم پر بشه حداقل اون شانس داشته باشه
    سعی کنید آخرین تاریخو انتخاب کنید از تو لیست شانستون بیشتره میشه
    تاریخ های اول سریع پر میشن
    سایت سر ساعت 2 امروز باز شد و من 2.02 دقیقه تونستم وقت بگیرم
    یه اشتباه که کردم دیر شد تاریخ انقضا پاسپورتم با / از هم فاصله داشته که شما باید به این شکل بنویسید
    مثلا 02.04.2020
    همین پیروز و سربلند باشید خدا کریمه

دوستان وقت گرفتن در این فصل سال که زمان مسافرت هست خیلی مشکل است و واقعا شانسی هست.و به نظر من هم خودتان سعی کنید و هم به دفاتر بیمه سفارش کنید .

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من برای ترم زمستان پذیرش گرفتم. اواخر سپتامبر یا اوایل اکتبر باید اونجا باشم. الان برای گرفتن وقت اقدام کنم یا زود هست؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    من و دوستم چند هفته اس نميتونيم وقت بگيريم
    ميشه كمكمون كنين؟
    جايي رو سراغ دارين با قيمت مناسب وقت بگيره؟
    ممنون

Junior Member

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز بنده برای 36 می وقت گرفتم اما کورس من اول سپتامبر شروع میشه رو وب سایت سفارت نوشته که وقتی که می گیرید حداکثر سه ماه قبل از رفتنتون به آلمان باشه
    میخواستم بدونم آیا این مشکلی برا من بوجود میاره یا نه اخه میشه تقریبا سه ماهو چهار پنج روز و دوم اینکه من میتونم زودتر برم که مشکل ساز نشه ؟

Junior Member

سلام دوستان..کسی تونسته سایت رو باز کنه؟ وقتا باز شده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط galaxy_f نمایش پست ها
    سلام دوستان..کسی تونسته سایت رو باز کنه؟ وقتا باز شده؟
    من الان تو قسمت ویزای شنگن بودم از ساعت 13:55 تا 14:25، دائم خارج شدم و رفتم داخل، چد بار رفرش زدم، اصلا هیچ تغییری تو سایت ایجاد نشد.
    کسی تونست وقت بگیره؟!

Senior Member bayazee آواتار ها

من تونستم وقت بگیرم. سایتش کمی اذیت می کنه و این تعداد کپچا واقعا اضافی هست. اما به نظرم کمی قلق داره و وقتی به تعداد زیاد امتحان می کنید دستتون می یاد که چی کار باید بکنید. مواردی هم که در همین تاپیک گفته شده خیلی کمک کننده هست. سرعت و کیفیت اینترنت هم مهم هست اما وب سایتشون واقعا کم آورده بود. من یک اتصال داشتم به یک سرور تو آلمان و لینک اینترنتم بهتر بود.
    اگر از دوستان واقعا کسی نیاز داشت و خودش نتونست اطلاع بده شاید تونستم کمکش کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    من تونستم وقت بگیرم. سایتش کمی اذیت می کنه و این تعداد کپچا واقعا اضافی هست. اما به نظرم کمی قلق داره و وقتی به تعداد زیاد امتحان می کنید دستتون می یاد که چی کار باید بکنید. مواردی هم که در همین تاپیک گفته شده خیلی کمک کننده هست. سرعت و کیفیت اینترنت هم مهم هست اما وب سایتشون واقعا کم آورده بود. من یک اتصال داشتم به یک سرور تو آلمان و لینک اینترنتم بهتر بود.
    اگر از دوستان واقعا کسی نیاز داشت و خودش نتونست اطلاع بده شاید تونستم کمکش کنم.
    اطلاعات فرم رو دارین شما؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)