صفحه 555 از 715 نخستنخست ... 55455505545546547548549550551552553554555556557558559560561562563564565605655 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,541 تا 5,550 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi1361 نمایش پست ها
    دوستان میشه کشورای همسایه برای ویزای آلمان اقدام کرد مثلا ترکیه یا ارمنستان؟
    چون من هر طور حساب میکنم هرکس به محض اومدن پذیرش برای ویزا اقدام کنه بازم به کلاس یا ثبت نام نمیرسه .چون معمولا شروع ترم 2.5 تا 3 ماه بعد از پذیرشه .که 2 ماه برای ایمیل وقت باید معطل بشیم و 2 ماه هم واسه مصاحبه و جوابش .پس بهتره کشورهای دیگه وقت سفارت بگیریم و یا این موضوع رو به صورت نامه ای اعتراضی به دست سفارت برسونیم .
    هیچ منطقی در این طور زمان دادن اونم به ویزای دانشجویی وجود نداره .دانشجو تا پذیرش نداشته باشه معنی نداره از قبل وقت سفارت بگیره .
    نه نمیشه . اگه اینجور بود که همه می رفتند کشورهای همسایه. فقط در 2 حالت میتونید برید کشورهای همسایه. 1- اقامت دائم اون کشور همسایه رو داشته باشید. 2- کشور مورد نظر تو ایران سفارت نداشته باشه مثل امریکا و کانادا

Junior Member

من نامه اعتراضمو به سفارت در مورد وقت دهی دانشجویی ارائه دادم .اگر شما هم مشکل ویزای دانشجویی دارید و بلافاصله بعد از پذیرش برای وقت اقدام کردید و دیر به کلاستون میرسید حتما به سفارت اعتراض خودتونو اعلام کنید.شاید باعث بشه به این مشکل رسیدگی بشه .

Banned

براي اينكه روند اعتراضتون رسمي تر و محكمتر دنبال بشه بهتره از طريق وكيل هم پيگير قضيه بشين چون بعضا ديده شده به اعتراضات شخصي زياد اهميتي ندادن ..

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    نه نمیشه . اگه اینجور بود که همه می رفتند کشورهای همسایه. فقط در 2 حالت میتونید برید کشورهای همسایه. 1- اقامت دائم اون کشور همسایه رو داشته باشید. 2- کشور مورد نظر تو ایران سفارت نداشته باشه مثل امریکا و کانادا

پاسخ payam01 عزیز کاملا درست هست، فقط من یک واژه رو درش تغییر بدم:
    "فقط در 2 حالت میتونید برید کشورهای همسایه. 1- اقامت بلند مدت* اون کشور همسایه رو داشته باشید. 2- کشور مورد نظر تو ایران سفارت نداشته باشه مثل امریکا و کانادا"

*اقامت بلند مدت معمولا به اقامت بیش از 6 ماه (180 روز) اطلاق میشه. برای مثال دانشجویان.

سلام

برای گرفتن وقت جهت ویزا Job Seeker تو وب سایت سفارت باید گزینه "Registrierung für die Beantragung eines Visums für sonstige Daueraufenthalte in Deutschland"
    رو انتخاب کنیم؟

با تشکر

Junior Member

سلام
    دیدم بعضی دانشگاه ها دوره های کوتاه مدت دارند به مدت 3 ماه .آیا میدونید میشه با پذیرش در این دوره ها ویزا گرفت؟ کسی تا به حال برای این دوره ها ویزا گرفته؟ و نوع ویزاش چی میشه؟
    آیا نیاز به بلوک کردن 8640 هست در این دوره ها؟

برای وقت گرفتن برای خانواده باید برای اعضا جداگانه وقت بگیریم؟
    من برای پدرم گرفتم و وقتش دو هفته دیگرت ولی برای مادرم نگرفتم. میشه کاری کرد؟

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    برای وقت گرفتن برای خانواده باید برای اعضا جداگانه وقت بگیریم؟
    من برای پدرم گرفتم و وقتش دو هفته دیگرت ولی برای مادرم نگرفتم. میشه کاری کرد؟
    برای هر فردی با هر نوع ویزایی باید وقت جداگانه گرفت و طبیعی هست که تمامی مدارک مثل فرم درخواست و ... هم باید برای هر فرد جداگانه ارائه بشه. در سایت سفارت هم چند جا این مورد گفته شده. تنها راهش اینه که برای ایشون هم وقت جدا بگیرید.

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi1361 نمایش پست ها
    سلام
    دیدم بعضی دانشگاه ها دوره های کوتاه مدت دارند به مدت 3 ماه .آیا میدونید میشه با پذیرش در این دوره ها ویزا گرفت؟ کسی تا به حال برای این دوره ها ویزا گرفته؟ و نوع ویزاش چی میشه؟
    آیا نیاز به بلوک کردن 8640 هست در این دوره ها؟
    چون دوره کوتاه هست احتمالا ویزای شینگن باید بگیرید. احتمالا سفارت کمی سخت گیری کنه. من شنیدم مثلا برای مواردی مثل دوره زبان ویزا نمی ده به راحتی. احتمالا بستگی داره به شرایط شما. تمکن مالی لازمه اما میزانش احتمالا کمتر می شه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان

سلام.
    امروز ایمیل وفت سفارت رسید دستم. بعد از گذشت 2 ماه از درخواستم. وقتی که بهم دادند برای 25 آپریل است. سوال من این است که با توجه به این مساله که قطعا به ثبت نام این ترم نمیرسم آیا بهتر نیست این وقت رو کنسل کنم و یه وفت جدید برای می و یا جون بگیرم (با پذیرش جدید البته)؟؟ یا اینکه درخواست دیفر بدم به دانشگاهم - که نمی دونم موافقت می کنند یا نه - و با اون درخواست برم برای مصاحبه؟ با فرض اینکه درخواست دیفر رو دانشگاه قبول کنه و برای ترم پاییز بهم یه پذیرش بده آیا سفارت مدارکم رو میگیره؟ (شش ماه زودتر از شروع ترم بعدی) ممنون میشم اگر کسی تجربه ای داره منو راهنمایی کنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)