صفحه 274 از 715 نخستنخست ... 174224264265266267268269270271272273274275276277278279280281282283284324374 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,731 تا 2,740 , از مجموع 7142

موضوع: وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط Abasalt نمایش پست ها
    بچه ها من برای ویزای ۶ ماه ی آلمان میخوام اقدام کنم. سوالم اینه: ۱) آیا برای ویزای دانشجویی باید اقدام کنم یا Schengen؟ ۲) آیا ویزای دانشجویی هم وقت گرفتن میخواد؟ (هم میشنوم آره، هم نه). ممنونم
    اگر قصد تحصیل یا تحقیق دارید باید در قسمت "دانشجویی یا محققین" وقت بگیرید. اگر برای منظور دیگریست در قسمت مربوطه اقدام به اخذ وقت بکنید. معمولاً برای افرادی که به اروپا زیاد رفت و آمد نداشته اند ویزای مدت دار صادر نمی کنند. در هر صورت برای هر نوع ویزا وقت گرفتن ضروری است.

Junior Member

سلام ایا کسی اطلاع داره وقت ها چه روز و چه ساعت هایی باز می شه من دو هفته است هی چک می کنم چیزی نمیبینم من ویزای شنگن می خام لطفا راهنمایی کنید

و این که اون شماره سفارت من هر ساعتی زنگ می زنم اشغاله یکی می گفت 10 تا 11 ولی همیشه اشغال می زنه
    ویرایش توسط sepidehreg : June 2nd, 2015 در ساعت 12:05 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط doutzen نمایش پست ها
    سلام ایا کسی اطلاع داره وقت ها چه روز و چه ساعت هایی باز می شه من دو هفته است هی چک می کنم چیزی نمیبینم من ویزای شنگن می خام لطفا راهنمایی کنید

سلام . متاسفانه ساعت مشخصی نداره (یک بار ساعت 12 یکبار 14 یکبار 1 شب سه شنبه ویا یکشنبه و ....) شما بایستی از سیستم دایم الانلاین بودن استفاده کرده و تقریبا یه مدتی رو فارغ از کارهای روزانه و شبانه در پشت لپتاپ یا pc یا آیپد خود بگذرانید و اگر شانس با شما باشد بعد از آخرین رفش کردن با صفحه ای از وقتهای خالی مواجه شوید و آنگاه تمامی کاینات لبخند زنان به شما می نگرند و می گویند عجب شانسی داری !

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    من در هنگام دریافت وقت یک اشتباهی کردم و جای نام و نام خانوادگی رو اشتباه نوشتم ! یعنی جای نام خودم فامیلی نوشتم و جای فامیلی نام نوشتم ! البته بعدا پاسپورت رو ایمیل کردم و تاییدیه دریافت کردم. حالا روز مصاحبه باید چی کار کنم؟‌قبلش چه جوری می تونم مشکل رو حل کنم؟

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط shirazee نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    من در هنگام دریافت وقت یک اشتباهی کردم و جای نام و نام خانوادگی رو اشتباه نوشتم ! یعنی جای نام خودم فامیلی نوشتم و جای فامیلی نام نوشتم ! البته بعدا پاسپورت رو ایمیل کردم و تاییدیه دریافت کردم. حالا روز مصاحبه باید چی کار کنم؟‌قبلش چه جوری می تونم مشکل رو حل کنم؟

ممنونم
    سلام. فکر نمی کنم مشکلی باشه. پاسپورتتون تایید می کنه اسم و فامیلتون چیه! کی وقت گرفتین؟ پس چرا من هر وقت اقدام می کنم باز نیست؟

Junior Member

دوستان، من پاسپورتم تاریخش تموم شده و باید اقدام کنم برای گرفتن پاس جدید، تا پاس جدیدم بیاد می تونم با تصویر پاس قبلی وقت بگیرم؟ یا باید منتظر پاس جدید بمونم؟ می ترسم نتونم به موقع وقت بگیرم.

Junior Member

من اقدام کردم پاسم 3 روزه اومد نگران این نباشید

Junior Member

سلام دوستان
    یک سوال دارم
    من واسه 13 خرداد وقت سفارت دارم ... اون موقع که وقت ها باز شده بود جز وقت ها بود من هم انتخاب کردم و ایمیل هم واسم اومد .
    توی تقویم که نگاه کردم 13 خرداد تعطیل رسمیه این یعنی چی؟ ممکنه سفارت تعطیل باشه؟؟؟؟؟؟؟ چرا وقت داده پس ؟ بد بخت میشم که اگه اینجور باشه ....لطفا راهنمایی کنید من رو مرسی.

Junior Member

Red face پاسخ : وقت گرفتن از سفارت آلمان (برای وقت اضطراری موضوع جداگانه وجود دارد!)

نقل قول نوشته اصلی توسط nastooh90 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال دارم
    من واسه 13 خرداد وقت سفارت دارم ... اون موقع که وقت ها باز شده بود جز وقت ها بود من هم انتخاب کردم و ایمیل هم واسم اومد .
    توی تقویم که نگاه کردم 13 خرداد تعطیل رسمیه این یعنی چی؟ ممکنه سفارت تعطیل باشه؟؟؟؟؟؟؟ چرا وقت داده پس ؟ بد بخت میشم که اگه اینجور باشه ....لطفا راهنمایی کنید من رو مرسی.
    سلام
    سفارت بر اساس تقويم ميلادي و روزهاي خودشان وقتها رو باز ميكنن و نه بر اساس تقويم ما.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط doutzen نمایش پست ها
    من اقدام کردم پاسم 3 روزه اومد نگران این نباشید
    جدا" ؟ چه خوب ، امیدوارم کردین. ممنون که جواب دادین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)